Rió 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az m4sport.hu ma már legalább a center teniszpálya meccseit adja.

Dél-Korea The North Face márkájú melegítőben... :D

Az északiak meg szolidaritásból nyomhatnák South Face-ben  :D


A tornászlányoknak viszont nem szóltak az ellentétről. Ebből fogolytábor lesz. Kár értük, vidám lánykák. :-\

#108 augusztus 10, 2016, 10:22:19, vmlinuz
Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 09, 2016, 15:42:50
Az úszóvilág nem fogadja el a síró Jefimovát

Sök gyökér képmutató fasz. :bash: :redchug: Ja persze, az övékét még nem lehet kimutatni. Faszé nem legalizálják az egész doppingot? Mindenki jól járna vele, az átlagember is. Olyan cuccokat lehetne nagyszámú emberen letesztelni, papiron...

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 10, 2016, 10:20:17
Sök gyökér képmutató fasz. :bash: :redchug: Ja persze, az övékét még nem lehet kimutatni. Faszé nem legalizálják az egész doppingot? Mindenki jól járna vele, az átlagember is. Olyan cuccokat lehetne nagyszámú emberen letesztelni, papiron...
Valószínű lenne aki ott halna meg a pályán.Mondjuk érdekesebb lenne az biztos.

Fociban igy is van. De ez tényleg lehetséges.


Na meg is van a harmadik X vízilabdában :D Én nem mondom, hogy bundáznak, de hogy nem adnak ki magukból mindent az biztos... kicsit olyan ez mint az úszóknál, hogy az előfutamon és a középdöntőben nem adnak ki magukból mindent, hogy legyen szufla a döntőre is. Igaz, sztem pont erre a taktikára fázott rá Gyurta Dani is...
Az egyéni sportágak többségében legjobb tudomásom szerint nincs csoportmeccs, ágak vannak és ott már kőkeményen kiesésre megy.
Itt is ki lehetne találni jobb lebonyolítást, kiemeléssel, vigaszággal stb. Addig meg maradnak az ilyen 70-80%os erőbedobású meccsek az olimpián.

Mennyi az eselye hogy bejut a 4x200 noi valto?

VERRASZTO Evelyn
KESELY Ajna
KAPAS Boglarka
HOSSZU Katinka

Ez az osszeallitas.

Idézetet írta: lunatik Dátum augusztus 10, 2016, 18:09:25
Mennyi az eselye hogy bejut a 4x200 noi valto?

VERRASZTO Evelyn
KESELY Ajna
KAPAS Boglarka
HOSSZU Katinka

Ez az osszeallitas.
Hosszú egyedül úszná le, több esélyünk lenne.  ;D

Idézetet írta: lunatik Dátum augusztus 10, 2016, 18:09:25
Mennyi az eselye hogy bejut a 4x200 noi valto?

VERRASZTO Evelyn
KESELY Ajna
KAPAS Boglarka
HOSSZU Katinka

Ez az osszeallitas.

94%  ;)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 10, 2016, 10:20:17
Sök gyökér képmutató fasz. :bash: :redchug: Ja persze, az övékét még nem lehet kimutatni. Faszé nem legalizálják az egész doppingot? Mindenki jól járna vele, az átlagember is. Olyan cuccokat lehetne nagyszámú emberen letesztelni, papiron...

2016-ban még mindig erőltetik a "tisztaság" elméletet. Élsport pedig dopping nélkül nincs. Ezt el kell fogadni, s kész.

Idézetet írta: lunatik Dátum augusztus 10, 2016, 18:09:25
Mennyi az eselye hogy bejut a 4x200 noi valto?

VERRASZTO Evelyn
KESELY Ajna
KAPAS Boglarka
HOSSZU Katinka

Ez az osszeallitas.

5. idővel a döntőben a csajok! Hajrá!  :beerchug:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 10, 2016, 10:20:17
Sök gyökér képmutató fasz. :bash: :redchug: Ja persze, az övékét még nem lehet kimutatni. Faszé nem legalizálják az egész doppingot? Mindenki jól járna vele, az átlagember is. Olyan cuccokat lehetne nagyszámú emberen letesztelni, papiron...

Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 10, 2016, 19:45:56
2016-ban még mindig erőltetik a "tisztaság" elméletet. Élsport pedig dopping nélkül nincs. Ezt el kell fogadni, s kész.

Az a gond, hogy az élsport és az amatőr sport között nincsen éles határ, a sportból élő olimpikonjaink többsége a hazai bajnokságokban lényegében amatőrökkel küzd. Akkor majd ők is doppingolnak.
Sőt, akkor egy utcai futóversenyen is szedhet mindenki valamit.

De a nagyobb gond az, hogy életkorbeli határok sem nagyon vannak, hisz 14-15 éves emberkék is versenyezhetnek a felnőtt mezőnyben. Őket mikor kéne elkezdeni nyíltan doppingolni?
És ha elkezded az ígéretes gyerekeket 8-10 éves korukban tömni, akkor a velük együtt sportolóknak mit mondasz?
Ő is doppingolhat vagy legyen boldog, hogy csak nő a lemaradása?

Szerintem a dopping ellenes harc inkább ezekről szól, az élsport (az élsportoló) valahol példát mutat egy társadalomnak, köztük a gyermekeinknek.
Most ha Ronaldo legálisan szedhetne valamit és be is vallaná, akkor a sok Ronaldo pólós kis srác vajon mit tenne? (függetlenül attól, hogy tud-e hármat dekázni vagy sem...)




Én azt tartom szánalmasnak hogy ennyi sportoló beteg. Szinte mindegyik asztmás vagy valamilyen más krónikus betegsége van és kapja a szteroidokat legálisan. Ugye Sharapova is orvosi célból szedte a meldoniumot elméletileg.
Gyanítom ez valahogy úgy működik, mint amikor nekem nem volt kedvem suliba menni gimiben és elmentem a háziorvoshoz, felmondtam pár tünetet és kaptam is igazolást hogy én bizony elkaptam egy vírust a lehetséges 10000ből. Pedig a legnagyobb bajom az volt hogy reggel nagyon nagyon álmos voltam és inkább visszaaludtam.