Rió 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 10, 2016, 20:38:54
Én azt tartom szánalmasnak hogy ennyi sportoló beteg. Szinte mindegyik asztmás vagy valamilyen más krónikus betegsége van és kapja a szteroidokat legálisan. Ugye Sharapova is orvosi célból szedte a meldoniumot elméletileg.
Gyanítom ez valahogy úgy működik, mint amikor nekem nem volt kedvem suliba menni gimiben és elmentem a háziorvoshoz, felmondtam pár tünetet és kaptam is igazolást hogy én bizony elkaptam egy vírust a lehetséges 10000ből. Pedig a legnagyobb bajom az volt hogy reggel nagyon nagyon álmos voltam és inkább visszaaludtam.

Az élsport nem egy egészséges életmód, hosszú távon.  :cya:

Az összes női váltó kézen fogva, közösen bemutatkozva jött be, kivéve egyet.

1.01-ért adom, hogy melyik a kivétel ;D

Az is elég furcsa gesztus, hogy miután behívják az úszókat, 99,9 százalékuk kiinteget a közönségnek, de a mi ájron lédink mindig annyira el van foglalva magával, hogy csak csörtet előre megmerevedett arccal a rajtkőhöz...

Mert nézi Sén Váccápot.  :-* :-*

Pfejj, bicska nyíilik a zsebemben mindkettőtől, elég ha elkezdenek beszélni...

A Verrasztó tesók teljesítménye és nyilatkozatai, akkor mit vált ki? :crazy:
Számunkra  fura módon törtetnek előre Katinkáék, de eddig minden őket igazolta. :ok: :cya:
Azon meg csak jót tudok mosolyogni, ahogy pl az amerikai sajtó dopping vádakkal illeti. Ledeckynél is vakarhatnának, az legalább házon belül van.  :-\ Speciel engem marhára nem érdekel, ha van is, mindenki tolja a biciklit.

Idézetet írta: slices Dátum augusztus 11, 2016, 12:02:28
A Verrasztó tesók teljesítménye és nyilatkozatai, akkor mit vált ki? :crazy:
Számunkra  fura módon törtetnek előre Katinkáék, de eddig minden őket igazolta. :ok: :cya:
Azon meg csak jót tudok mosolyogni, ahogy pl az amerikai sajtó dopping vádakkal illeti. Ledeckynél is vakarhatnának, az legalább házon belül van.  :-\ Speciel engem marhára nem érdekel, ha van is, mindenki tolja a biciklit.

Verrasztóék dettó, de őket legalább nem hallom, látom minden nap ötször.
Eddig tényleg minden őket igazolja, de vajon akkor is így leszerepelt volna rajta kivül minden úszó ha még Kiss Laci van és esetleg belhémentesen, nyugodtan készülhetnek Rióra? A kérdés nyilván költői.

Komolyan azon fennakadni, hogy nem integet? Vagy nem fogják meg egymás kezét? Komolyan nagy bajok vannak ebben az országban. Olimpiai-, világ-, európa-bajnok úszókat szidni azért, mert ez az Olimpia nem jött össze, hibát keresni a jelenlegi legsikeresebb magyar sportoló minden mozdulatában, mert ki meri nyitni a száját.
Tényleg Hosszúnak a szidása a legkiborítóbb. Igazából pont leszarom mi van vele, de mikor honfitársai jönnek azzal, hogy nem egy kifutómodell, vagy hogy tuti doppingol, olyankor azért elgondolkodom, hogy mégis mi tartja még itt ebben az országban. Mert, hogy így, vagy úgy, de felajánlották neki, hogy induljon amcsi színekben az biztos.
Mi a tökömért nem lehet örülni a sikereknek, aztán kész? Mert úgy néz ki, mint aki doppingot eszik minden nap? Mert nyilván a többi, aki a döntőben úszkál az patyolat tiszta, nem?
Vagy olimpiai bajnokként az elődöntőbe sem jut? Gondolom Koch rohadt boldog a 6, vagy 7. helye miatt.
Annyira idegesítő tud lenni, hogy emberek úgy viselkednek, mintha azok a sportolók ott a tv-ben bármivel is tartoznának a fotelben ülőknek. Ők elsősorban magukért csinálják, aztán persze az interjúban jöhet, hogy bocsánatot kér mindenkitől, vagy ezt a nézőknek nyerték, de ott a fejükben csak az van, hogy ezt magukért csinálják. Szilágyi is, Imre Géza is.
Ja, persze, "tartoznak" nekünk, mert a mi adóforintjainkból vannak ott, de amíg 10, meg 100milliárdok tűnnek el a fejünk fölül, addig nem igazán fer emiatt hőbörögni.

