Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Nezocsa Dátum november 03, 2015, 13:34:53
Jó tanács figyeljetek a 20 napos és az ötszörös vagy hétszeres  forgatásra, mert ez történik:

"
Tájékoztatjuk, hogy a Sportfogadás oldalon nyert promóciós bónusz megforgatására 20 nap állt rendelkezésre. Mivel nem sikerült a bónuszt megforgatni a megadott időn belül, az lejárt és törlődött számlájáról. "

Brutális követelmény...
Van olyan hely ahol 10napos.
De tudok olyan irodát is ahol 5 nap áll rendelkezésre a forgatáshoz  :o
Ilyen helyen érdemes bazi nagy oddsot rakni, pl. Liverpool nyer kettővel  6,50  :)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 03, 2015, 13:52:01
Van olyan hely ahol 10napos.
De tudok olyan irodát is ahol 5 nap áll rendelkezésre a forgatáshoz  :o
Ilyen helyen érdemes bazi nagy oddsot rakni, pl. Liverpool nyer kettővel  6,50  :)

Három feletti oddsokkal toltam, de kihagytam 4 napot és ez a vége

Sziasztok!
Nekem csak rossz tapasztalatom van velük!A megforgatási követelmények,és az iratok leadása után sem fizettek ki!Mondvacsinált okokkal,visszautasították a kifizetést-Ezért tovább kellet játszanom.Bukta lett a vége!
Mikor kérdeztem őket,mindenre válaszoltak csak a feltett kérdésre nem!Aki teheti messzire kerülje el ŐKET!!!
Korrektségben nagyon távol állnak mondjuk az UNIBET VAGY A BET 365-től.
Aki kíváncsi a részletekre azzal szívesen megosztom,és alátámasztom akár dokumentumokkal is!

Idézetet írta: naxosz Dátum november 17, 2015, 08:12:01
Sziasztok!
Nekem csak rossz tapasztalatom van velük!A megforgatási követelmények,és az iratok leadása után sem fizettek ki!Mondvacsinált okokkal,visszautasították a kifizetést-Ezért tovább kellet játszanom.Bukta lett a vége!
Mikor kérdeztem őket,mindenre válaszoltak csak a feltett kérdésre nem!Aki teheti messzire kerülje el ŐKET!!!
Korrektségben nagyon távol állnak mondjuk az UNIBET VAGY A BET 365-től.
Aki kíváncsi a részletekre azzal szívesen megosztom,és alátámasztom akár dokumentumokkal is!

Talán pontosíthatnád is, hogy miről van szó... addig ez csak hiszti. Mondjuk részletezhetnéd, hogy mik azok a "mondvacsinált okok", amelyek miatt visszautasították a kifizetést...

Idézetet írta: naxosz Dátum november 17, 2015, 08:12:01
Sziasztok!
Nekem csak rossz tapasztalatom van velük!A megforgatási követelmények,és az iratok leadása után sem fizettek ki!Mondvacsinált okokkal,visszautasították a kifizetést-Ezért tovább kellet játszanom.Bukta lett a vége!
Mikor kérdeztem őket,mindenre válaszoltak csak a feltett kérdésre nem!Aki teheti messzire kerülje el ŐKET!!!
Korrektségben nagyon távol állnak mondjuk az UNIBET VAGY A BET 365-től.
Aki kíváncsi a részletekre azzal szívesen megosztom,és alátámasztom akár dokumentumokkal is!

Az a legjobb megoldás, ha itt osztod meg a részleteket!

Van, amit korábban toleráltak, bár a szabályzatuk alapján nem kellett volna (több, ellentétes fogadás ugyanarra a meccsre), majd elkezdtek ragaszkodni a leírtakhoz, sőt, amire korábban felhívtam a figyelmet, hogy az újratöltési bónusznál a szabályzatuk szerint már egyáltalán nem számítanak a forgatásba az élő fogadások.

Ezek után kíváncsi vagyok, nálad mit találtak!
Másnak is segítesz azzal, ha fel tud készülni az iroda "kifogásaira".

Én eleve úgy indítottam, hogy nem is kértem a bónuszt mert sok jót nem olvastam ezzel kapcsolatban és ez a fenti hozzászólás is sajnos ezt támasztja alá. KYC ( know your customer ) procedura is érdekes kissé. Kell személyi/útlevél, közüzemi számla és Skrill/Neteller első befizetésről is másolatot feltölteni, de ha feltöltötted a világon semmi visszajelzés nincs róla hogy most megnézték-e, elfogadták-e vagy nem vagy mi van. Én inkább feltöltöttem mielőtt még kérték volna, mert olyat is írnak valahol az oldalon, hogy ellenkező esetben ha úgy kérsz kifizetést hogy nem töltötted fel előtte ezeket a doksikat akkor lezárhatják a számládat.
Na a lényeg, visszajelzés semmi a feltöltött doksikról, pénz kikérése után viszont ötödik napon jött egy e-mail hogy a doksikat elfogadták, másnap meg kifizettek. Ebből nekem az jön le, hogy a doksikat fel lehet tölteni ugyan, de ránézni valószínű csak akkor néznek ezek szerint ha valaki kifizetést kér, addig nem.
Hát nem mondom, hogy egy bet365 vagy pinnacle szint mert attól messze van, de legalább kifizettek. Azt is értékelni kell manapság sajnos.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum november 17, 2015, 16:42:07
Én eleve úgy indítottam, hogy nem is kértem a bónuszt mert sok jót nem olvastam ezzel kapcsolatban és ez a fenti hozzászólás is sajnos ezt támasztja alá. KYC ( know your customer ) procedura is érdekes kissé. Kell személyi/útlevél, közüzemi számla és Skrill/Neteller első befizetésről is másolatot feltölteni, de ha feltöltötted a világon semmi visszajelzés nincs róla hogy most megnézték-e, elfogadták-e vagy nem vagy mi van. Én inkább feltöltöttem mielőtt még kérték volna, mert olyat is írnak valahol az oldalon, hogy ellenkező esetben ha úgy kérsz kifizetést hogy nem töltötted fel előtte ezeket a doksikat akkor lezárhatják a számládat.
Na a lényeg, visszajelzés semmi a feltöltött doksikról, pénz kikérése után viszont ötödik napon jött egy e-mail hogy a doksikat elfogadták, másnap meg kifizettek. Ebből nekem az jön le, hogy a doksikat fel lehet tölteni ugyan, de ránézni valószínű csak akkor néznek ezek szerint ha valaki kifizetést kér, addig nem.
Hát nem mondom, hogy egy bet365 vagy pinnacle szint mert attól messze van, de legalább kifizettek. Azt is értékelni kell manapság sajnos.

Ha nem kértél bónuszt, akkor mi vitt rá, hogy egyáltalán befizess hozzájuk?!  :)
Esetleg egy tippjáték nyeremény?

Idézetet írta: Knapp Dátum november 17, 2015, 20:48:28
Ha nem kértél bónuszt, akkor mi vitt rá, hogy egyáltalán befizess hozzájuk?!  :)
Esetleg egy tippjáték nyeremény?

Nem, semmi különös, az ami más irodákhoz is visz. Egyrészt az ajánlat itt széles, meglehetősen jó, legalábbis nekem jó hogy a focin túl van kézilabda, röplabda, kosárlabda akár kisebb, outsider bajnokságokra is. Másrészt limitet kapok valahol és akkor kell találnom új irodát/irodákat, sajnos ez egyre nehezebb, az irodák sokkal kevésbé toleránsak mint pár éve.

Ebből regényt lehetne írni!De ha akarjátok belinkelem az e-mail váltásokat.de lehet hogy több oldalni anyag lesz. :)Ha lesznek benne helyesírási hibák akkor azt írjátok annak a számlájára hogy dühös voltam,ok? :)Akartok regényt olvasni? :)Csak marha hosszú lesz,és böngészni kell.Hm??

Idézetet írta: naxosz Dátum november 18, 2015, 04:19:49
Ebből regényt lehetne írni!De ha akarjátok belinkelem az e-mail váltásokat.de lehet hogy több oldalni anyag lesz. :)Ha lesznek benne helyesírási hibák akkor azt írjátok annak a számlájára hogy dühös voltam,ok? :)Akartok regényt olvasni? :)Csak marha hosszú lesz,és böngészni kell.Hm??

Ha sms-ben kéne elmesélned a sztorit egy haverodnak, akkor hogyan foglalnád össze?   :)

Felőlem mondjuk jöhet az egész emailváltás is, majd kihámozzuk a lényeget.

Kezdjük azzal hogy itt nyertem 4700 ft bónuszt....Elvileg megforgattam.Nem élő,nem ázsia hendicapen,stb..És elfogadta a tenisz meccset is az elején,ha egymás ellen tettem,csak legyen 1,8 felett az odds.Aztán megpróbáltam kikérni TURSTLYN(ez egy banki átutalás,ahol a min.összeg 10.000 ft)

#71 november 19, 2015, 13:54:21, vmlinuz
www.winmasters.com

Tisztelt xx,

Megkeresés azonosítója: xx
Köszönjük e-mailjét.

Kollégáink a tegnapi nap folyamán értesítették arról, hogy az előírt megforgatást nem teljesítette még, ezért tovább kell játszania, mielőtt kifizetést kérhetne. íme az email mégegyszer, ha nem kapta volna meg:

"Tájékoztatjuk, hogy a bónusz részvételi feltételeinek értelmében, illetve a számláján jóváírt bónuszösszeg alapján, Önnek 23500 összeget kell feltennie sportfogadásokra. Kérjük vegye figyelembe, hogy eddig 12326 összeget forgatott meg. A részvételi feltételek teljesítéséhez, illetve annak érdekében, hogy kifizetést tudjon eszközölni, kérjük tegyen fel további 11174 összeget sportfogadásra.
Kérjük tekintse meg az erre a bónuszra vonatkozó Részvételi Feltételek teljes tartalmát a Promóciók résznél.
Kérjük, tartsa szem előtt, hogy a pénzfelvételi kérelem időpontjában az illetékes osztály ellenőrizni fogja ha a fogadások Szerződési Feltételek bónusza szerint voltak helyezve."

A megforgatást az ÁSZF 14-es pontja alapján kell teljesíteni, tehát pl az élő fogadások, vagy 1,8 alatti Odszúak nem számítanak bele a megforgatásba.


Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.
Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata


Hát mondom tegyünk egy tenisz meccset 12.200 ft-ért.6000 ezer ide,6200 a másikra.Ha idáig jó volt,gondoltam jó lesz most is.

Lement a meccs.....kikértem a pénzt,aztán jött a meglepi levél

#74 november 19, 2015, 13:55:17, vmlinuz
www.winmasters.com

Tisztelt xx,

Megkeresés azonosítója: xx
Köszönjük e-mailjét.

Tájékoztatjuk, hogy kifizetését ismét törölnünk kellett, mivel még nem érte el a szükséges összeget. Kérjük fogadjon még 10700 ft értékben, hogy elérje az előírt megforgatást, a megforgatási szabályok figyelembevételével. Ismét felhívjuk a figyelmét, hogy bizonyos fajta fogadások nem számítanak bele a megforgatásba, pl élő, Ázsiai Hendikep, egymásnak ellentmondó, stb... megértését köszönjük.
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.
Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata