Sportfogadas.org v3

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Próbáljátok ki a hozzászólások szerkeszthetőségét a naplókban.

Megvan a nagyobb kontraszt.

Ez a piros kép elég zavaró,nem illik oda ( main_body.jpg)

A régi világos fejléc jobb volt szerintem. A fekete és a piros kimbinációja elég szemrontó. Sokat kell zoomolnom, hogy meglássam mi is van oda írva! :)

Pl.: a "Profil » Azonositók » Tippeid » Új tipp » Chat" részt alig látom!

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 09, 2011, 13:56:36
Próbáljátok ki a hozzászólások szerkeszthetőségét a naplókban.

Nekem nem jelenik meg a hozzászólás szerkeszthetősége. Vagy hol találom? mert a hozzászólásaimnál a jobb sarokban csak az "idézet" gomb van.  ???

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 09, 2011, 13:56:36
Próbáljátok ki a hozzászólások szerkeszthetőségét a naplókban.
Lehet, hogy én vagyok vak, de ezt hol kell?  ??? Amúgy nekem tetszik ez az új desing, imádom a feketét a pirossal, csak így tovább  :great:

Kicsit világositottam rajta, de lehet végül fehér lesz.

Más: a saját napló mezőket sajnos újra ki kell tölteni, ez elveszett a frissitésnél. Emellé beraktam még egy  kedvenc iroda mezőt :)

Idézetet írta: executor Dátum június 09, 2011, 14:42:51
Nekem nem jelenik meg a hozzászólás szerkeszthetősége. Vagy hol találom? mert a hozzászólásaimnál a jobb sarokban csak az "idézet" gomb van.  ???

Viszont érdekes, hogy itt megjelenik a "módosítás" is mellette! A naplóban meg nem.

Idézetet írta: executor Dátum június 09, 2011, 14:42:51
Nekem nem jelenik meg a hozzászólás szerkeszthetősége. Vagy hol találom? mert a hozzászólásaimnál a jobb sarokban csak az "idézet" gomb van.  ???
Ezek szerint nem jó még :(

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 09, 2011, 14:43:55
Kicsit világositottam rajta, de lehet végül fehér lesz.

Legyen olyan mint a keresés mező körül van.   :ok:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 09, 2011, 14:44:30
Ezek szerint nem jó még :(

Úgy tűnik csak a régi hozzászólásoknál nem működik a dolog! Amiket most írok ott már van "módosítás" lehetőség. Alakul ez, nem lesz gond! :ok:

kb 10 percig lehet módosítani a hozzászólást, aztán eltűnik és csak az idézet marad meg

Pl. a naplómban utoljára írtam 14:53-kor, és már nem tudom módosítani

Igen, ez a "helyes" működés, de a naplókra nem szabad vonatkozzon a korlát. Még keresem a hiba okát, ez a fórumverzió egy kicsit más.

Megvan! Most már működik a szerkesztés a naplókban!