Lehet bosszankodni egy-egy rosszabb eredményen, de ne csináljunk már úgy minden szarért, mintha direkt letörték volna az autónk tükrét, mert nincs így.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 11, 2016, 12:12:41
Verrasztóék dettó, de őket legalább nem hallom, látom minden nap ötször.
Eddig tényleg minden őket igazolja, de vajon akkor is így leszerepelt volna rajta kivül minden úszó ha még Kiss Laci van és esetleg belhémentesen, nyugodtan készülhetnek Rióra? A kérdés nyilván költői.

Ha olyan emberek ülnének ott az úszószövetségben, amilyenek nem ülnek, akkor az elmúlt hónapok eseményeit sokkal gördülékenyebben el lehetett volna rendezni.
Elég nonszensz, hogy X sportoló eredményességét bárki is Hosszúék nyakába akarja varrni.

Idézetet írta: ragnaROCK Dátum augusztus 11, 2016, 12:14:06
Komolyan azon fennakadni, hogy nem integet? Vagy nem fogják meg egymás kezét? Komolyan nagy bajok vannak ebben az országban.

Egyszerűen feltűnt, hogy mindenki úgy jön be, csak a magyar lányok nem. Ezt leírtam, nem kértem számon semmit, és igen nem tartoznak nekem semmivel. Ettől lehet hogy jóban vannak, lehet hogy nem jelent semmit, egyszerűen feltűnt, és kész. De akkor majd soha többet nem írok le ilyet, csak azt hogy hajrá Magyarok, minden mást magamban tartok. Így jó lesz? Rendben lesz az ország?

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 11, 2016, 12:12:41
Eddig tényleg minden őket igazolja, de vajon akkor is így leszerepelt volna rajta kivül minden úszó ha még Kiss Laci van és esetleg belhémentesen, nyugodtan készülhetnek Rióra? A kérdés nyilván költői.
Ez hatalmas.  ;D ;D ;D ;D

Az ilyen jellegű kommenteken már akkor is jót nevettem, amikor az NSO-n olvastam.
Csak egy könnyű kérdés: Ha ezeket a sportolókat annyira "megviselte" a mizéria Kiss Lacikáék és a szövetség körül, akkor miért nyerték rommá magukat az EB-n? Ja, mert ott nem indult senki és ezért jók? Így már értem.

Gyurtáról minden úszáshoz kicsit is értő ember tudta, hogy ez valami hasonló teljesítményt fog úszni. Verrasztóék pancserek, akiket medence közelébe nem kéne engedni, Cseh Lacikának meg minden olimpiai előtt csak a szája nagy. Azért becsülöm viszont, hogy eddig mindenkire fogta (csak saját magára nem), most viszont beismerte, hogy ez nagyon gyenge volt. Kíváncsi leszek a 100-ra remélem végre összekapja magát és elhoz egy bronzot.
A magyar úszók többsége egy felfújt lufi. Van pár, akinek néha kijön a lépés, de összességében eléggé szar megemészteni, de Hosszú Katinkán kívül nincsen klasszisunk. Sokkal korrektebb lett volna, ha Cseh is azt mondja az olimpia előtt, hogy gyerekek csak a nyolcba akarok bekerülni, mert ennyire vagyok képes. Nem az, hogy jaj érem meg arany stb.
Verrasztó dettó. A másik dolog a nyilatkozatok. Azok a nemtőrödöm és leszarom stílus, amit ezek képviselnek az több mint bicskanyitogató. Akinek nem megy, az ennyivel megoldja: ezvan, nemtom, majd 4 év múlva, edzésen jó voltam. Olyan, mintha mindenki egy betanult szöveget mondana (amit el is tudok képzelni). Ezért felesleges kimenni például Verrasztónak, hogy ússzon egy fost, aztán visszamondja a másik számát, vonatkozik ez Gyurtára is, pláne ha tudták, hogy ennyire "megy neki".

Pozzato te is hazaáruló vagy! Ne kritizáld őket, hajrá Magyarok!

Arra gondoltam bemásolom a Himnuszt is, hogy helyrebillentsem a topik igaz magyar vagyok mérleget.

