OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 11, 2013, 16:07:41
Aki még kitölti kap 3 "köszönöm"-t , ami mint tudjuk pontokba majd aranyba átváltva egy kisebb vagyon  :D

Kitöltöttem! :ok:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 11, 2013, 16:07:41
Aki még kitölti kap 3 "köszönöm"-t , ami mint tudjuk pontokba majd aranyba átváltva egy kisebb vagyon  :D

Kitöltöttem!  ;)


Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 11, 2013, 16:07:41
Aki még kitölti kap 3 "köszönöm"-t , ami mint tudjuk pontokba majd aranyba átváltva egy kisebb vagyon  :D

Ez nem szabáylellenes??? Különben is, nekem már legalább 57 köszönet járna, itt töltöttem a délutánt a kérdőív előtt!!!  :great:

Kitöltve itt is! ;)


Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 11, 2013, 16:07:41
Aki még kitölti kap 3 "köszönöm"-t , ami mint tudjuk pontokba majd aranyba átváltva egy kisebb vagyon  :D

Kitöltve.  :ok:


Hálás köszönet mindenkinek aki kitöltötte. Mentek a like-ok :)


Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 07, 2013, 11:58:03
Akinek van néhány perce kérem töltse ki a következő kérdőívet. Köszönöm (kérlek jelöljétek ki az egész linket, mert nem tudom miért buziskodik ez)

http://esurv.org/online-survey.php?surveyID=OCLIFH_20324b68

Kitöltve!  :ok:


Egy este az öreg cherokee indián mesélni kezdett az unokájának arról a csatáról, ami minden emberben zajlik.

Azt mondta: ,,Fiam, a csata két farkas között zajlik, akik mindannyiunkban ott lakoznak.
Egyikük a Rossz. - A düh, irigység, féltékenység, kapzsiság, erőszak, önsajnálat, bűntudat, harag, kisebbrendűség, hazugság, hamis büszkeség, felsőbbrendűség és az ego.
Másikuk a Jó. - Az öröm, béke, szeretet, remény, nyugalom, alázat, kedvesség, jóindulat, empátia, nagylelkűség, igazság, együttérzés és a hit."

Az unoka elgondolkozott egy pillanatra, majd megkérdezte nagyapját: ,,És melyik farkas győz?"

Az öreg indián mosolyogva válaszolt: ,,Az, amelyiket eteted."

Ha kaptam egy kékhalált és nem indul el utána a win, akkor létezik valami trükk amivel mégis eltudom indítani anélkül hogy újra kellene raknom? Amúgy azt csinálja, hogy amikor kiírja hogy "Üdvözöljük" akkor ugye tölt, és kb 15 mp-enként jön egy kattanás a gépből. Kifigyeltem és mintha a vinyóból jönne...nem mai darab már, elképzelhető, hogy amiatt kaptam kékhalált és amiatt nem jön be a win?

(csökkentett módban viszont gond nélkül, kattogás nélkül megy...)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 15, 2013, 16:20:07
Ha kaptam egy kékhalált és nem indul el utána a win, akkor létezik valami trükk amivel mégis eltudom indítani anélkül hogy újra kellene raknom? Amúgy azt csinálja, hogy amikor kiírja hogy "Üdvözöljük" akkor ugye tölt, és kb 15 mp-enként jön egy kattanás a gépből. Kifigyeltem és mintha a vinyóból jönne...nem mai darab már, elképzelhető, hogy amiatt kaptam kékhalált és amiatt nem jön be a win?

(csökkentett módban viszont gond nélkül, kattogás nélkül megy...)
Több mint valószínű, hogy amiatt kaptad.Sok cucc van a vinyón? Lehetséges vírus is..