Rió 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Talán a hazai úszócsapat lejött a szerről az olimpia előtt, nem akarták kockáztatni, hogy kicsinálják őket, mint Kiss Lászlót.    ;)

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 11, 2016, 16:00:48
Rém egyszerű a dolog:
Egy Európa-bajnokságon sokkal kevesebb erőfeszítést igényel kitűnni a kontinens többi úszója közül, ellentétben egy olimpiával, ahol nem csak egy kontinens, hanem a teljes világ legjobb úszói ellenében kell kiemelkedően jól teljesíteni.
Ez szerintem nem ilyen egyszeru.
Minden evtizedben tiz magyar bajnoksagot, ot vilag es europa bajnoksagot rendeznek uszasban de csak ket olimpiat, a jozan paraszti esz azt diktalna, hogy mindeki magatol tudja melyikre fontosabb jobban felkeszulni.
Hatalmas sportszakmai baki, hogy a magyar uszoszovetseg nem egy allomasnak tekintette az idei uszo eb-t a felkeszulesben, hanem effektive erodemonstralasnak - rengeteg ott produkalt magyar ido Rioban dontos helyezesekre, dobogora is eleg lett volna - Cseh Lacie meg az aranyra is.
Lehet hogy itt sokan az atallassal is kuzdenek, meg az ejfeli uszassal de ez mind olyan korulmeny amire elore lehetett keszulni.
Tudjuk milyen nehez egy evben tobbszor formaba hozni valakit, vagy olyan kiemelkedoen uszni folyamatosan, mint Katinka - de nekem nem az hianyzik, hogy ezek a sracok/lanyok nem gyozik le a kinaiakat, ausztralokat stb. hanem hogy sajat magukat sem tudjak legyozni. Nem javitanak egyeni csucsokat. Mi mas lenne a cel egy ilyen versenyen?

A spanyolok nem csak fociban nagy színészek :bash:

http://www.origo.hu/olimpia-2016/vivas/20160811-decsi-andras-szilagyi-aron-egy-korszakos-zseni.html

Egész jó cikk, de bántó hogy a ritka címvédés mellett azt már nem hozzák fel hogy még a zászlóvivős átkot is meg tudta törni. Nem olyan népszerű sport ez, nem küld ki csókokat minden asszó után, és nem is hívja magát Iron Á(j)ronnak, de legalább itthon, ahol a vívás sikersport, kaphatna annyi figyelmet ami kijárna egy korszakos zseninek. Persze neki erre nincs szüksége, tudom jól. Remélem még kétszer címet véd!

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 11, 2016, 15:35:17
Részemről mindig is béke volt. Összegezve dedós vagyok, történelmi tudásom nincs, és halált kívánok az úszóknak, mert nem fogják egymás kezecskéjét.

Ma is tanultam valamit az orgon. Például, hogy ne jöjjek fel ;D

Nah takarodj szépen vissza a faszbukra. Ott az értelmiség, nem itt.  :yeah:

Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 11, 2016, 21:34:22
Nah takarodj szépen vissza a faszbukra. Ott az értelmiség, nem itt.  :yeah:

Megyek is, mert ott szakmai csúcsot értem el asszem. Vajda Attila is továbbosztotta az orgos videót ;D

Olasz-Horvát poló sanszos horvát győzelem lesz, olaszok aligha akarnak ebben a helyzetben csoportelsők lenni, ha nyernek akkor csoportelsők és tolhatják valszeg szerbek ellen a negyeddöntőt.Érdekes meccs lesz ez, horvátok már megtettek a spanyolok ellen mindent kikaptak 5el(ezzel lényegében elérték hogy nehezen lesznek itt csoportelsők...), miután megtudták hogy szerbek kikaptak braziloktól.Vicces picit azért ami itt zajlik majd...

