Foci EB Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 01, 2012, 17:01:57, Milan


Elindítottuk a 2012-es Foci Európa-bajnokság alkalmából rendezett tippjátékunkat.

A részvétel mindenkinek INGYENES!

Foci EB Tippjáték - Szabályzat

Ha bármilyen kérdésed van a játékkal kapcsolatban, akkor ebben a témában tedd fel kérdésedet.

Nyeremények:

Főnyeremény: 75€ [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés

2.hely: 40€ [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés

3.hely: 25€ [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés

4.-9. hely: 10-10€ [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés

A nyeremények átvételéhez [fw]Fortunawines[/fw] számlára van szükségetek. Ha még nem rendelkeztek hasonlóval, akkor [fw]IDE[/fw] kattintván nyithattok egy számlát.

Mindenkinek nagyon sok sikert kívánunk.  :great:

Jöhetnek a tippek! Sok sikert!  :beerchug:

Felkerült egy adag új fogadási tipus az új adatforrásból.

Frissültek az eredmények! Jöhetnek az újabb tippek!  :beerchug:

Hibajelzés!Ha jól látom általános probléma,h.a tippjátékban nyertes szelvények nyereményei nincsenek jóváírva,így aki az egész bankját feltette elsőre és nyert,az most nem tud tippelni és még kiesőként át is van húzva a neve.(pl.runin)az adatlapomnál látszik,hogy nyertem,ott ki van értékelve,de az egyenlegnél nincs hozzáadva a nyeremény.Remélem nem néztem be,és nem feleslegesen károgtam!  :)

Igen, sajnos nálam is ez van. :/

Órák kérdése és biztosan javítva lesz  :great:

Amúgy nálam is ez van.. nyert, de minek  :P

Intézkedünk, s elnézést a kellemetlenségekért...

Ugyan már.. Mi köszönjük, hogy van ez a sok játék !  :beerchug:

Nálam is a 105-ös, 681, 683. sz. szelvények (sima egy eseményes fogadások) nyertesek, de nem kerültek egyenlegbe. +13000,+6400,+3360, összesen +22.760  (bank 1800, nyitott 5200) Köszi előre is.

Nálam is ez a probléma, vagy nyitottba marad, vagy nem írja jóvá az egyenlegemhez. Pedig jó lenne még a mai meccsekre fogadni :)

Frissítve. Jöhetnek a tippek!  :beerchug:

ezt a játékot könnyű megnyerni :D még csak 318 ember indult el. nem semmi hányan vannak a fórumon csak a játékok miatt.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 09, 2012, 16:32:54
ezt a játékot könnyű megnyerni :D még csak 318 ember indult el. nem semmi hányan vannak a fórumon csak a játékok miatt.

És az ilyen tippjátékokon okos játékkal lehetetlen nyerni, mert mindig vannak akik vadállat tippekre maximumot felteszik, bejön és már meg is léptek... ;D 1000-nél többet nem engednék feltenni 20k-s induló banknál az biztos......

Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 09, 2012, 17:28:03
És az ilyen tippjátékokon okos játékkal lehetetlen nyerni, mert mindig vannak akik vadállat tippekre maximumot felteszik, bejön és már meg is léptek... ;D 1000-nél többet nem engednék feltenni 20k-s induló banknál az biztos......

evvel egyetértek, én is allinezek legalábbis egy darabig. hiába nyomod 1000 ft-okkal, itt legalább 400k kell majd megnyerni ezt a játékot :)