Isten áld meg a' Magyart
Jó kedvvel, bőséggel,
Nyújts feléje védő kart,
Ha küzd ellenséggel;
Bal sors a' kit régen tép,
Hozz rá víg esztendőt,
Megbünhödte már e' nép
A' múltat 's jövendőt!

Illetve megkérném a moderátorokat, hogy a jövőben minden nemű negatív hangot, ami a sportolóinkat éri, töröljenek, és tiltsanak minden ilyen embert le a fórumról, ahogy azt egy igazi diktatúrában illik. Felháborító, hogy egyesek a szólásszabadságot használják véleményük kifejtésére, és kifordulva önmagukból elárulják a hazájukat. Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!


Idézetet írta: ragnaROCK Dátum augusztus 11, 2016, 12:17:03
Ha olyan emberek ülnének ott az úszószövetségben, amilyenek nem ülnek, akkor az elmúlt hónapok eseményeit sokkal gördülékenyebben el lehetett volna rendezni.
Elég nonszensz, hogy X sportoló eredményességét bárki is Hosszúék nyakába akarja varrni.

Én ezt már akkor írtam hogy igazán várhatott volna egy kicsit míg kinyitja azt a paraszt száját, mert így olimpia előtt nem túl egészséges, pláne nem okos. Nonszensz vagy nem, nem véletlen hogy két világklasszis úszónk is ennyire becsődölt. 
Jakabost is  megkérdezném hogy mit gondol Katinka visszalépéséről abban a számban ami az övé lett volna, akár éremeséllyel. De így legalább az eredményességét nem lehet senki nyakába varrni, mert el sem indulhatott.
De nem, Tusupné korrekt és makulátlan!!!

Az meg igenis gáz hogy nem egymás kezét fogva, csapatként jöttek ki a váltóra.

Amúgy miért kéne minden magyart szeretni?  ???

Nem fogták egymás kezét? Nem integet Katika ?? ne már... Tipikus magyar pocskondiázás. Nyert három aranyat? Dopping.  Nem nyerte meg a versenyt? Looser.

Nem sokat értek igaz az úszósporthoz de most teszek egy próbát. Egyszerűen muszáj párhuzamot vonnom Katinkáék és az összes többi madzsar úszó között!!

Elvileg egy úszó egész évben edz, nagyon kafa minden és kb egy évben elmegy 1 világkupára meg egy EB-re. Van rá két perce hogy kitegye egy év munkáját, ha sikerül isten ha nem akk sport pszihológia, formaingadozás, sírás, ez nem az én napom volt, stb.

ERRE.. Katinkáék elkezdtek valamit néhány éve, egész évben versenyzés ami szépen leépíti a verseny előtti stresszt vagy legalábbis rutinossá teszi a stressz kezelésben (nem integet = de köcsög(nem integet nekem a tévéből) nem média sztár akar lenni hanem olimpiai bajnok és KONCENTRÁL), irdatlan mennyiségű pénzt keres az állandó versenyzéssel, ezért talán nincs is szüksége állami támra, emellett a verseny mégse egy edzés, szóval még ehhez a teherbíráshoz is jobban hozzászoktatja a testét, magyarán átültették a teniszt az úszásba és kurva sikeresek.
Kiléptek a megszokott környezetből és mindenki támadja őket mert nem állnak be a sorba. Katinka nem jön haza az OB-ra. Nem tudjuk hol fa**ba volt 15-17ig? Tuti doppingol, ja persze.... és Phelps a 12ezer kalóriás reggelijével meg a 21 arannyal? Gyárfás koma meg, én nem adom oda az érmet Katinkának mert NEM AZT CSINÁLJA AMIT MONDOK. Jó add oda Phelpsnek meg a Kazakhnak te madár.
Gyerekek Katinka 3 éve formában van és követni kéne a példáját és ezek után, (3 arany) csak tisztelettel beszélhetünk róla(még akk is ha doppingolt).

Tiszteletem minden úszónak és sportolónak mert én nem lennék képes utánuk csinálni. Cseh Laci sztem óriási ember és küzdő "és igen azt mondta, h ebben ennyi volt majd meglátjuk mi lesz százon" sztem tiszteletet érdemel ez a mondata mert pl: a Verrasztó 'majom gyerek' meg. "Hát nem sikerült 400 ezért meg se próbálom a 200at, repülök haza. Mi van? Nem fordítva kéne (nem sikerült a 400 ezért a 200ba bele fogok pusztulni de mindent megteszek." Egy fonákkal helyre kéne igazítani.