Csak egy fogadás.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


október 24, 2015, 00:03:31, GazembR
Szóval, ahogy a naplóm címe is mutatja, napi egy fogadás, bármilyen sportágból, bármilyen odds a lényeg az hogy egy nap egy fogadás legyen, fogadtam többször is egy nap, kicsit sok volt már, sok időmet vette el így megpróbálkozom azzal hogy egy fogadást teszek összesen csak, megpróbálok minél kevesebb eseményt rátenni a szelvényre hogy ne az legyen, hogy amiket amúgy fogadnék napközben azt mindet rásűrítem egyre hogy még kevesebb eséllyel nyerjen, így röviden, tömören : 1 nap 1 fogadás max 3 esemény.  hajrá  :beerchug:

Szóval akkor a mai :


- Strasbourg - Fenerbahce Ülker   

Még simább vendég győzelmet is várok ezen a mérkőzésen mint amit tettem de megelégszem most ezzel is.
Fenerbahce Ülker -1,5 @ 1.25

- Kasatkina/Vesnina – Begu/Niculescu 

Igaz, hogy csak erre a tornára álltak össze a hazaiak, viszont Kasatkina a maga 18 évével WTA trófeát gyűjtene be hazai közönség előtt ha nyernék ezt a mérkőzést szóval szerintem az ő hozzá állásával biztosan nem lesz gond mellette pedig ott van Vesnina aki ugyan úgy hazai közönség előtt egy döntőt szintén komolyan fog venni.  Az ellenfél rendkívül rutinos, és amúgy egy nagyon jó páros, hiszen a páros világranglistán is 37, illetve 39-ik helyen tanyáznak. Vesnina azonban 7-ik és bárkit vesz maga mellé azzal a párossal számolni kell. Begu-t láttam egyesben és szerintem valami ritka szar formában van simán támadható lesz nem mellesleg Niculescu nem is tud tenyeressel ütni, csak nyeseget, szerintem a hazaiak megragadják ezt az alkalmat és behúzzák ezt a mérkőzést hazai közönség előtt ekkora odds-on nekem meg megéri a látottak alapján.
Hazai @  1.85

Néha a kevesebb, több  :beerchug: GL

Köszönöm, a tenisz mérkőzést sajnos, nem láttam, gondoltam hogy kevés fog dönteni, de nagyon jól alakult, most jöjjön az általam sokkal könnyebbnek vélt mérkőzés ( aztán úgy legyen ) és folytatjuk holnap...  8)  ;D

#3 október 24, 2015, 10:18:00, GazembR
#1.Nap
- Strasbourg - Fenerbahce Ülker  Fenerbahce Ülker -1,5 @ 1.25 
- Kasatkina/Vesnina – Begu/Niculescu Hazai @ 1.85

Élő :
- Barcelona - Zielona Gora Hazai @ 2.40

- Hát igen, volt bennem félsz, hogy a Fenerbahce megint azt akarja eljátszani, hogy végig hátrányban kosárlabdázik majd az utolsó negyedben pedig behúzza, most ez nem sikerült nekik, így nagyon szépen kikaptak viszont -szabályt megszegve- csak, kicsit ahogy kibeszéltük itt a chaten nagyon nagy value volt abban hogy a Zielona vezetett a Barcelona ellen 2 vagy 3 ponttal 3 perccel a vége előtt és 2.40 körül kínáltak a Barcára, ezt természetesen nem lehetett otthagyni - bennem volt hogy ezzel, az egész napot simán javíthatom / pluszossá tehetem 100%-ig éreztem hogy otthon NEM fognak kikapni egy ilyen csapattól és simán behúzzák a végén- így bőven pluszos lett az első nap, folyt holnap.

#4 október 24, 2015, 20:25:00, GazembR
#2.Nap

Szóval, akkor jöhet a második nap, amiben két foci mérkőzés-re fogok fogadni persze, nem kimenetelre - csak előnyből -  :D, hanem gólokra...

- West Ham - Chelsea Mindkét csapat szerez gólt igen @ 1.60

Arról nem szeretnék írni, hogy mi lehet a vendég csapat játékával, hisz, árnyékuk önmaguknak képesek bárkitől kikapni viszont, most biztosabbra megyek csak kapjanak egy gólt az is tetézi a bajt szerintem hogy Mourinho több játékossal is összekapott és klikkesedések alakultak ki a csapaton belül ami kihat a játékukra, plusz van egy pár hiányzó is : Thibaut Courtois és Braniszlav Ivanovics biztosan nem játszik míg Pedro és Remy játéka kérdéses a hazaiak abban az előnyben vannak hogy többet tudtak pihenni a mérkőzésre hisz úgye, a Chelsea BL-t játszott, a két védelem jelen pillanatban szerintem szar, így elég ha gólváltás lesz.

- Arsenal - Everton Everton +2 @1.65

Igen, verte az Arsenal a Bayern-t Bajnokok Ligájában ezáltal ( amúgy is ) otthon nagy favorit lett, viszont szerintem nem lesz kiütéses hazai győzelem, így az Everton 2 góllal megtámogatva jó lehet amúgy is idegenben még nem kaptak ki, ami szerintem most meg fog szakadni két oldalról mert az Arsenal legutobbi meccseit talán 3-at is több mint 2 góllal nyerte meg amúgy meg  száz szónak is egy a vége, szerintem a mai napon 1 gól lesz köztük.

Jól alakult a mai nap is ( pluszosan ), jobban mint a tegnapi, hisz nem kellet korrigálnom élőben, mert nem volt mit  :angel:

- West Ham 2  : Zarate, Caroll / Chelsea 1 : Cahill
- Arsenal 2 - 1 Everton


Folyt. holnap  :beerchug:

#6 október 25, 2015, 10:18:34, GazembR
#3.Nap

- Buffalo Sabres vs New Jersey 2 ( hosszabitással mindennel együtt ) @ 1.85

- San Jose Sharks vs Carolina 1 @ 1.76


Fáradtságra hivatkozva, nem szeretnék különösebbet írni ezekről a mérkőzésekről, szerintem sima vendég és hazai lesz, ha nyer a fogadás, holnap még jövök egy max 3 eseményes fogadással, ha nem, pihenő.

#7 október 25, 2015, 10:36:41, GazembR
Megint csak sikeres volt a két fogadásom, ezért még egy "szelvény" várható ma tőlem, max. 3 eseménnyel.  :beerchug:

#3.Nap (Extra)

- Sharapova - Radwanska 2 @ 1.73

Azt, hogy Sharapova milyen formában van, és hogy mit vett ki belőle a sok kihagyás nem tudom, viszont Radwanska az elmúlt 1 hónapban 2 tornát nyert és 1x elődöntőzött ahol Muguruzától kapott ki ( végül ő meg is nyerte azt a tornát ), Radwa tavaly is elődöntőzött ami azt jelenti hogy tovább is jutott a csoportjából ami szerintem meglehet most is ,bár nem tudni hogy Sharapovával mi lehet a helyzet , de így " láthatatlanban is 2-es nekem ez a meccs "

- Paris SG-Veszprém 1 @ 1.40

A hazaiak szinte nem tudnak 30 gólnál kevesebbet dobni, egy csúnya vereség után beindult nekik, azt mindenki tudja hogy a céljuk a BL döntő és reális is lehet számukra viszont először azt szeretnék hogy a csoportot megnyerjék amihez az alap hogy az otthoni meccseiket szépen behúzzák mindet úgy ahogy ma is tenni fogják.