Rió 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum augusztus 15, 2016, 14:48:58
http://www.m4sport.hu/2016/08/15/tizenhet-eves-vilagrekord-dolt-meg-400-meteren/#

Johnson hatalmas kedvencem volt, nem hittem volna, hogy belátható időn belül meg lesz döntve a rekordja. Főleg nem ilyen futással. Eszméletlen lazának tűnt a gyerek, nem semmi amit produkált.  :ok: Az "öreg" is elismerően nyilatkozott róla.

Nálam Johnson világcsúcsa volt a leginkább kőbe vésve, ha lehet ilyet mondani. Évekig ostromolta a régi rekordot rendületlenül, mire összejött neki. Nekem is nagy kedvencem volt, 9 évig csúcstartó volt 200-on és 400-on egyszerre! A világcsúcsok sorsa persze az, hogy megdöntsék. Ez most megtörtént, mégis hihetetlen számomra. Le a kalappal!

#213 augusztus 15, 2016, 22:16:23, oakland23
horvát kézi csapat tuti a brazilokkal játszik majd, fix a helyük. Tunézia oddsa esik mint állat, szerintem eladják a horvátok

tunézia csak akar egy meccset nyerni, horvátoknak meg nem hiányzik sérülés. nem 100%-os tipp, de azért egy patront megér még így 4.50-ért is, bár én csak unibeten néztem, lehet van nagyobb odds is

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 15, 2016, 22:13:17
horvát kézi csapat tuti a brazilokkal játszik majd, fix a helyük. Tunézia oddsa esik mint állat, szerintem eladják a horvátok

tunézia csak akar egy meccset nyerni, horvátoknak meg nem hiányzik sérülés. nem 100%-os tipp, de azért egy patront megér még így 4.50-ért is, bár én csak unibeten néztem, lehet van nagyobb odds is
A tunéziai győzelem bőven benne van a pakliban,de tudomásom szerint pontegyenlőségnél az egymás elleni eredmény dönt,így egy győzelemmel megelőzhetik a franciákat,ha a lengyelekkel akarnak játszani

Igaz, elnéztem!
Viszont ha kikapnak, és maradnak másodikak, akkor a dán és francia csapatot egy ágra küldik! Ha a brazilokon túllépnek, akkor a németek jönnek. Nem olyan rossz az nekik, ha kikapnak.
De persze, fene tudja mit akarnak

Tény, hogy a dánokat és a franciákat is megverték már, de a zakó mellett szól, hogy az kevés energiát éget  :D

#216 augusztus 15, 2016, 22:52:46, Pozzato
Adott egy látványos és jó sportág, a pályakerékpár.
Erre az M1 fogja és Székely Dávid helyett, berak egy balfék kommentátort, aki szerint Cavendish pályalegenda (van benne valami, de messze van Wigginséktől), és elsorolta, hogy összetettben hányadik helyen végzett a TDF-ken (150. hely stb), illetve hogy szokott indulni a Giron. Cavendishnél mindig a szakaszgyőzelmekre hívják a figyelmet, ő ezt meg sem tette, de például egy eredményt nem tudott baki nélkül elmondani. Elmondta még, hogy eléggé sokszor indult a TdF-n Cav és ezt szinte meglepve mondta....

Ilyen szintű amatörizmust. Viviani párszor volt Viviana és még sorolhatnám. Le is vettem a hangot, mert ez már a sokadik nézhetetlen közvetítés, ami probléma, mert amikor olyan szakképzett kommentátorok vannak náluk, mint Székely Dávid, akkor nem értem, hogy minek erőltetnek ilyen szpíkert, mint aki ma elszúrja a pályakerékpárt..

Visszatérve a kézihez, a legutóbbi eb-n a horvátok mocskosul megverték a lengyeleket, de az akkor volt. Könnyen lehet, hogy csak pont ezért sem akarnak ellenük játszani, hisz ott a lengyelek lefagytak otthon. Mondjuk hiába töröm a fejem, mert én már behúztam Tunéziát, de ha nem tettem volna meg, most megtenném.

Aztán lehet szopó lesz, de lehet nem

Baji Balázs speciális esernyője :)

#219 augusztus 16, 2016, 07:46:11, butyi
 :D ;D :beerchug:
bebotlott az aranyért  :) :) :)

És nem ő volt az egyetlen tegnap, aki berepült a célba. Divat lesz ebből :D

Nem vagyok egy atlétika szakértő, Baji Balázs futását sem néztem még vissza, csak azt szeretném kérdezni hogy miért futnak ilyen szakadó esőben? Ez nem balesetveszélyes? Egy ilyen pályán kizárt, hogy nagy időket lehessen futni...

Az M4-es kommentátorok majd becsináltak félelmükben az eső miatt, de Baji Balázst annyira nem zavarta: "A szöges cipő miatt nem csúszkáltam, azzal nem volt probléma, látni viszont nem sokat lehetett. Ami nehéz volt, hogy sokat kellett pislognom, mert az eső folyt a szemembe. Rengetegszer futottam már, rossz időben is sokszor, ilyen szakadó esőre viszont nem emlékszem. Ennek ellenére nem zavart, csak az volt a fontos, hogy jól fussak" - mondta a verseny után.

Az ideje 13.52 lett, az egyéni legjobbja pedig 13.28, szóval annyira nem futott rossz időt.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 16, 2016, 12:04:17
Az M4-es kommentátorok majd becsináltak félelmükben az eső miatt, de Baji Balázst annyira nem zavarta: "A szöges cipő miatt nem csúszkáltam, azzal nem volt probléma, látni viszont nem sokat lehetett. Ami nehéz volt, hogy sokat kellett pislognom, mert az eső folyt a szemembe. Rengetegszer futottam már, rossz időben is sokszor, ilyen szakadó esőre viszont nem emlékszem. Ennek ellenére nem zavart, csak az volt a fontos, hogy jól fussak" - mondta a verseny után.

Az ideje 13.52 lett, az egyéni legjobbja pedig 13.28, szóval annyira nem futott rossz időt.
akkor kell futni, amikor jól esik

Remélem, ma is végig adja az M4 majd a férfi 10 km-es úszást, már úgy várom  ;D