Rió 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az nincs összeszedve valahol országonként kik éremesélyesek, melyik sportban?

Főleg a brazilok érdekelnének, mivel hazai pályán kaphatnak egy kis bírói segítséget, hogy legyen pár aranyérmük, különben nagy csalódás lenne az olimpia, és nagy negatív visszhangja lenne.

#76 augusztus 07, 2016, 13:57:16, TiB
Ezeken az oldalakon minden sportágra vannak predikciók. Mondjuk ez nem teljesen az, amit te keresel.

http://www.si.com/olympics/2016/08/01/rio-2016-olympics-medal-picks-predictions-projected-medal-count
Itt választható országos összeállítás is: http://olympicmedalspredictions.com/countries.php

Az első játéknapon a hollandok és a koreaiak nagy csalódást okoztak. A románok és montik meg no komment... :) Kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek a folytatásról:
   
South Korea W -    Sweden W
France W - Russia W
Spain W - Norway W
Brazil W - Romania W
Argentina W - Netherlands W
Angola W - Montenegro W

Sved francia norge roman holland monti sztrm a montik alazni fognak

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 07, 2016, 15:16:33
Brazil W - Romania W
Szerintem ez eléggé egyértelműen 1-es. És ennek megfelelően nyilván az odds is nagyon kicsi lesz.

A montik és a románok szerintem összeszedik magukat. Persze én sem gondolom, hogy a házigazda brazilok ellen nyerni fognak, de szerintem szoros lesz.

https://www.olympic.org/rio-2016/broadcasters

Ezen az oldalon, a kontinensekre kattintva látható, hogy melyik országban melyik csatorna közvetítheti az olimpiát, illetve linkelve vannak az online sugárzó oldalak is.

Aki eleve használ VPN-t, az a megfelelő országra átállítva megpróbálhatja elérni a közvetítéseket.
Nem néztem meg mindet, de sajnos több olyan is van (USA, norvég), ami szolgáltatói regisztrációhoz (azaz előfizetéshez) is kötött, de pl. a német működik.

Ezt a rohadt sok ismétlést nyugodtan áttehetnék az m3 annora...

Azért hihetetlen, hogy milyen pofátlan csalásokra is képesek :D
Az előbb néztem strandröpit ami kiemelt sportnak számít Brazíliában, a Copacabanán van egy szép kis stadionjuk, majdnem teltház mert pályára lépett a második brazíl férfi páros, amelynek tagjai mindketten Rioban születtek(!!!) egy elég alul jegyzett kubai páros ellen léptek homokra. Kellemes koraesti idő, minden adott egy jó kis meccshez. Erre a duplán is hazai brazil páros kiszop egy olyan meccsen ahol kb. saját magukat verték meg :D Oddsok: brazilok 1,1-1,12 a kubaiak ennek megfelelően 5-6X szorzóval voltak :D
Persze a lebonyolítási rendszer miatt beleférnek az ilyen gusztustalanságok szinte minden sportágban...

Kedves szülők nagy Knight Rider rajongók lehettek annak idején  ;D


Egy kérdés a maradj talpon játékhoz.
Az első napi tippbe belevettem 2 teniszmeccset, amit csak ma játszottak le, vagyis nem az első napon. Az 1,2 enélkül is megvolt. Djokovics kiesett, így ezt nem találtam el.
Kiestem vagy versenyben maradtam?

Idézetet írta: microprof Dátum augusztus 08, 2016, 04:03:25
Egy kérdés a maradj talpon játékhoz.
Az első napi tippbe belevettem 2 teniszmeccset, amit csak ma játszottak le, vagyis nem az első napon. Az 1,2 enélkül is megvolt. Djokovics kiesett, így ezt nem találtam el.
Kiestem vagy versenyben maradtam?
Elég érdekes elképzelés, hogy utólag mazsolázunk, hogy melyik tippünk jött be és akkor azt küldjük be a játékba :D
De nem vagyok illetékes, ez csak észrevétel ;)

Semmi gond, játék. Csak egy kérdés volt. 1. napra 3 tippem volt, de két eseményt elhalasztottak, vagyis nem 1. napi esemény volt. A kérdésem az volt, hogy ilyenkor azt kiveszik vagy sem. Nem szoktam fogadni pénzért, csak ilyen alkalmakkor, a móka kedvéért, így nem ismerem a szokásokat. Ezért kérdezem a tapasztaltabb fogadókat.

A honlap olyan, mint a közvetítés. Íme, az éremtáblázat most, a harmadik nap reggelén. Valami nem az igazi...

Idézetet írta: microprof - Augusztus 05, 2016, 18:44:49 pm CEST
Esemény: Novak Djokovic v Juan Martin Del Potro
Tipp: Novak Djokovic
Odds: 1.083

Esemény: Viktor Troicki v Andy Murray
Tipp: Andy Murray
Odds: 1.050

Esemény: íjászat férfi csapat
Tipp: Dél-Korea
Odds: 1.25

Eredő odds. 1.421



Mivel Djoko veszített, így a tipped is vesztes lett, tehát kiestél. Ez olyan tipped volt, hogy hármas kötésben játszottál és az egyik elment. Ilyenkor bukó az egész.