Party Bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy igen ígéretes iroda.

Befizetési minimum 25$- ennek megfelelő HUF hisz átváltható

Befizetési módok: Bank Transfer, Click2Pay, ClickandBuy, Credit Card, EntroPay, InstaDebit, Moneybookers, NETeller, PayPal, Paysafecard, POLi, Ukash, UseMyWallet, WebMoney, Western Union

Kifizetési lehetőség:Bank Transfer, Cheque, Click2Pay, EntroPay, Moneybookers, myCitadel, NETeller, PayPal, Ukash, WebMoney

Kivehető min összeg: 10$ ám van kezelési díj utalásnál. MB nincs

Minimum tét 0.1$-180 HUF

Magyar support. ( kiváló)
Számlakezelés magyar nyelven!
Telefonon csak Angol hívható, de mail, és visszahívás magyarul intézhető!!!
Chat is csak angolul.
Mobil fogadás: van
Bonuszok: rendszeresen adnak.
Pontgyűjtési lehetőség, mely idővel beváltható ( ajándék, pénz)

Csak ajánlani tudom, az eddigiek alapján..




Igen, miután beszéltem telefonon az ügyfélirodával,
már nekem is világos lett.
Ám külön számlát kell nyitni náluk..:)

Most, hogy ez a gb-klón is "bwinesedett", nem találom sehol a fogadási előzményeket.  :bash: Tudna valaki segíteni?  :help:
De ami a legzavaróbb, az egyenleg melletti Open Bets melllett is 0 áll, pedig most tettem meg egy fogadást.

Idézetet írta: benson Dátum június 25, 2012, 08:45:56
Most, hogy ez a gb-klón is "bwinesedett", nem találom sehol a fogadási előzményeket.  :bash: Tudna valaki segíteni?  :help:
De ami a legzavaróbb, az egyenleg melletti Open Bets melllett is 0 áll, pedig most tettem meg egy fogadást.

A mobil oldalukon időközben megtaláltam, de ez akkor sem normális így.
Nekem is az egyik kedvencem volt a gb/pb páros, de ezek után  :noway:

Hétvégén a nyeremények átvezetése áll?
Tele vagyok open bets-ekkel amik már ki vannak értékelve csak éppen még nincsenek átvezetve a balance-ba.

Nekem is ez a problémám, open bets,  már tegnap délután óta, miközben nyeremény sehol, persze rendszerhiba dumára hivatkoznak, basszák meg.

Idézetet írta: dzoli Dátum szeptember 16, 2012, 19:23:37
Nekem is ez a problémám, open bets,  már tegnap délután óta, miközben nyeremény sehol, persze rendszerhiba dumára hivatkoznak, basszák meg.

Ma utolérte a bwint is ez a vírus...  :bash:

#8 április 03, 2013, 23:24:05, Knapp
Az irodának elvileg 20 eurós kezdőbónusza elérhető a neten, viszont úgy tűnik, hogy első befizetéskor használható még a 30 eurós (100%-os) bónuszt adó b2wparty30 kód is.

Viszont 12-szeres megforgatás (360 euró) után juthatunk csak hozzá a 30 euróhoz.
Én 1.7-es minimum szorzóból indulok ki, de ezt nem látom sehol leírva, az is lehet, hogy kevesebb is elég...


(van a neten 20 eurós ajánlat, amelyhez 6-szor kell forgatni 2-es szorzóval, de azt nem próbáltam)

Áthúztam, mert állítólag már nem működik az általam talált kód náluk.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 27, 2013, 02:45:58
Viszont 12-szeres megforgatás (360 euró) után juthatunk csak hozzá a 30 euróhoz.
Én 1.7-es minimum szorzóból indulok ki, de ezt nem látom sehol leírva, az is lehet, hogy kevesebb is elég...

Igen, 1.7
https://secure.partyaccount.com/about/legal_information_s.do#Bonuses

Mennyi idő a kifizetés innen ki tudja???

Nem olyan rég regisztráltam ehhez az irodához, csak annyi a kérdésem hogy milyen gyakran fordul elő ilyen? ->kép  Valakinek tapasztalat? Én ilyennel még sehol nem találkoztam, és inkább viszem máshova a pénzem, ha gyakoriak az ilyen esetek. Bwin,GB ugyan ez.

Idézetet írta: andriska24 Dátum április 06, 2013, 17:11:20
Nem olyan rég regisztráltam ehhez az irodához, csak annyi a kérdésem hogy milyen gyakran fordul elő ilyen? ->kép  Valakinek tapasztalat? Én ilyennel még sehol nem találkoztam, és inkább viszem máshova a pénzem, ha gyakoriak az ilyen esetek. Bwin,GB ugyan ez.

Bwin-nél volt nálam is olyan, hogy felcserélték a játékosok neveit, hiába néztem videón és raktam meg a jobb játékost aki nyert, mert bwin jól megszivatott. Szerintem mindhárom irodát kerüld el messziről! :ok:

#13 május 09, 2013, 12:00:02, BvB_09
A minimum tétet 0,50 $-ra emelték.

Élőben pedig valamiért nem enged fogadni. Azt írja ki, hogy lépjek be vagy regisztráljak...
Már hébe-hóba enged fogadni.  :)

Idézetet írta: BvB_09 Dátum május 09, 2013, 11:48:35
A minimum tétet 0,50 $-ra emelték.

Élőben pedig valamiért nem enged fogadni. Azt írja ki, hogy lépjek be vagy regisztráljak...
Már hébe-hóba enged fogadni.  :)

És tudnál regisztrálni?  :)
Ez a kérdés a gamebookers-nél is aktuális.

A bwin kivonulása elvileg erre a két irodára is kellett, hogy hasson.