Foci EB Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tisztelt Milan!
Gondolom ez nekem is szólt.Sajnos arról nem mi tehetünk, hogy két nappal utána is lehet valamire fogadni amit már lejátszottak.Csak ebben az a rossz, hogy én két napot nem tudtam tippelni és a második helyről vissza is estem a hatodikra. Egyébként a sima betfaires tippjátékban volt már nekem többször is olyan hogy meccs után fogadtam(u 20-as kézi pl.) és akkor jóvá írták vagy írtátok.Annyi hogy akkor nem végeztem fizetős helyen.Sebaj, ennek is örülök, hogy visszakaptam a feltett tőkét mert már nincs sok hátra és jó lenne az első kettőben végezni.

Szavak nélkül maradtam... :-X

Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 19, 2012, 17:34:35
Egyébként a sima betfaires tippjátékban volt már nekem többször is olyan hogy meccs után fogadtam(u 20-as kézi pl.) és akkor jóvá írták vagy írtátok.Annyi hogy akkor nem végeztem fizetős helyen.Sebaj, ennek is örülök, hogy visszakaptam a feltett tőkét mert már nincs sok hátra és jó lenne az első kettőben végezni.
Ezt jól értelmezem? :D Szándékosan meccs után tippelni? Ez nem az automatikus kizárást eredményezi? ???

Lord!
Te ki vagy itt, hogy szabályokat hozzál? Mint írtam az a sima betfair-tippjátékban volt és maradt 2 ezer hufom és megraktam egy 1,85ös szorzót.Két nap múlva kiestem.Mi köze van annak a játéknak ehhez?Főleg, hogy itt észre is lett véve.

Azt meg majdnem elfelejtettem még leírni, hogy a szlovák határ mellett lakok és az ottani niké vagy tipsport fogadóirodában sokszor nem tudják mikor kezdenek pontosan valamilyen meccset, én megrakom és nyerek vele, mert már tudom az eredményt. Gondolom ti olyanok vagytok, hogy átmennétek és azt mondanátok, hogy hívjátok fel Pozsonyt(központ) mert nem érdemlem meg, meccs után raktam a tétemet!!!!!!!!

"11. A játékban egy személy csak egy felhasználóval szerepelhet (követjük az IP-ket). Abban az esetben ha csalást észlelünk a játékost kizárjuk a versenyből."

;)

prigioni1: ez tudod milyen eset? Mikor a rabló azt közli, hogy "ő nem hibás, hogy a tulaj az autóban hagyta a kulcsot..."

Én egy nickkel, egy IP-ről játszom. Ennyi.

Nehogymá te lennél felháborodva, ha töröljük a tipped. S még mielőtt valami orbitális dolgot irnál: ez egy közösség, nem egy fogadóiroda.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 19, 2012, 17:50:39
Én egy nickkel, egy IP-ről játszom. Ennyi.

Olvasd a második mondatot is... ;)

Én a helyedben örülnék, hogy Milanék nem zártak ki az összes játékból. Ez szimpla csalás.

Várjunk még a végével, ki tudja, még mi van itt...

A második mondatot is olvastam.De én úgy tudom, hogy a csalás fogalma az: hogy jogosulatlan hozzáállással, magatartással vagy egyéb más módon előnyt szerez valamely ember, egy vagy több emberrel szemben.Én előnyt szereztem? Nem.Egyébként te mint admin azt csinálsz amit akarsz, de szeretném megtudni a következő üzenetedben, mert nincs kedvem belefolyni ebbe a témába.
Válaszodat köszönöm.

Te tényleg ilyen hülye vagy? :D :D Szerinted nem szereztél azzal előnyt, hogy te meccs után tettél arra a meccsre, amire a többiek meccs előtt? :D EPIC FAIL :D

Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 19, 2012, 17:47:47
Azt meg majdnem elfelejtettem még leírni, hogy a szlovák határ mellett lakok és az ottani niké vagy tipsport fogadóirodában sokszor nem tudják mikor kezdenek pontosan valamilyen meccset, én megrakom és nyerek vele, mert már tudom az eredményt. Gondolom ti olyanok vagytok, hogy átmennétek és azt mondanátok, hogy hívjátok fel Pozsonyt(központ) mert nem érdemlem meg, meccs után raktam a tétemet!!!!!!!!

Ha ez a szitu, akkor gondolom te már milliomos vagy. Ebben az esetben nem is értem miért erőlködsz itt, főleg csalással...