Bejelentkezés
Fogadóirodák
Tippek
Játékok
Tippjáték
SPF Guru
SPF Kupa
SPF Liga
SPF Totó
SPF Score
Sportfogadó suli
Fórum
Blog
Naptár
Bejelentkezés
Regisztráció
április 26, 2024, 10:50:05
Fórum
Naptár
Bejelentkezés
Regisztráció
Fórum
Sportfogadás tudástár
Sportfogadás naplók
Sportfogadás naplók archívuma
Dani OVERall naplója
Dani OVERall naplója
Indította
dani1954
, március 03, 2018, 12:45:29
Előző téma
-
Következő téma
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
1
...
10
11
12
(jelenlegi)
13
Nyomtatás
dani1954
Haladó
181
Re:Dani OVERall naplója
április 10, 2018, 20:57:37
#165
április 10, 2018, 22:23:54, dani1954
10.
2.5 over:
Felett: 2.5
Észak-Írország - nők v Norvégia - nők
(Mérkőzés gólok)
10/04/2018 Egyik sem
1,61
Nyert
dani1954
Haladó
181
Re:Dani OVERall naplója
április 11, 2018, 17:30:30
#166
április 12, 2018, 19:36:36, dani1954
7. nap:
2. félidő over:
14:00
Bangkok United - Nakhon Ratchasima FC
20:45
Bayern Munich - Sevilla
1.5 over:
14:00
Bangkok United - Nakhon Ratchasima FC
15:00
Triglav Kranj - Maribor
15:45
Al-Wasl FC - Dibba Al-Fujairah
19:30
FC Differdange 03 - Rodange 91
20:45
Bayern Munich - Sevilla
2.5 over:
14:00
Bangkok United - Nakhon Ratchasima FC
15:00
Triglav Kranj - Maribor
15:45
Al-Wasl FC - Dibba Al-Fujairah
19:30
FC Differdange 03 - Rodange 91
20:45
Bayern Munich - Sevilla
dani1954
Haladó
181
Re:Dani OVERall naplója
április 12, 2018, 19:50:36
#167
április 13, 2018, 18:25:38, dani1954
8. nap:
2. félidő over:
02:45
Fluminense - Nacional Potosi
15:00
Pakhtakor - Qizilqum Zarafshon
15:50
Al-Ain FC - Fujairah SC
17:00
Suduva Marijampole - FK Zalgiris Kaunas
19:00
B36 Torshavn - TB/FCS/Royn
19:40
Al-Ahli Jeddah - Ohod
1.5 over:
02:45
Fluminense - Nacional Potosi
12:30
Jamshedpur FC - FC Goa
15:00
Pakhtakor - Qizilqum Zarafshon
15:50
Al-Ain FC - Fujairah SC
17:00
Suduva Marijampole - FK Zalgiris Kaunas
19:40
Al-Ahli Jeddah - Ohod
2.5 over:
02:45
Fluminense - Nacional Potosi
12:30
Jamshedpur FC - FC Goa
15:00
Pakhtakor - Qizilqum Zarafshon
15:50
Al-Ain FC - Fujairah SC
17:00
Suduva Marijampole - FK Zalgiris Kaunas
19:40
Al-Ahli Jeddah - Ohod
dani1954
Haladó
181
Re:Dani OVERall naplója
április 13, 2018, 17:20:45
#168
április 13, 2018, 18:25:59, dani1954
Felett: 4.5
Dél-Korea - nők v Vietnám - nők
(Mérkőzés gólok)
13/04/2018 Egyik sem
1,50
Vesztes
dani1954
Haladó
181
Re:Dani OVERall naplója
április 13, 2018, 17:40:33
#169
április 14, 2018, 12:01:56, dani1954
9. nap:
2. félidő over:
17:00
Istanbulspor AS - Gaziantepspor
20:00
Wolfsberger AC (am) - Union St. Florian
1.5 over:
17:00
Istanbulspor AS - Gaziantepspor
19:00
Al Ahly Cairo - El Dakhleya
20:00
Wolfsberger AC (am) - Union St. Florian
2.5 over:
17:00
Istanbulspor AS - Gaziantepspor
19:00
Al Ahly Cairo - El Dakhleya
20:00
Wolfsberger AC (am) - Union St. Florian
dani1954
Haladó
181
Re:Dani OVERall naplója
április 14, 2018, 12:14:09
#170
április 15, 2018, 10:44:21, dani1954
10. nap:
2. félidő over:
06:30
Lambton Jaffas - Adamstown Rosebud
09:00
SWQ Thunder - Moreton Bay United
09:30
Edgeworth Eagles - Weston Workers Bears
11:00
Brisbane Roar Youth - Magpies Crusaders
12:00
Valmieras - Spartaks
13:00
Znamya Truda - Chertanovo Moscow
15:00
Roa (w) - Lillestrom (w)
16:00
Basingstoke - Dunstable
16:00
Chesham United - Gosport Borough
16:00
Dunfermline - Brechin
16:15
Odense (w) - Brondby (w)
1.5 over:
06:30
Lambton Jaffas - Adamstown Rosebud
09:00
SWQ Thunder - Moreton Bay United
09:30
Edgeworth Eagles - Weston Workers Bears
10:00
Hamilton Olympic - Newcastle Jets Youth
11:00
Brisbane Roar Youth - Magpies Crusaders
11:00
Perth Glory Youth - Sorrento
12:00
Tulevik Viljandi - Kalju Nomme
12:00
Valmieras - Spartaks
13:00
Znamya Truda - Chertanovo Moscow
15:00
Roa (w) - Lillestrom (w)
16:00
Basingstoke - Dunstable
16:00
Chesham United - Gosport Borough
16:00
Dunfermline - Brechin
16:00
Raith Rovers - Queens Park
16:15
Odense (w) - Brondby (w)
18:00
Balzan FC - Senglea Athletic
2.5 over:
06:30
Lambton Jaffas - Adamstown Rosebud
09:00
SWQ Thunder - Moreton Bay United
09:30
Edgeworth Eagles - Weston Workers Bears
10:00
Hamilton Olympic - Newcastle Jets Youth
11:00
Brisbane Roar Youth - Magpies Crusaders
11:00
Perth Glory Youth - Sorrento
12:00
Tulevik Viljandi - Kalju Nomme
12:00
Valmieras - Spartaks
13:00
Znamya Truda - Chertanovo Moscow
15:00
Roa (w) - Lillestrom (w)
16:00
Basingstoke - Dunstable
16:00
Chesham United - Gosport Borough
16:00
Dunfermline - Brechin
16:00
Raith Rovers - Queens Park
16:15
Odense (w) - Brondby (w)
18:00
Balzan FC - Senglea Athletic
dani1954
Haladó
181
Re:Dani OVERall naplója
április 14, 2018, 13:55:53
#171
április 14, 2018, 14:23:44, dani1954
Felett: 5.5
1860 Munich v VfB Eichstätt
(Mérkőzés gólok)
14/04/2018 Egyik sem
1,61
Vesztes
dani1954
Haladó
181
Re:Dani OVERall naplója
április 14, 2018, 14:23:28
#172
április 14, 2018, 19:48:16, dani1954
(3-1) Felett 4.5
Wolfsburg II v BSV Schwarz-Weiss Rehden
(Gólok száma (goal line) - további piacok)
14/04/2018 Egyik sem
1,525
Vesztes
Felett: 4.5
Hamburg SV II v Luneburger SK Hansa
(Mérkőzés gólok)
14/04/2018 Egyik sem
1,50
Nyert
dani1954
Haladó
181
Re:Dani OVERall naplója
április 14, 2018, 14:25:47
#173
április 14, 2018, 14:32:40, dani1954
Felett: 5.5
Zorkiy Krasnogorsk v Rotor Volgograd II
(Mérkőzés gólok)
14/04/2018 Egyik sem
1,61
Nyert
dani1954
Haladó
181
Re:Dani OVERall naplója
április 15, 2018, 10:39:18
#174
április 18, 2018, 18:44:36, dani1954
11. nap:
2. félidő over:
06:00
Sunshine Coast - Brisbane Strikers
07:00
Monaro Panthers - Canberra FC
09:30
Wanchai - HKFC
12:00
Tartu Welco Elekter - Flora Tallinn II
13:00
VSK Aarhus (w) - Fortuna Hjorring (w)
13:00
ONS (w) - PK-35 (w)
14:00
Grand Bodo (w) - Avaldsnes (w)
14:30
Lecce - Fondi
15:00
FC Anif - FC Pinzgau
16:00
Mjallby AIF - Skovde AIK
17:00
Manchester Utd - West Brom
1.5 over:
00:00
Portland Thorns (w) - Orlando Pride (w)
06:00
Sunshine Coast - Brisbane Strikers
06:00
Olympia - Launceston City
07:00
Monaro Panthers - Canberra FC
09:30
Wanchai - HKFC
12:00
Tartu Welco Elekter - Flora Tallinn II
13:00
VSK Aarhus (w) - Fortuna Hjorring (w)
13:00
ONS (w) - PK-35 (w)
14:00
Grand Bodo (w) - Avaldsnes (w)
14:30
Lecce - Fondi
14:30
Manisaspor - Erzurum BB
15:00
FC Anif - FC Pinzgau
16:00
Assyriska FF - Arameiska-Syrianska IF
16:00
Mjallby AIF - Skovde AIK
16:15
Atletico Madrid - Levante
17:00
Manchester Utd - West Brom
17:00
MTK Budapest - Kazincbarcikai
18:00
Bryne - Flekkeroy
22:00
Bolivar - Club Destroyers
2.5 over:
00:00
Portland Thorns (w) - Orlando Pride (w)
06:00
Sunshine Coast - Brisbane Strikers
06:00
Olympia - Launceston City
07:00
Monaro Panthers - Canberra FC
09:30
Wanchai - HKFC
12:00
Tartu Welco Elekter - Flora Tallinn II
13:00
VSK Aarhus (w) - Fortuna Hjorring (w)
13:00
ONS (w) - PK-35 (w)
14:00
Grand Bodo (w) - Avaldsnes (w)
14:30
Lecce - Fondi
14:30
Manisaspor - Erzurum BB
15:00
FC Anif - FC Pinzgau
16:00
Assyriska FF - Arameiska-Syrianska IF
16:00
Mjallby AIF - Skovde AIK
16:15
Atletico Madrid - Levante
17:00
Manchester Utd - West Brom
17:00
MTK Budapest - Kazincbarcikai
18:00
Bryne - Flekkeroy
22:00
Bolivar - Club Destroyers
dani1954
Haladó
181
Re:Dani OVERall naplója
április 17, 2018, 16:16:55
#175
április 18, 2018, 18:46:53, dani1954
12. nap:
2. félidő over:
18:00
PAOK - Panionios
18:00
Trans Narva - FC Infonet
20:30
Lierse - Zulte-Waregem
1.5 over:
17:30
Al Ahly Cairo - Wadi Degla
18:00
PAOK - Panionios
19:00
Stumbras - Suduva Marijampole
20:30
Lierse - Zulte-Waregem
2.5 over:
17:30
Al Ahly Cairo - Wadi Degla
18:00
PAOK - Panionios
19:00
Stumbras - Suduva Marijampole
20:30
Lierse - Zulte-Waregem
dani1954
Haladó
181
Re:Dani OVERall naplója
április 18, 2018, 18:36:55
#176
április 22, 2018, 17:45:43, dani1954
13. nap:
2. félidő over:
13:00
Jeonbuk Motors - Kitchee SC
17:00
Kuressaare - Flora Tallinn
18:00
Shakhter Donetsk - FC Mariupol
18:00
Arna-Bjornar - Lysekloster
18:00
Madla IL - Viking
18:00
Arvoll - Valerenga
18:00
Oppsal - Kongsvinger
18:00
Traeff - Molde
18:00
Asker - Follo
18:00
Ullern - Stabaek
18:00
Bergsoy - Aalesund
18:00
Vestfossen - Stromsgodset
18:00
Vidar - Vardeneset
18:00
Vigor - Start
18:00
Flint - Mjondalen
18:00
Raufoss - Skjetten
18:00
Frigg - Strommen
18:00
FK Kvik - Ranheim
18:00
Skarphedin - Odd Ballklubb
18:00
Sola - Sandnes Ulf
18:00
Skjervoy IK - Tromso
18:00
Klofta - Lillestrom
18:00
Skjold IL - Haugesund
18:00
Sortland - Mjolner
18:00
Lillehammer FK - Honefoss
18:15
Sandviken - Brann
18:30
AEK Athens - Larisa
19:00
Junkeren - Mo IL
20:00
Manchester City (w) - Sunderland (w)
20:00
HNK Hajduk Split - HNK Cibalia
20:45
Yeovil (w) - Birmingham (w)
21:05
Caen - Paris Saint Germain
21:30
Real Madrid - Athletic Club
1.5 over:
13:00
Jeonbuk Motors - Kitchee SC
17:00
Apollon Limassol - Pafos FC
17:00
Kuressaare - Flora Tallinn
18:00
Shakhter Donetsk - FC Mariupol
18:00
Staal Jorpeland - Bryne
18:00
Arna-Bjornar - Lysekloster
18:00
Madla IL - Viking
18:00
Arvoll - Valerenga
18:00
Oppsal - Kongsvinger
18:00
Traeff - Molde
18:00
Asker - Follo
18:00
Ullern - Stabaek
18:00
Bergsoy - Aalesund
18:00
Vestfossen - Stromsgodset
18:00
Ostsiden IL - Sarpsborg 08 FF
18:00
Vidar - Vardeneset
18:00
Vigor - Start
18:00
Flint - Mjondalen
18:00
Raufoss - Skjetten
18:00
Frigg - Strommen
18:00
FK Kvik - Ranheim
18:00
Skarphedin - Odd Ballklubb
18:00
Sola - Sandnes Ulf
18:00
Skjervoy IK - Tromso
18:00
Klofta - Lillestrom
18:00
Skjold IL - Haugesund
18:00
Sortland - Mjolner
18:00
Kvik Halden - Fredrikstad
18:00
Lillehammer FK - Honefoss
18:15
Sandviken - Brann
18:30
AEK Athens - Larisa
19:00
Junkeren - Mo IL
19:45
Al-Hazm - Al-Mojzel
20:00
Manchester City (w) - Sunderland (w)
20:00
HNK Hajduk Split - HNK Cibalia
20:45
Yeovil (w) - Birmingham (w)
20:45
Napoli - Udinese
21:05
Caen - Paris Saint Germain
21:30
Real Madrid - Athletic Club
2.5 over:
13:00
Jeonbuk Motors - Kitchee SC
17:00
Apollon Limassol - Pafos FC
17:00
Kuressaare - Flora Tallinn
18:00
Shakhter Donetsk - FC Mariupol
18:00
Staal Jorpeland - Bryne
18:00
Arna-Bjornar - Lysekloster
18:00
Madla IL - Viking
18:00
Arvoll - Valerenga
18:00
Oppsal - Kongsvinger
18:00
Traeff - Molde
18:00
Asker - Follo
18:00
Ullern - Stabaek
18:00
Bergsoy - Aalesund
18:00
Vestfossen - Stromsgodset
18:00
Ostsiden IL - Sarpsborg 08 FF
18:00
Vidar - Vardeneset
18:00
Vigor - Start
18:00
Flint - Mjondalen
18:00
Raufoss - Skjetten
18:00
Frigg - Strommen
18:00
FK Kvik - Ranheim
18:00
Skarphedin - Odd Ballklubb
18:00
Sola - Sandnes Ulf
18:00
Skjervoy IK - Tromso
18:00
Klofta - Lillestrom
18:00
Skjold IL - Haugesund
18:00
Sortland - Mjolner
18:00
Kvik Halden - Fredrikstad
18:00
Lillehammer FK - Honefoss
18:15
Sandviken - Brann
18:30
AEK Athens - Larisa
19:00
Junkeren - Mo IL
19:45
Al-Hazm - Al-Mojzel
20:00
Manchester City (w) - Sunderland (w)
20:00
HNK Hajduk Split - HNK Cibalia
20:45
Yeovil (w) - Birmingham (w)
20:45
Napoli - Udinese
21:05
Caen - Paris Saint Germain
21:30
Real Madrid - Athletic Club
dani1954
Haladó
181
Re:Dani OVERall naplója
április 19, 2018, 20:24:58
#177
április 22, 2018, 17:49:23, dani1954
14. nap:
2. félidő over:
16:45
Melbo - Bodo/Glimt
18:00
Lokomotiv Oslo - Kfum Oslo
18:00
Maardu Linnameeskond - Keila JK
1.5 over:
16:00
Botev Vratsa - Sozopol
16:45
Melbo - Bodo/Glimt
18:00
Lokomotiv Oslo - Kfum Oslo
18:00
Maardu Linnameeskond - Keila JK
2.5 over:
16:00
Botev Vratsa - Sozopol
16:45
Melbo - Bodo/Glimt
18:00
Lokomotiv Oslo - Kfum Oslo
18:00
Maardu Linnameeskond - Keila JK
dani1954
Haladó
181
Re:Dani OVERall naplója
április 22, 2018, 14:38:32
#178
április 22, 2018, 17:56:37, dani1954
15. nap:
2. félidő over:
12:00
Rayo Majadahonda - C.D. Toledo
12:00
Valmieras - Rigas Futbola Skola
12:30
Klepp (w) - Grand Bodo (w)
13:00
Barcelona (w) - Sevilla (w)
13:30
Wuhan Zall - Xinjiang Leopard FC
14:00
Bayern Munich (w) - FF USV Jena (w)
14:00
Fortuna Hjorring (w) - BSF (w)
14:30
Sivas Belediyespor - Kocaeli Birlikspor
15:00
Arsenal Kiev - Zhemchuzhina Odesa
16:00 BSC Young Boys - FC Lausanne-Sport
