Röplabda 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mára egy orosz szett hendi dominika ellen vagy sima USA győzelem a brazílok ellen?
(alapból utóbbit tartanám neccesebbnek természetesen. Van elég kraft vajon a brazílokban,vagy sima amcsi győzelem lesz?)

Idézetet írta: laudrup Dátum július 30, 2012, 09:57:52
Mára egy orosz szett hendi dominika ellen vagy sima USA győzelem a brazílok ellen?
(alapból utóbbit tartanám neccesebbnek természetesen. Van elég kraft vajon a brazílokban,vagy sima amcsi győzelem lesz?)
Itt írtam a amerikai-brazil meccsről pár sort: http://olimpia2012.org/category/roplabda/

Mindenképpen 2 pont különbség kell egy szett megnyeréséhez ugye? Mert nem nagyon értem a sb +1.5 pontos hendijét, de szerintem ők maguk sem. :D

Idézetet írta: ricsi110 Dátum július 30, 2012, 11:18:00
Mindenképpen 2 pont különbség kell egy szett megnyeréséhez ugye? Mert nem nagyon értem a sb +1.5 pontos hendijét, de szerintem ők maguk sem. :D

Szerintem hülyeség ilyenre fogadni, tegyük fel 3-1 lesz Usa-nak úgy, hogy 3db szettet 25-23-ra nyer meg 1-et meg elbukik 25-20-ra. Szettek eredménye 3-1 pontok eredménye pedig 95-94... De az is igaz, hogy ha mondjuk tegyük fel 1-3 lesz és 3 szettet 25-23-ra nyernek a brazilok 1-et meg min. 8-al megnyernek az amcsik, akkor jön a hendi, vagy ha 2-3 a szettarány és 2db szettet 4-4 ponttal nyerik meg az amcsik, amiket elbuknak csak 2-2-2-vel bukják el, akkor is lejöhet. De majd a röpi szakértők kijavítanak.

Igazad van én voltam a hülye. ::) (bár mindegy ha nyernek az amcsik akkor 99,9%ban ennek is jönnie kell)

Idézetet írta: ricsi110 Dátum július 30, 2012, 11:30:32
Igazad van én voltam a hülye. ::) (bár mindegy ha nyernek az amcsik akkor 99,9%ban ennek is jönnie kell)

Igen, ha nyernek, akkor valószínűleg lejön, de bármi lehet, és ugyanakkora oddson, akkor a győzelmet jobban megéri megrakni.

Idézetet írta: Tomihmv Dátum július 30, 2012, 12:05:49
Igen, ha nyernek, akkor valószínűleg lejön, de bármi lehet, és ugyanakkora oddson, akkor a győzelmet jobban megéri megrakni.
Ha ugyanakkora az odds, akkor szerintem is mindenképpen jobban megéri rakni a sima győzelmet.

Mi a véleményetek a Brazil-Orosz meccsről? Én inkább a brazilokat mondanám... :)
Oroszok a németek ellen nem voltak mindig meggyőzőek...

Idézetet írta: Szurki Dátum július 31, 2012, 10:47:41
Mi a véleményetek a Brazil-Orosz meccsről? Én inkább a brazilokat mondanám... :)
Oroszok a németek ellen nem voltak mindig meggyőzőek...

én meg inkább kihagynám  :) totál 2 esélyes!!! majd a 4 között fogadunk ilyen meccsekre, most nem  ;)

Idézetet írta: gerry Dátum július 31, 2012, 10:50:35
én meg inkább kihagynám  :) totál 2 esélyes!!! majd a 4 között fogadunk ilyen meccsekre, most nem  ;)
+1

Én egy poénszeló keretében azért tettem a brazilokra :)
A lengyel-bolgár duó is megtréfált szerintem ma pár fogadót...de hát ilyen 1,08-1,1-es oddsokért a fene tenne a bolgárok ellen...(persze utólag könnyebb még okosabbnak lenni :D )

Szerintem simán tolhatod az oroszokat. 1,75 az jó szorzó.

Azért az nem semmi, hogy a brazilok még szettet se nyernek Dél-Korea ellen úgy kapnak ki! Így még a továbbjutásuk is neccesnek tűnik.

Hát a brazil lányok jól megszívatták magukat az biztos. Bár a meccset nézve azért a bíró is borzolta egy párszor az idegeiket....na de mégis: 0-2ről óhajtottak volna visszajönni? Volt egy gyönyörű lábbal mentés a brazil liberótól, az valami fantasztikus volt, és a pont is meglett belőle. :)
Holnap a férfiaknál szerintem ki-ki meccshez érkeztünk a Német-Szerb találkozóval. Én a németeket jobbnak , egységesebbnek érzem. Ti mit gondoltok?

A németekről kb ennyit...  :bash: 1-0ás szetthátránynál a másodikban mennek 21-18-ra, a szerbek fordítanak 23-21-re! Majd a németek is visszajönnek 24-23-ra vezetbe, de hát több szettlabdát is elb*sznak, és persze a szerbek hozzák a szettet 29-27-re... 2-0ról már nem látok nekik semmi esélyt... :S