Rió 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 14, 2016, 13:55:06
Egy napot hiányzok, s meglepetésként ér, hogy nincs újabb arany. Katinka Long hogy a rákba kúrta el a döntőt?
1.05-ös szorzója volt.

Ejnye-bejnye. Ha ez nem bunda...Kell a pénz a koxra Katinka?

Egyéni csúcsot ment. De sajnos Dirado jobban nyúlt be.

Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 14, 2016, 13:55:06
Egy napot hiányzok, s meglepetésként ér, hogy nincs újabb arany.
Hogy mertél hiányozni?  ;D Most már tudom mi miatt nem lett meg az arany neki.


Amúgy felháborító, hogy nem nyert, nem is értem hogyan gondolta.  ;D ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 14, 2016, 14:46:51
Hogy mertél hiányozni?  ;D Most már tudom mi miatt nem lett meg az arany neki.


Amúgy felháborító, hogy nem nyert, nem is értem hogyan gondolta.  ;D ;D

Nem gond, jó lesz az aranyér is.  :cya:

#198 augusztus 14, 2016, 14:54:30, Milan
Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 12, 2016, 22:11:49
Ilyenek a mi a szart keresnek az olimpián?

Molnár Flóra: "Nagyon élveztem, fantasztikus érzés volt úszni a nagyokkal. Az időm egy picit lehetett volna jobb, de meg vagyok elégedve, nem sokkal, egy tizeddel maradtam el a legjobb időmtől"

Nagyon élvezte. Mi a kurva anyját? Hogy pezseg a viz? S mégis, hogy a lófaszba lehet elégedett, ha a saját csúcsát sem úszta meg? Ez milyen mentalitás? Gyökér :crazy: :2guns: :2guns: :2guns: :wall:

Mi fotelmaximalisták nehezen értjük ezt meg.

A sportolók továbbra is bizonyítják, hogy a sporthoz értenek, de annyi. Ha többre futná, akkor nem lennének ott.  :cya:

Ezek azért mennek ki Rióba, hogy be tudjanak jelentkezni a Faszbukra onnan, majd egy-két szelfi, puccsitás, s lehet hazajönni.
Jah, s lehet, hogy találnak egy-két ritka Pokémont. Azért már én is mennék.  :cya:

Legalább lehet imádni a frédi béni nemzeti csapatokat - Fradi és Videoton félre értések elkerülése végett-, azok letesznek az asztalra - kalap szart -, igaz az egész olimpiai csapat költségvetését elbasszák rájuk. Legalább már júliusban kiesnek a selejtezők selejtezőjéből és lehet jövőre megpróbáljuk projekt ismét előadni milliárdokért.

Idézetet írta: pukk Dátum augusztus 14, 2016, 10:15:41
Divat szidni minden kommentátort de ha egy sokkal rosszabbat kapsz akkor visszasírod a régit.

Divat azt írni, hogy divat ;D

Ha valaki fogékony az infografikára, annak érdemes ezt követni: https://twitter.com/nytgraphics

Szerintem baromi látványos és érdekes például egy futás is, de az úszás alatt is csináltak ilyeneket.


Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 14, 2016, 15:16:36
Divat azt írni, hogy divat ;D
akkor te most nagyon divatos voltál  ;)

Nézi/nézte valaki a golfot az m4-en 3/4 6 körül? Szabó Gábor szokásosan tragikus. Nem tudom, milyen monitort néz, de már 5 perce nem arról beszél, ami a képen van. Valami szabályvitáról magyaráz, ami nincs a képen... Szörnyű.

Idézetet írta: microprof Dátum augusztus 14, 2016, 17:54:58
Nézi/nézte valaki a golfot az m4-en 3/4 6 körül? Szabó Gábor szokásosan tragikus. Nem tudom, milyen monitort néz, de már 5 perce nem arról beszél, ami a képen van. Valami szabályvitáról magyaráz, ami nincs a képen... Szörnyű.
Élek halok a golfért :D

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 14, 2016, 15:50:51
Ha valaki fogékony az infografikára, annak érdemes ezt követni: https://twitter.com/nytgraphics

Szerintem baromi látványos és érdekes például egy futás is, de az úszás alatt is csináltak ilyeneket.



A 800 méter gyorst találtam meg. Kapásnak azért komoly sebessége van a fordulóknál. Kis rakéta. :ok:  :P

Gyárfásnak is vastag bőr van a pofáján.  8)

http://www.nemzetisport.hu/rio-2016/rio-2016-gyarfas-meltatja-hosszut-uj-fejezetet-nyitna-vele-2519861

,,Ha azt a hitet keltettem, hogy nem vagyok boldog amiatt a bizonyos kép miatt, ami bejárta a sajtót, azt még magyarázni is méltatlan. Ez nem hízelgés, nem arculatváltás, még ha voltak is bizonyos kérdésekben ellentétes megítélések. Össze kell fogni, együtt kell működni."

Majd, ha eltakarodsz, rendeződhetnek a viszonyok.  :noway:

Vízilabda Ausztrália Görög .... ki akarnak .... velünk. Görögök nem is védekeznek :D