Foci EB Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 09, 2012, 17:48:32
evvel egyetértek, én is allinezek legalábbis egy darabig. hiába nyomod 1000 ft-okkal, itt legalább 400k kell majd megnyerni ezt a játékot :)

A betfair ligában van aki 5 000-ből eléri a 200 000-et, szóval itt a nyertes szerintem 1 millió felett lesz :)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 09, 2012, 17:28:03
És az ilyen tippjátékokon okos játékkal lehetetlen nyerni, mert mindig vannak akik vadállat tippekre maximumot felteszik, bejön és már meg is léptek... ;D 1000-nél többet nem engednék feltenni 20k-s induló banknál az biztos......

A szabályzatban az is benne van:

"3. Minimum 15 megtett szelvényre van szükség a nyeremény átvételéhez"

Szóval 15* kell belehibázni. Jó persze, egy ilyen találat után vissza lehet állni 100 ft-os tétekre is...

Tippek feldolgozva! Jöhetnek az újak!

Sok sikert!  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum június 11, 2012, 10:38:54
Tippek feldolgozva! Jöhetnek az újak!

Sok sikert!  :beerchug:

Jó tippelést!  :beerchug:

A csoportkörben kiesett csapatok legjobb góllövői mikor lesznek értékelve? Csak mert elfogyott a pénzem :D

Ez még csak a 2-ik csoportkör, ki esett ki az ireken kivül?

Még senki, de valaki ki fog, és sok csapatnál kötöttem ilyen fogadást.

Idézetet írta: yossarian Dátum június 15, 2012, 07:11:38
Még senki, de valaki ki fog, és sok csapatnál kötöttem ilyen fogadást.

:D

Idézetet írta: yossarian Dátum június 15, 2012, 07:11:38
Még senki, de valaki ki fog, és sok csapatnál kötöttem ilyen fogadást.

S mégis hogy értékeljünk ki valamit aminek még nincs vége.  :D

Idézetet írta: Milan Dátum június 15, 2012, 13:51:03
S mégis hogy értékeljünk ki valamit aminek még nincs vége.  :D

Ezek nem push fogadások? Mecsek után tette és szvsz akkor az oddsok még 'beragadtak'.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 15, 2012, 14:10:26
Ezek nem push fogadások? Mecsek után tette és szvsz akkor az oddsok még 'beragadtak'.

Nem tette meccsek után. Fent van a kínálatban most is, s változóak az oddsok.

Habár...most ahogy nézem....ellenőrizni fogjuk.

Tisztelt Admin!
Azt szeretném kérdezni, hogy voltak ezek a hosszútávú fogadások:pl:ki lesz a holland házi gólkirály, vagy kiesik a csoportkörből a lengyel válogatott.Nekem is hasonló fogadásom volt és jó lenne ha jóvá lenne írva mert emiatt nem tudok fogadni és még nincsen csak 10 szelvényem rakva, és 15 a minimum.
Köszönöm a választ!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 18, 2012, 19:59:50
Tisztelt Admin!
Azt szeretném kérdezni, hogy voltak ezek a hosszútávú fogadások:pl:ki lesz a holland házi gólkirály, vagy kiesik a csoportkörből a lengyel válogatott.Nekem is hasonló fogadásom volt és jó lenne ha jóvá lenne írva mert emiatt nem tudok fogadni és még nincsen csak 10 szelvényem rakva, és 15 a minimum.
Köszönöm a választ!

Tisztelt prigioni1,

Remélem elolvastad a tippjáték szabályzatában ezt a részt:

"A játékban virtuális fogadásokat kell elhelyezned valós sporteseményekre. A fogadások lehetnek "egyedi" vagy "gyűjtő" fogadások. Az eb-s játékunkban vannak hosszútávú fogadások is, de előre jelezzük, hogy ezen fogadások feldolgozása nem egyik napról a másikra történik."

Ezen tippeket feldolgozzuk, de idővel.

FIGYELMEZTETÉS!

Azért mert az iroda nem hajlamos, vagy csak későn frissíti az ajánlatot, így benne maradnak olyan ajánlatok is, amelyek már lejártak, az nem azt jelenti, hogy profitálni kell egyből, s gyorsan rátippelni, hátha valaki nem veszi észre...van egy rossz hírem: lebuktatok! S mások is lefognak, legalábbis ha nyertes helyen végeznek, mert a végén átnézem a nyerteseknek az összes tippjét.

Szóval, ha bárkinek van valamilyen jelentenivalója az most tegye meg, nehogy a végén érje a kellemetlenség...tudják létezik egy olyan, hogy "fair play"...ismerős? nem úgy néz ki...