Sportfogadas NLH Championship

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 24, 2010, 18:25:42
gigazo rendszere a pontversenyre első ránézésre (na jó... másodikra is  ;D ) átláthatatlan nekem.. DE tudom, hogy sok helyen használják ezt, így nyilván nem hülyeség! Szóval szerintem ez is lehetne akár a megoldás...

A számolás menete majdhogynem másodlagos, igazából az a baj, hogy Milan azt írta, hogy az eredeti elképzelés, hogy 5.5$-os verseny .5$ jutalék+1$ leaderboard+4$ a nyereményalapba stb. Ez a dolog nem működik, így ki kéne találni, hogy hogyan tovább? Freeroll megoldható-e az első pár helyezettnek? Esetleg nekünk kéne összedobni egy másik nyereményalapot, stb? Igazából erre kéne megoldást találni.

Ahha... hát jó kérdés... de valami olyasmi lehetne, amit már korábban említettetek, moneybookers-en gyűjtjük össze a pénzt a "bónusz" versenyre... és azt az 1$-nyi pluszt minden verseny előtt az indulók elutalják az adott moneybookers számlára.... hogy biztos megérkezzenek, akár lehetne úgy is, hogy a jelszót az kaphatja meg, aki elküldte azt a kb 200 HUF-ot arra az mb számlára... nem tudom, hogy ez mennyire megoldható.... (nyilván a holnapira még nem!)

Ha ráérek, akkor:
sparco - szpariii

Egy pillanat ti most azt szeretnétek, hogy minden induló utaljon valami közös számlára amiért újra játszunk? Ennek mi értelme?
Szerintem az hogy az indulók gyűjtögetnek maguknak semmi értelme.

Én az összesített teljesítményt díjaznám. Első 10 verseny után mindenki legjobb 5-6-7 akárhány eredményét figyelembe véve (TLB pontok alapján mondjuk), és ez alapján winner takes all, vagy legjobb x helyezettet díjaznánk. Nem versennyel gondoltam eldönteni, bár az is lehet.

gigazo, ha a bet365 meg tudta volna oldani, hogy a nevezés egy része külön kasszába kerüljön, akkor ott lett volna megoldva ugyanez. Ez arra van, hogy a legjobbakat még külön lehessen díjazni összetettben... esetleg rendezni nekik egy speciális versenyt a végén, hozzáadott, garantált nyereménnyel! Szerintem nem hülyeség.

Per pillanat van egy olyan 15-16 jelentkező.  ;)

Latzka - Latzka111

(úgy emlékszem ez a nick, de otthon majd ellenőrzöm)

Jelszót kell privátban igényelni vagy aki jelezte a nickjét annak automatikusan küldöd Milán?

Gery185 - GHiguain20
Ma este ez lesz.

Regisztráltam. Viszont egy kérésem lenne a tisztelt résztvevőkhöz: utolsó centeimet fizettem be bet365ön, hagyjatok nyerni ;D Természetesen ez nem szól annak, aki úgy gondolja, h nem érdemli ki a tiszteletemet  ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum október 25, 2010, 12:08:54
Latzka - Latzka111

(úgy emlékszem ez a nick, de otthon majd ellenőrzöm)

Jelszót kell privátban igényelni vagy aki jelezte a nickjét annak automatikusan küldöd Milán?

Küldtem privátot.  ;)

Eddig hányan vannak beregelve, leszünk 10-en? (innen nem tudom megnézni)

Idézetet írta: Latzka Dátum október 25, 2010, 13:42:49
Eddig hányan vannak beregelve, leszünk 10-en? (innen nem tudom megnézni)

7-en vagyunk, szerintem leszünk 10-en :)


Idézetet írta: TiB Dátum október 25, 2010, 13:58:04
Én anno nem szavaztam, nem töltöttem ki kérdőívet. Egyenlőre nekem még nem pálya a bet365, majd jövőhéten már az lesz. De hol van a sok jelentkező/kérdőívező? Ránézésre 20-30 ember írta hogy ezt meg azt szeretné, és vagytok 7-en? Várható volt, hogy ez lesz...

Szerintem nem gáz, mert nekem az rémlett, hogy Milan azt írta, hogy a verseny előtti órában kérjünk jelszót, én is csak azért vagyok már bent, mert láttam, hogy mások is regelnek. Nem mondom, hogy húde sokan leszünk, de sokan még melóznak is, szerintem 5 körül megindulnak a regek és megtöltünk 2 asztalt. Aztán lehet ez csak a naívitásom ;D