SPF Szülinapi Pókerturné

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na ezt se gondoltam volna, életem első netes pókerversenyén 5. lettem.

Hiába szűz kéz (és az új Fradi mezem). :)

Köszönöm a lehetőséget!

Legalább egy screent csinálhattok volna az eredményről.

Látatlanban is gratulálok a győztesnek és a helyezetteknek!  :great:

Jó játék volt! Mivel a PS-n évek óta nem játszottam így a top20-ba kerülés volt a célom, végül 14. helyezett lettem. "Ezer bocs" akiket lemákoltam (vannak páran  ;D), de az online póker már csak ilyen.

Viszont ami nem tetszett és nagyon nem illett ennek az ünnepi játéknak a hangulatához: 1-2 emberke nagyon furcsán nyílvánult meg játék közben, mondhatnám gusztustalanul. Szerencsére az én asztalaimnál végig jó hangulat uralkodott, de bekukkantottam más asztalokhoz is és láttam amít láttam. Azoknak csak annyít üzennék, így az éteren keresztül:

Több tiszteletet illene adni mind a játéknak, mind embertársainknak!

Sziasztok!

Nem tudom ,hogy a ps nicknevet meg kell-e adni? dani616616 néven játszottam.
Én is szeretném megköszönni a lehetőséget.Kemény izgalmas csata volt főleg már a top 5-ben.

Üdvözlök mindenkit!

Bocsánat de azt hiszem, hogy a Pokerstarson a saját nevemet írtam be a megjegyzéshez. ddavid92 volt a nevem.
Remek, jó hangulatú verseny volt,de ha szabad egy megjegyzést tennem persze minden rosszindulat nélkül. Nekem elég alacsonynak tűntek a vakszintek, főleg a verseny második felétől lett volna jó kicsit intenzívebb vakemelkedés mivel a stackek addigra már elég magasak voltak. De mindent egybevetve jó  verseny volt.
Ja és én is csatlakoznék Lord hozzászólásához ,ha megoldható lenne 1-2 dollárros versenyek lebonyolítása,akkor ha időm engedi szívesen játszanék.

Üdv

Szeretném megkérdezni, hogy melyik menüpontnál tudom beírni a moneybookers címem mer anno elvileg beírtam de már nem vagy biztos benne kö kemény óriási mákolás követően csak 4. lettem bár a top 4-ben 1 játékos kivételével volt póker tudás és kellemes volt nagyon.

Idézetet írta: petya Dátum április 08, 2011, 12:07:25
Üdv

Szeretném megkérdezni, hogy melyik menüpontnál tudom beírni a moneybookers címem mer anno elvileg beírtam de már nem vagy biztos benne kö kemény óriási mákolás követően csak 4. lettem bár a top 4-ben 1 játékos kivételével volt póker tudás és kellemes volt nagyon.

Itt kell kitölteni az MB-s mezőt:

http://www.sportfogadas.org/tippek.php?mod=azonositok

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum április 08, 2011, 04:49:55
Legalább egy screent csinálhattok volna az eredményről.

Ki akartam tenni, de sajnos nem látszik az eredmény a klubban ( kimaradt egy pipa )

Az én asztalomnál volt egy Várda által említett PRO de nem húzta sokáig  :)
Összeségében jó kis verseny volt, köszönjük szépen!

Gratulálok a helyezetteknek! :beerchug:

De nem tudom magamban tartani, hogy egy minimum 5 hozzászólásos követelmény is, hogy átrendezte volna a végeredményt... Ewwan

Üdv

Megvagyok és beírtam a moneybookers címem.Köszi

Hát, valójában sikerült elrontanom a versenyben azt, hogy nem pipáltam be a mentés mezőt, így nem tudom megtekinteni a végső toplistát, így rátok bízom, hogy írjátok be a top6-ot.

Mikorra várható a nyeremény?Mindenképp  tippmixelek belöle:)

Idézetet írta: petya Dátum április 08, 2011, 18:53:08
Mikorra várható a nyeremény?Mindenképp  tippmixelek belöle:)

Akkor biztos nem kapod meg... ;D

#58 április 08, 2011, 19:09:35, Milan
Amúgy az összes nyeremény maximum április 13-áig megérkezik számlátokra.

Idézetet írta: Milan Dátum április 08, 2011, 18:55:12
Amúgy az összes nyeremény maximum március 13-áig megérkezik számlátokra.

Az még majdnem egy év!!!  :D