SPF Kupa - Január 2012

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 09, 2012, 11:25:49, Milan
SPF Kupa - Január 2012
Szponzor: [fw]Fortunawin[/fw]


SPF Kupa - Januari naptár:

Döntő [2012.01.30 0:00 -> 2012.01.31 23:59]
Elődöntő [2012.01.28 0:00 -> 2012.01.29 23:59]
Negyeddöntő [2012.01.25 0:00 -> 2012.01.27 23:59]
Nyolcaddöntő [2012.01.22 0:00 -> 2012.01.24 23:59]
Selejtező [2012.01.01 0:00 -> 2012.01.21 23:59]

Nyeremények:

SPF Kupa Győztes: 30 eurós [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés
SPF Kupa Döntős: 20 eurós [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés
SPF Kupa Elődöntősök: 15-15 eurós [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés
SPF Kupa Negyeddöntősök: 5-5 eurós [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés

A játékban való szerepléshez szükségetek van egy [fw]Fortunawines[/fw] számlára, amelyet [fw]IDE[/fw] kattintván nyithattok. A nyereményben csak az részesülhet aki az aktuális hónapban tett legalább egy fogadást a [fw]Fortunawinnen[/fw], s erről egy bizonyító képet töltött fel az Azonosítók oldalon!


Ne felejtsétek: A [fw]Fortunawines[/fw] fogadást bizonyító képet Januar 15-ig kell feltölteni. Aki nem tölti fel, az nem szerepelhet a rájátszásban!

Sok sikert kívánunk mindenkinek!  :ok:

Ne felejtsétek, hogy már csak három nap van hátra, hogy bebizonyitsátok, hogy tettetek januárban minimum egy fogadást a Fortunawinnél.

Aki Január 15-ig nem tölti fel a fogadást bizonyitó képet az sajnos nem vehet részt a rájátszásban... úgyhogy az utólagos kellemetlenségek elkerülése érdekében tessék feltölteni!

Ha esetleg még nincs számlátok a [fw]Fortunawinen[/fw] akkor [fw]IDE[/fw] kattintván nyithattok egyet.

További sok sikert.  :ok:

Utolsó 100 méteren vagyunk az SPF Kupa selejtezőiben! Már csak pár óra, s vége ennek a körnek, holnaptól meg jöhetnek a rájátszás összecsapásai!

További sok sikert!

Tényleg nem szeretnék megmondó ember lenni. Én egy csendes, nyugodt ember vagyok, aki mindenkivel jól kijön. De ha valami nem működik le kell írnom. Most épp a SPF kupa rájátszása nem indul. Nincsenek pontok, nem lehet tippelni. Hát még egyszer is elnézést, hogy szóltam.

SPF Kupa - Rájátszás:

András vs Cesc18
Minda vs hillandkimi
csungi vs smilerock
Horusz1987 vs Carlos66
Lufu vs Pisti1987
ragadozo93 vs balamber
Winger vs winchester
hege1010 vs szudoku

Sok sikert kívánunk!  :beerchug:

Idézetet írta: csungi Dátum január 22, 2012, 13:33:47
Tényleg nem szeretnék megmondó ember lenni. Én egy csendes, nyugodt ember vagyok, aki mindenkivel jól kijön. De ha valami nem működik le kell írnom. Most épp a SPF kupa rájátszása nem indul. Nincsenek pontok, nem lehet tippelni. Hát még egyszer is elnézést, hogy szóltam.

Ez már valóban az én feladatom, s mivel reggel nem érte rá, így most volt időm kiválogatni, hogy ki szerepelhet, s ki nem.

Sok sikert.  :ok:


Még mielőtt egy páran privát üzenetekkel bombáznátok, elmondanám, hogy:

- azok kerültek be a rájátszásba, akik teljesítették a feltételeket
- az egyik feltétel az volt, hogy legyen minimum 7 megtett szelvény a selejtezőben
- második feltétel, hogy bizonyítsátok be, hogy tettetek egy fogadást a Fortunawinnél januárban (mindezt január 15-ig), tehát aki ez utáni fogadást bizonyító képet töltött fel, az azt jelenti, hogy nem teljesítette a feltételt

Idézetet írta: csungi Dátum január 22, 2012, 14:04:01
Kösz ! Ez gyors volt.

Telepátiának nevezném.

Mikor írtad, akkor már a vége fele tartottam.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum január 22, 2012, 13:37:47
SPF Kupa - Rájátszás:

András vs Cesc18
Minda vs hillandkimi
csungi vs smilerock
Horusz1987 vs Carlos66
Lufu vs Pisti1987
ragadozo93 vs balamber
Winger vs winchester
hege1010 vs szudoku

Sok sikert kívánunk!  :beerchug:
Tetszik ez a párosítás! ;D
Az a durva, hogy a 87. helyről jutottam be, és még így sem enyém az utolsó rájátszást érő hely... :o :D

Grat a playoff-osoknak! :ok:

De az már tényleg vicc, hogy nem lehet megoldani,  hogy látszódjon kinek van képe és kinek nincs. Most persze a 91. hely is elég 940 ponttal, bezzeg múlt hónapban a 7 100 pont sem volt elég a 33. hellyel. Ugye oka, hogy múlthónapban lehetett 500 ft-ot potyázni, most pedig nem. :bash: :redchug:


Idézetet írta: Latzka Dátum január 22, 2012, 15:10:04
Grat a playoff-osoknak! :ok:

De az már tényleg vicc, hogy nem lehet megoldani,  hogy látszódjon kinek van képe és kinek nincs. Most persze a 91. hely is elég 940 ponttal, bezzeg múlt hónapban a 7 100 pont sem volt elég a 33. hellyel. Ugye oka, hogy múlthónapban lehetett 500 ft-ot potyázni, most pedig nem. :bash: :redchug:

Azért a kép is megtévesztő lehet, hisz van aki a családjáról tölt fel képet. Nem zavaró, sőt kellemes boldog arcokat látni, de nem fogadást bizonyító kép.  ;D

Ez de durva, tök véletlen néztem be ebbe a topikba, szerintem a párosításoknál ha nem én vagyok felül akkor ki sem szúrom a nevem és valószínűleg nem is tippelek. Így 940 ponttal nem igazán gondoltam, hogy esélyes vagyok a rájátszásra ;D Grat mindenkinek aki bejutott, hajrá! :beerchug: