Cashpoint

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hanko2 Dátum április 24, 2013, 00:24:22
Magyaroknak már nem adják  >:( :'(

Akkor erről lemaradtam én is. Pedig 28-ra be volt írva a naptáramban. Na nem baj...

Idézetet írta: hanko2 Dátum április 24, 2013, 00:24:22
Magyaroknak már nem adják  >:( :'(

Nem semmi, hogy így egyik napról a másikra beteszik Magyarországot is a tiltólistára.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 24, 2013, 08:13:10
Nem semmi, hogy így egyik napról a másikra beteszik Magyarországot is a tiltólistára.

Az a vicces, hogy 30-án egyébként is véget ért volna a több, mint egy éve tartó akció, erre 23-án módosítják a feltételeket.
Komoly iroda!   :D
Mondjuk lehet, hogy a multisok most húztak bele és ez zavarni kezdte őket...

Én is "kitanítottam" egy ismerősömet, hogy mire figyeljen oda (kis tétek, kerülve az arbitrázsokat), ő hétfőn kezdett el játszani és kedd reggel zárolták a számláját!   :o
Beperelem a Cashpointot, mert rontja a hitelemet!

Idézetet írta: Knapp Dátum április 24, 2013, 23:35:40
Az a vicces, hogy 30-án egyébként is véget ért volna a több, mint egy éve tartó akció, erre 23-án módosítják a feltételeket.
Komoly iroda!   :D
Mondjuk lehet, hogy a multisok most húztak bele és ez zavarni kezdte őket...

Én is "kitanítottam" egy ismerősömet, hogy mire figyeljen oda (kis tétek, kerülve az arbitrázsokat), ő hétfőn kezdett el játszani és kedd reggel zárolták a számláját!   :o
Beperelem a Cashpointot, mert rontja a hitelemet!

Azért zárolták, mert közben eltiltották a magyarokat a bónusztól? ha visszamenőleg ilyet csinálnak, jó nagy parasztok.

Tegnap reggel elküldtem a személyit, fél óra múlva megkaptam a pénzt skrillre, és még csak nem is zároltak.

A bónuszt meghosszabbították május végéig, azonban magyaroknak még mindig nem érvényes.

Érdekes egy iroda,két napja számolják a nyereményem 6300X2,41 szerintük 10000.De most már kivizsgálás alatt van ;D
Remélem pár matekzseni azért akad ott.De a viccet félretéve szerintem a forintszámla okozza a gondot,gondolom az eur számlán nem lenne gond.Ha valaki járt hasonló cipőben kérem jelezze,van-e reményem a teljes nyereményre.

Idézetet írta: samatto Dátum július 11, 2013, 12:25:50
Érdekes egy iroda,két napja számolják a nyereményem 6300X2,41 szerintük 10000.De most már kivizsgálás alatt van ;D
Remélem pár matekzseni azért akad ott.De a viccet félretéve szerintem a forintszámla okozza a gondot,gondolom az eur számlán nem lenne gond.Ha valaki járt hasonló cipőben kérem jelezze,van-e reményem a teljes nyereményre.

Engem nem engedett ilyen hatalmas összegekkel fogadni...  :D

Nem olvastad a fórumot a regisztráció előtt? Én is arra jutottam, hogy a forint értékével nincsenek tisztában.
Ezután bátorság mégis HUF számlát nyitni.  :)

Egyébként már kezdőbónuszuk sincs, így szerintem semmi nem szól az mellett, hogy itt játsszon bárki is, mikor van legalább 50 korrektebb iroda a neten.


Get your 100% First Deposit Bonus!
- 8a. The deposited amount, equivalent to the bonus amount, has to be turned around 8 times on Sportbets at minimum odds of 2,0.

Nincs kint, hogy títlva lenne magyaroknak.

Idézetet írta: taki30 Dátum július 11, 2013, 17:00:46
Get your 100% First Deposit Bonus!
- 8a. The deposited amount, equivalent to the bonus amount, has to be turned around 8 times on Sportbets at minimum odds of 2,0.

Nincs kint, hogy títlva lenne magyaroknak.

Igazad van!

Amikor felmentem az oldalra, még a bónusz sem látszódott.

https://www.cashpoint.com/en/info/Willkommensbonus

Tényleg nem írnak országtiltást, bár 8-szoros már a forgatás 2-es szorzóval (ugye korábban 3x 1,5-tel kellett) és ugye csak utólag írják jóvá, így átbukni sem lehet.

#85 október 27, 2013, 16:40:54, benson
Pár perce ez a hibaüzenet fogadott. Kicsit meglepődtem, mert pl. tegnap és ma is fogadtam itt (ezek még függőek), gond nélkül.

Most meg beengedett.  ;) Ki érti ezt?

Idézetet írta: benson Dátum október 27, 2013, 16:37:37
Pár perce ez a hibaüzenet fogadott. Kicsit meglepődtem, mert pl. tegnap és ma is fogadtam itt (ezek még függőek), gond nélkül.

Most meg beengedett.  ;) Ki érti ezt?

Mit csinálsz te náluk?
A vérnyomásodat próbálod beállítani?   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum október 27, 2013, 19:09:47
Mit csinálsz te náluk?
A vérnyomásodat próbálod beállítani?   ;D

Hogy-hogy mit csinálok? Hemzsegnek náluk az arbok. Igaz, elég gagyi az oldal felépítése.