16:00 Asker - Mjolner
16:30 Paris Saint Germain (w) - Marseille (w)
18:00 AEK Athens - Levadiakos
18:00 Atromitos Athinon - Platanias
1.5 over:
04:00
Dorados - Tapachula
12:00
Rayo Majadahonda - C.D. Toledo
12:00
Valmieras - Rigas Futbola Skola
12:30
Klepp (w) - Grand Bodo (w)
13:00
Barcelona (w) - Sevilla (w)
13:00
Kairat Almaty - FC Kaysar
14:00
Manchester City (w) - Lyon (w)
14:00
KFC Uerdingen - Fortuna Dusseldorf II
14:00
Bayern Munich (w) - FF USV Jena (w)
14:00
Fortuna Hjorring (w) - BSF (w)
14:30
Sivas Belediyespor - Kocaeli Birlikspor
14:30
Red Bull Salzburg - SCR Altach
15:00
Arsenal Kiev - Zhemchuzhina Odesa
16:00 BSC Young Boys - FC Lausanne-Sport
16:00 Asker - Mjolner
16:00 F91 Dudelange - UNA Strassen
16:00 FC Differdange 03 - Union Titus Petange
16:30 Paris Saint Germain (w) - Marseille (w)
17:00 Rizespor - Giresunspor
17:30 Manchester City - Swansea
17:30 Falkenbergs FF - IK Frej
18:00 AEK Athens - Levadiakos
18:00 Atromitos Athinon - Platanias
22:30 Union Huaral - Los Caimanes
2.5 over:
04:00
Dorados - Tapachula
12:00
Rayo Majadahonda - C.D. Toledo
12:00
Valmieras - Rigas Futbola Skola
12:30
Klepp (w) - Grand Bodo (w)
13:00
Barcelona (w) - Sevilla (w)
13:00
Kairat Almaty - FC Kaysar
14:00
Manchester City (w) - Lyon (w)
14:00
KFC Uerdingen - Fortuna Dusseldorf II
14:00
Bayern Munich (w) - FF USV Jena (w)
14:00
Fortuna Hjorring (w) - BSF (w)
14:30
Sivas Belediyespor - Kocaeli Birlikspor
14:30
Red Bull Salzburg - SCR Altach
15:00
Arsenal Kiev - Zhemchuzhina Odesa
16:00 BSC Young Boys - FC Lausanne-Sport
16:00 Asker - Mjolner
16:00 F91 Dudelange - UNA Strassen
16:00 FC Differdange 03 - Union Titus Petange
16:30 Paris Saint Germain (w) - Marseille (w)
17:00 Rizespor - Giresunspor
17:30 Manchester City - Swansea
17:30 Falkenbergs FF - IK Frej
18:00 AEK Athens - Levadiakos
18:00 Atromitos Athinon - Platanias
22:30 Union Huaral - Los Caimanes
dani1954
Haladó
181
Re:Dani OVERall naplója
április 24, 2018, 17:58:53
#179
16. nap:
2. félidő over:
09:00 Wuhan Chufeng Heli - Guangzhou R and F FC
16:00 Gostivar - FK Novaci
19:30 ADO Den Haag (w) - Excelsior (w)
20:45 Billericay - Harlow Town
1.5 over:
09:00 Wuhan Chufeng Heli - Guangzhou R and F FC
09:30 Shenyang Urban - Henan Jianye
13:30 Suzhou Dongwu - Hebei China Fortune
16:00 Gostivar - FK Novaci
19:00 Austria Vienna II - SV Schwechat
19:30 ADO Den Haag (w) - Excelsior (w)
19:30 Twente (w) - Heerenveen (w)
20:45 Altrincham - Marine
20:45 Billericay - Harlow Town
2.5 over:
09:00 Wuhan Chufeng Heli - Guangzhou R and F FC
09:30 Shenyang Urban - Henan Jianye
13:30 Suzhou Dongwu - Hebei China Fortune
16:00 Gostivar - FK Novaci
19:00 Austria Vienna II - SV Schwechat
19:30 ADO Den Haag (w) - Excelsior (w)
19:30 Twente (w) - Heerenveen (w)
20:45 Altrincham - Marine
20:45 Billericay - Harlow Town
1
...
10
11
12
(jelenlegi)
13
Nyomtatás
Előző téma
-
Következő téma
Fórum
Sportfogadás tudástár
Sportfogadás naplók
Sportfogadás naplók archívuma
Dani OVERall naplója