Foci EBGuru 2012

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki lesz az EBGuru Győztes?

Rwilla
8 (53.3%)
ab_aevo
7 (46.7%)

Összes szavazó: 14

Szavazás lezárva: július 01, 2012, 13:37:23

június 04, 2012, 15:58:09, Milan
EBGuru 2012

Íme a szabályzat:

EBGuru 2012 Szabályzat

Arra kérlek, hogyha van valami hiba benne, vagy nem világos valamelyik pont a szabályzatból, akkor azt jelezzétek Szerda, reggel 8 óráig, mert utána már szeretnénk elindítani a játékot.

Előre is köszönöm.  :beerchug:

EBGuru 2012 - Csoportok

Csoportküzdelmek:

A. Csoport:

Magikus
Titti7
oakland23
ab_aevo

B. Csoport:

Ghastly
Cesc
alexthebest
Rwilla

C. Csoport:

Experte
hillandkimi
Latzka
Lacapi

D. Csoport:

tomiszi
HattoriHanzo
Knapp
jax


Mind a 4 csoportból az első két helyezett jut tovább.


Negyeddöntők:

1. Negyeddöntő:  A. Csoport győztes – B. Csoport 2-dik hely
2. Negyeddöntő :  B. Csoport győztes – A. Csoport 2-dik hely
3. Negyeddöntő :  C. Csoport győztes – D. Csoport 2-dik hely
4. Negyeddöntő :  D. Csoport győztes – C. Csoport 2-dik hely


Elődöntők:

1.Elődöntő: 1.Negyeddöntő győztes – 3.Negyeddöntő győztes

2.Elődöntő: 2.Negyeddöntő győztes – 4.Negyeddöntő győztes


Döntő:

Döntő:  1.Elődöntő győztes – 2.Elődöntő győztes

Sziasztok!
Nekem az egész gólos hendikeppes tippekhez lenne kérésem. A selejtezőben többen is buktunk el ilyen tippet, merthogy nem lehetett tenni. Az irodák kinálatában azonban ritkán szerepel félgólos hendikepp, az inkább az ázsiai hendikeppeknél szerepel, azt meg ugye megintcsak tiltotta a szabályzat. Javaslatom a következő lenne:

1. Lehessen használni az ásziai hendikból a félgólosakat, ez elég egyértelmű
vagy
2. Lehessen használni az egész gólos hendikeppet, odairva egyértelműen a választást ( bár szerintem aki itt részt vesz, az tisztában van a hendikeppel), pl. Görögország - Csehország; HC +2 Csehország, - Csehország maximum egy góllal kap ki, vagy HC X, Csehország -1, a csehek pontosan egy góllal nyernek.

Nekem azért is könnyebbség lenne, mert a selejtezős irodák közül többet csak különböző trükkökkel érek el, így pl a Bwinre sem tudok mindig belépni, pedig ők általában kínálnak félgólos hendikeppet.

Köszönöm!

Mikor lesznek fent a bet365 kínálatában a végső győztes és helyezés szorzók? ab_aevo-ra mit fognak vajon fizetni? :D

Idézetet írta: jaaas Dátum június 04, 2012, 11:31:15
Mikor lesznek fent a bet365 kínálatában a végső győztes és helyezés szorzók? ab_aevo-ra mit fognak vajon fizetni? :D

A MonkeyBet az illetéskes iroda :D

Lacapi felvetését én is támogatom, bennem is megfogalmazódott már ez. Logikus lenne ha a fél gólos hendik fogadhatóak lennének!

Nekem van egy javaslatom: készítsük el közösen a listát, amelyre lehet majd tippelni.

Íme az aktuális lista:

1×2
Félidő
Félidő/Végeredmény (csak az 1/1, 2/2, x/x típusokat fogadjuk el)
Handicap (kivéve HC-1, HC-2, HC-3 stb., amelyek pontosan megadják, hogy egy csapat hány góllal nyer, tehát egész handicapnél az X nem érvényes)
Alatt/Fölött (0,5-ös határ kivételével..)
Alatt/Fölött Félidő
Dupla Esély (1x, x2, 12)
Home Team Total Goals/Away Team Total Goals
Gólt rúg/Nem rúg gólt/Mindkét csapat gólt szerez/Csak az egyik csapat szerez gólt
Nullára Nyer



Lehet jönni a javaslatokkal.

A javaslatokat ma estig írjátok, mivel holnaptól már szeretnénk elindítani a játékot.

Ezt az alatt/fölött 0,5 gól-t kellene átírni, mert ha félidőre azt írom, hogy nem lesz gól, akkor az már szabálytalan is.

Idézetet írta: hillandkimi Dátum június 04, 2012, 11:53:24
Ezt az alatt/fölött 0,5 gól-t kellene átírni, mert ha félidőre azt írom, hogy nem lesz gól, akkor az már szabálytalan is.

A 0,5-ös határt kivételként Milán csak a teljes mérkőzésre való fogadás esetére írta oda.

A klasszikus hendit én is preferálnám - az ázsiait viszont nem. Konzervatív, régi vágású gyerek vagyok.

Hendikepben csak a 0:1-ről X, 0:2-ről X stb. ne lehessen. Ha jól emlékszem ezzel volt régebben a probléma, ami miatt be lett vezetve a hendikepes szabály.
De pl. 0:1-ről 1, 0:2-ről 1 az lehessen, mert az gyakorlatilag ugyanaz, mint a -1,5gólos stb. határ...
A többi szerintem teljesen jól van, úgy ahogy eddig is volt.

Felhasználható pont mennyiség ? A csoportkörben 3 elemzést kell írni ? (egy csoportban 3 meccs van )

Idézetet írta: hillandkimi Dátum június 04, 2012, 12:47:16
Felhasználható pont mennyiség ? A csoportkörben 3 elemzést kell írni ? (egy csoportban 3 meccs van )

A "Szabályzat" később érkezik.

Idézetet írta: hillandkimi Dátum június 04, 2012, 12:47:16
Felhasználható pont mennyiség ? A csoportkörben 3 elemzést kell írni ? (egy csoportban 3 meccs van )
csoportonként 6 meccs van, de a vb játékban is kellett elemzés a saját csoportodról, de nem csak onnan. Ez reméljük most is így lesz.

Úgy látom a hendis fogadások másokat is írásra biztattak, én az X nélküli verziót támogatom, bár egy hendikeppes X mindig jó szorzót kínál, főleg aki kiesés szélére sodródik és egy jó odds kell a pontok mellé. _Mindenesetre valahogy jó lenne ha bekerülne a lehetőségek közé. Illetve itt már nem tennék kivételt a félidő-vége tipusban sem. Szerintem annál már felnőttebbek vagyunk, akinek meg van mákja egy Ukrajna - Anglia 1/2 -höz 24-es oddson, az meg is érdemli a 23 pontot.

Más: az ebtotó értesitőben rossz link van, http://focivb.sportfogadas.org/jatekok/sfscore.php  "a weblap nem található."

Fent van a szabályzat, illetve lehet írni már az előzeteseket is!  :beerchug: