Röplabda 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi srácok a remek tippeket, csak így tovább!  :ok:

Röplabda / Világliga nők (J csoport) - (Thaiföld)

USA - Thaiföld    1    1.22

Szívesen hege1010, örülök ha profitáltál belőlük  :beerchug:

Röplabda / Világliga nők (I csoport) - (Japán)

Japán - Dél-Kórea    1    1.20

Nem találok arról infót, hogy Sakoda Saori sérült-e, remélem játszik, és akkor biztosan nem lesz gond  ;)

Gerry mit gondolsz a Magyar - Spanyol meccsről!?

Egyszerűen nézhetetlen a USA - Thaiföld mérkőzés. A női nézők úgy sikoltoznak, mintha most találták volna meg az elemet a vibrijükbe.

Idézetet írta: solver Dátum június 24, 2012, 11:27:53
Gerry mit gondolsz a Magyar - Spanyol meccsről!?

Már mindkét csapatnak tét nélküli az összecsapás, a Spanyoloknál szerintem azok kapnak majd lehetőséget akik eddig kevesebbet játszodtak, mi pedig próbáljuk elkerülni azt, hogy 12 vereséggel pont nélkül zárjunk, de szerintem így is ki fogunk kapni. Talán az lenne a jó fogadás, hogy nyerünk egy szettet, bár nem néztem, hogy erre lehet e fogadni, spanyol győzelmet 1.1 ért nem játszanám, aztán lehet, h sima 3 szettben vereséget szenvedünk, tutit nem tudok mondani, barátságos meccs lesz ez!

2 napja Spanyol fiúkat kérdezte tőlem gabcuska, az 1.2 volt, ki is kaptak Izraeltől   :D


Idézetet írta: jaaas Dátum június 24, 2012, 11:42:40
Egyszerűen nézhetetlen
A női nézők úgy sikoltoznak, mintha most találták volna meg az elemet a vibrijükbe.

Na, akkor odakapcsolok, hátha tényleg most találták meg! ;D

Idézetet írta: jaaas Dátum június 24, 2012, 11:42:40
Egyszerűen nézhetetlen a USA - Thaiföld mérkőzés. A női nézők úgy sikoltoznak, mintha most találták volna meg az elemet a vibrijükbe.

Csak nézd, ne hallgasd  :D  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 24, 2012, 11:56:54
Na, akkor odakapcsolok, hátha tényleg most találták meg! ;D

;D
Az a baj, h a kamera végig a játékosokat pásztázza. :D

Idézetet írta: gerry Dátum június 24, 2012, 11:56:10
Már mindkét csapatnak tét nélküli az összecsapás, a Spanyoloknál szerintem azok kapnak majd lehetőséget akik eddig kevesebbet játszodtak, mi pedig próbáljuk elkerülni azt, hogy 12 vereséggel pont nélkül zárjunk, de szerintem így is ki fogunk kapni. Talán az lenne a jó fogadás, hogy nyerünk egy szettet, bár nem néztem, hogy erre lehet e fogadni, spanyol győzelmet 1.1 ért nem játszanám, aztán lehet, h sima 3 szettben vereséget szenvedünk, tutit nem tudok mondani, barátságos meccs lesz ez!

2 napja Spanyol fiúkat kérdezte tőlem gabcuska, az 1.2 volt, ki is kaptak Izraeltől   :D

Köszi az infót  :beerchug: :beerchug: :police:

Idézetet írta: gerry Dátum június 24, 2012, 09:35:03
Röplabda / Világliga nők (I csoport) - (Japán)

Japán - Dél-Kórea    1    1.20

Nem találok arról infót, hogy Sakoda Saori sérült-e, remélem játszik, és akkor biztosan nem lesz gond  ;)

3-0 (25-22, 25-20, 27-25)

Sakoda játszodt, és ha már pályán volt, a mérkőzés legeredményesebb játékosa lett!!!  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum június 24, 2012, 09:22:47
Röplabda / Világliga nők (J csoport) - (Thaiföld)

USA - Thaiföld    1    1.22

Szívesen hege1010, örülök ha profitáltál belőlük  :beerchug:

3-0  (25-16, 25-17, 25-7) atomsima!  ;)


Köszöntem a tippeket! Sajnos nem tudtam most nézni a lassú net miatt, pedig csípem a japókat  ;)
Takeshita a kedvencem, nem tudom játszott-e, de így utólag már mindegy is. 10000-re 3000 jött, mert 688-al visszafogadtam 15.00-ös oddson a dél-koreaiakra.

USA-ra meg a 3-0 is mehetett volna, de utólag okoskodni már felesleges.  :ok:

Csak így tovább srácok!

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 24, 2012, 13:09:02
Köszöntem a tippeket! Sajnos nem tudtam most nézni a lassú net miatt, pedig csípem a japókat  ;)
Takeshita a kedvencem, nem tudom játszott-e, de így utólag már mindegy is. 10000-re 3000 jött, mert 688-al visszafogadtam 15.00-ös oddson a dél-koreaiakra.

USA-ra meg a 3-0 is mehetett volna, de utólag okoskodni már felesleges.  :ok:

Csak így tovább srácok!

Köszi és szívesen! A "nagy öreg" játszott, még blokkolt is  :D

USA-ra mehetett volna, de mikor megláttam h 1.22-őt adnak rájuk, azt hittem csak bal kézzel üthetnek majd, max. 1.05-öt adtam volna, jelenleg nincs ellenfelük!

Kuba - Oroszország     2    1.40