Idézetet írta: TiB Dátum július 27, 2016, 23:59:02
Most ezt nem okoskodásként írom, de Le Clos volt már világbajnok is 100 pillén, plusz van egy ezüstje négy évvel ezelőttről, szóval ha ő nyerne, azért nem lenne annyira meglepő. Egyébként szegény srácnak nem alakult túl jól eddig az év, hiszen pár hete bejelentette, hogy mindkét szülője rákkal küzd. Gyerekkori idolja amúgy pont Phelps.

Az tűnik egyértelműnek, hogy ez a szám Phelps-Cseh-Le Clos hármas között dől le. Én azon agyalok, hogy ez ellen fogadok, és mondjuk megjátszom Schoolingot 1-3-ba 3.50-ért. Remélem lesznek majd páros fogadások is, mert Zhuhao és Czerniak elég jól szokták mozgatni a szorzókat.

Eddig jól áll a dolog, hiszen már csak 1.10-ért játszható Schooling 1-3-ba. Remélem jön a tipp :)

Ilyenek a mi a szart keresnek az olimpián?

Molnár Flóra: "Nagyon élveztem, fantasztikus érzés volt úszni a nagyokkal. Az időm egy picit lehetett volna jobb, de meg vagyok elégedve, nem sokkal, egy tizeddel maradtam el a legjobb időmtől"

Nagyon élvezte. Mi a kurva anyját? Hogy pezseg a viz? S mégis, hogy a lófaszba lehet elégedett, ha a saját csúcsát sem úszta meg? Ez milyen mentalitás? Gyökér :crazy: :2guns: :2guns: :2guns: :wall:

Ez a pályakerékpár nagyon izgalmas 8) Minden olimpián rájövök erre, aztán gyorsan elfelejtem :D

Nem tudom ki hanyagolja az m4-m5 párost egy kis olimpiai tenisz kedvéért, de érdemes, mert kegyetlen brutál meccsek vannak. Elég ritkán, olyan havi 2-3 alkalommal nézek női teniszt (mert az nem sport), de ma a Makarova-Vesnina és a Kerber meccs is szenzációs volt, csak kapkodtam a fejem.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 12, 2016, 22:11:49
Ilyenek a mi a szart keresnek az olimpián?

Molnár Flóra: "Nagyon élveztem, fantasztikus érzés volt úszni a nagyokkal. Az időm egy picit lehetett volna jobb, de meg vagyok elégedve, nem sokkal, egy tizeddel maradtam el a legjobb időmtől"

Nagyon élvezte. Mi a kurva anyját? Hogy pezseg a viz? S mégis, hogy a lófaszba lehet elégedett, ha a saját csúcsát sem úszta meg? Ez milyen mentalitás? Gyökér :crazy: :2guns: :2guns: :2guns: :wall:

Ő 18 évesen még nem tudja, mi az a fotelmaximalizmus!  :)
Nyilván csak gyökér lehet, ha most csak élete második legjobb úszását tudta produkálni és tényleg szégyellje magát, hogy tavalyhoz képest csak fél másodpercet fejlődött 50 méteren!

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 12, 2016, 18:13:34
Eddig jól áll a dolog, hiszen már csak 1.10-ért játszható Schooling 1-3-ba. Remélem jön a tipp :)

Mi volt itt... hárman is bejönnek másodiknak :D

Kelleni fog a stream, mert ezek az eurosportos buzik beszivárogtak az M4-re, létrehozva Knézy-ékkel a totális fos színvonalat ;D

#179 augusztus 13, 2016, 07:11:04, vmlinuz
Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 13, 2016, 02:42:34
Ő 18 évesen még nem tudja, mi az a fotelmaximalizmus!  :)
Hagyd az elméleteidet. Ha nem érted, az nem az én hibám.

Az olimpia élsport szint. Oda nem nyaralni megyünk. Mikor valaki ilyet nyilatkozik, akkor viszont kurvára ez jön le: de fasza, elmentünk Rióba strandolni, lőni pár szelfit s közben úsztunk is egyet, csak mert kellett. Ez rohadtul nem normális hozzáállás egy sportoló részéről.