10 bet kombó...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na megjött a kes a számlára. csak közben meg utaltam máshová, mert már lemondtam róla. le kellene vennem. de van néhágy dolog amit nem tok:
Amount :   összeg talán...
Bank Name :    gondolom otpbank...
Bank Acount Name :   nevem ugye?
Bank Address :    bank címe
Bank Swift code :   megvan
Bank Sort code :   na ezt nem tom...
Bank IBAN No. megvan

segítene valaki?köszi az eddigi válaszokat is.

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne segítsetek! A svájci Super League mérkőzéseit keresem a 10bet listáján, de sehogysem találom, csak én vagyok ilyen vaksi, vagy valamiért ők tényleg nem teszik ki a svájci futball meccseket a kínálatukba? Előre is köszönöm a válaszokat!  :cya:

#17 május 05, 2009, 15:45:30, Várda64
Idézetet írta: Titti7 Dátum május 05, 2009, 11:32:01
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne segítsetek! A svájci Super League mérkőzéseit keresem a 10bet listáján, de sehogysem találom, csak én vagyok ilyen vaksi, vagy valamiért ők tényleg nem teszik ki a svájci futball meccseket a kínálatukba? Előre is köszönöm a válaszokat!  :cya:

Swiss Barátom! Így keresd! De úgy látom bajnoki nincs csak kupa.  :(

Idézetet írta: Várda64 Dátum május 05, 2009, 15:43:22
Idézetet írta: Titti7 Dátum május 05, 2009, 11:32:01
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne segítsetek! A svájci Super League mérkőzéseit keresem a 10bet listáján, de sehogysem találom, csak én vagyok ilyen vaksi, vagy valamiért ők tényleg nem teszik ki a svájci futball meccseket a kínálatukba? Előre is köszönöm a válaszokat!  :cya:

Swiss Barátom! Így keresd! De úgy látom bajnoki nincs csak kupa.  :(

Úristen! Gondolom a mai mérkőzés miatt kérdezted. Itt találtam meg a 10Bet listáján: Svédország - Super League (Labdarúgás) - FT !!!!!!!!!!!

Hali. Segitene valaki? A 10bet-nél Élő fogadásnál nem lehet kombiba fogadni,vagy valamit én nem jól csinálok? Egyszerre csak egy mecsre lehet fogadni?

Vannak olyan mérkőzések, amire valóban nem lehet kombiban fogadni. Például a magyar NB1-es meccsekre sem lehetett.
Gondolom az iroda nem akar túl nagy kockázatot bevállalni.

First withdrawal in each 30 day period is €1. subsequent withdrawals will be charged a 3%-8% fee.

EZ MIT JELENT?   ::)

Idézetet írta: BwinAttila Dátum június 17, 2009, 21:05:41
First withdrawal in each 30 day period is €1. subsequent withdrawals will be charged a 3%-8% fee.

EZ MIT JELENT?   ::)

Szerintem ez a kezelési költségre vonatkozik.

Havonta az első pénzigénylésnél 1 eurót kell fizetni kezelési költséget...ha a hónap keretén belül még lessz pénzigénylés, akkor azoknál levonhatnak akár 8% kezelési költséget is.

Nem tudom, ezt hová kell beírni, de itt elnéztek egy szorzót a 10betnél. A meccsre a HT/FT 1/1 57.5 oddson megy, máshol sokkal kisebb. akinek van számlája, és pénze is, szerintem rakjon rá 1 dollit a biztonság kedvéért.... :topbet_125:

Idézetet írta: szigo Dátum július 09, 2009, 11:26:25
Nem tudom, ezt hová kell beírni, de itt elnéztek egy szorzót a 10betnél. A meccsre a HT/FT 1/1 57.5 oddson megy, máshol sokkal kisebb. akinek van számlája, és pénze is, szerintem rakjon rá 1 dollit a biztonság kedvéért.... :topbet_125:

Amikor rájönnek, hogy hibáztak akkor úgyis fogják törölni a megtett fogadásokat.

Hali. Kaptam egy e-mail-t a 10-bet-től. Le tudná nekem valaki forditani, hogy pontosan MIT KÉRNEK?    8)

Dear Customer,

We require the following documents from all new customers who deposit via credit card:

- Photocopy of ID card, driver's license or passport with a photograph.

- Photocopy of your credit card, front and back.

- Photocopy of any household bill.

Please Email the above to [email protected] or fax them to: ++44(0)870-751-8588

Please note, without these documents we will not be able to confirm your future deposits.


Idézetet írta: BwinAttila Dátum augusztus 12, 2009, 11:03:45
Hali. Kaptam egy e-mail-t a 10-bet-től. Le tudná nekem valaki forditani, hogy pontosan MIT KÉRNEK?    8)

Dear Customer,

We require the following documents from all new customers who deposit via credit card:

- Photocopy of ID card, driver's license or passport with a photograph.

- Photocopy of your credit card, front and back.

- Photocopy of any household bill.

Please Email the above to [email protected] or fax them to: ++44(0)870-751-8588

Please note, without these documents we will not be able to confirm your future deposits.



Szia!

A "nyers" fordítás ez:

Kedves vevő,
A következő dokumentumokat követeljük minden új vevőtől ki letét hitelkártyán keresztül:
- A SZEMÉLYAZONOSSÁGI IGAZOLVÁNY fénymásolata, vezető engedély vagy útlevél egy fényképpel.
- A hitelkártyád, elülső részed és hátad fénymásolata.
- Bármilyen háztartási számla fénymásolata.
Please Email a fentiek [email protected] vagy a faxra ők: ++44(0)870-751-8588
Kérlek feljegyzés, ezek nélkül a dokumentumok nélkül nem leszünk képesek, hogy megerősítsük a jövőbeli letétjeidet.

Köszi a segitséget. Megprobálom elküldeni a kért adatokat, de a  háztartási számlán nem az én nevem van, nem az enyém a ház. Ilyekor mi a teendő? Azek csak akkor kellenek ha kártyával fizetek be? Mert amikor netellerel fizettem BE nem kellett semmi? Hogy van ez?

Sziasztok Fórumozók!

A segítségeteket kérném.
Másfél hónapja nyertem a 10BET-nél 230 eurót. Money Bookers-en keresztül akartam kivenni a pénzt. Tudtommal az első kifizetésnek az a feltétele, hogy legalább 10 eurót fizessek be a money bookers számlámról a póker számlámra. Ezt meg is tettem, majd miután megérkezett a 10 euró a pókerszámlámra, kezdeményeztem 200 euró kifizetést. Azóta a számlám vizsgálat alatt van, nem tudok bejelentkezni a 10BET-hez, és a leveleimre sem válaszolnak. Járt-e már valaki így közületek, s miért húzzák a kifizetést?
Segítségeteket előre is köszönöm!

Zoltán

Idézetet írta: zolee Dátum augusztus 20, 2009, 14:04:56
Sziasztok Fórumozók!

A segítségeteket kérném.
Másfél hónapja nyertem a 10BET-nél 230 eurót. Money Bookers-en keresztül akartam kivenni a pénzt. Tudtommal az első kifizetésnek az a feltétele, hogy legalább 10 eurót fizessek be a money bookers számlámról a póker számlámra. Ezt meg is tettem, majd miután megérkezett a 10 euró a pókerszámlámra, kezdeményeztem 200 euró kifizetést. Azóta a számlám vizsgálat alatt van, nem tudok bejelentkezni a 10BET-hez, és a leveleimre sem válaszolnak. Járt-e már valaki így közületek, s miért húzzák a kifizetést?
Segítségeteket előre is köszönöm!

Zoltán

Egy lehetséges ok, hogy nem forgattad meg a befizetett összeget.
De ezért nem kéne zárolni a számlát, illetve kellene válaszolni a mailekre.