Röplabda 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az olasz-bolgár nekem is nagyon érdekesnek tűnik, de én inkább a bolgárokra tennék. A mutatott játék, a küzdeni tudás miatt. Az olaszok tényleg nem játszottak eddig igazán komoly ellenfelekkel, most ez nagyon meleg lesz nekik...A bolgárok jobban megérdemelnék a döntőt eddig a látottak alapján.
Az orosz-szerb meccsen én is orosz győzelmet várok, de szerintem egy szettecskét megcsípnek a szerbek.

Olaszok ma azt hozták amit sokan várnak tőlük! Savani nincs, de a mai teljesítményük a legjobb volt az Eb-n, a Bolgárok meg jóval gyengébb napot fogtak ki mint az elmúlt két meccsen, így egy viszonylag sima meccsen kaptak ma ki! Orosz - Olasz döntő lesz  :beerchug:

Elkezdődött a röpi szezon, ma ez csak bemelegítés, holnaptől belevágunk!!!

Lengyel csajok, azért nem egy atom tipp mert nőkben soha nem bízhatunk.

Bielsko-Biala - Legionowo         mérközés győztese   1   1.34

Tippem: 3-1

Idézetet írta: gerry Dátum október 18, 2013, 15:07:27
Elkezdődött a röpi szezon, ma ez csak bemelegítés, holnaptől belevágunk!!!

Lengyel csajok, azért nem egy atom tipp mert nőkben soha nem bízhatunk.

Bielsko-Biala - Legionowo         mérközés győztese   1   1.34

Tippem: 3-1

Nem volt ez olyan sima mint amilyennek kinéz, de pozitívan kezdjük az "évet" ez a fontos!  ;)

3-0  (25-23 25-20 25-20)

Folytatás egy férfi röpivel:

Klubvilágbajnokság

Trentino - Panasonic Panthers           mérközés győztese   1   1.22

Az olaszok szétkapják a japókat, kell a győzelem a továbbjutáshoz, itt se bunda se számolgatás nem lesz, csak trentinói győzelem, megpakoltam emberiesen, bízom bennük!

Idézetet írta: gerry Dátum október 18, 2013, 21:07:48
Folytatás egy férfi röpivel:

Klubvilágbajnokság

Trentino - Panasonic Panthers           mérközés győztese   1   1.22

Az olaszok szétkapják a japókat, kell a győzelem a továbbjutáshoz, itt se bunda se számolgatás nem lesz, csak trentinói győzelem, megpakoltam emberiesen, bízom bennük!

3-0 (25-18 25-19 25-22)

Sima továbbjutás, ma este elődöntő a ruszkikkal, de arra nem fogadunk, ugye a kezdő 6-osból csak Birarelli maradt, de az olasz szuperkupát is sikerült megnyerniük ezzel az átalakult csapattal, nem hiszem hogy sok esélyük lesz, de a Trentino az Trentino!

Német fiúk:

Dresden - Mitteldeutschland             mérközés győztese   2   1.37

A hazaiak valami szánalmas produkciót nyújtottak az első fordulóban, 17 pontot érő befejezett támadásuk volt a 3 szett alatt, ez még akkor is siralmas ha a Friedrichshafen volt az ennefél. Sima vendég győzelmet várok, akik az első fordulóban 0-2 ről fordítva nyerték meg idei első hazai mérkőzésüket!

Német férfi:

Bühl - Friedrichshafen              mérközés győztese   2   1.19

Bízom benne, hogy szezon elején még nem tartalékolnak a vendégek, ugyanis 3 nap múlva Belgiumban játszák az idei első BL meccsüket, egy gyors 0-3 al hangolnak majd az összecsapásra szerintem. Óriási a 2 csapat közti különbség, nálam ez az odds 1,05 lenne.

Görög fiúk:

Niki Aiginio - Kifisias           mérközés győztese   2   1.62

Cseh liga: (múlt szezonban ez .... szét nem is egyszer, az éven csak jobb lehet)

Benatky - C. Budejovice             mérközés győztese   2   1.25

A vendégeknek nem sikerült megnyerniük az elmúlt szezonban a bajnokságot sem a kupát, így csalódásként könyvelték el, ezek után távozott Juračka, Rojas, Pláteník és Novotný helyettük pedig érkeztek Hupka, Pleva, Kuliha és Šulista! Az ide évnek is hasonló célokkal indulnak neki megnyerni a bajnokságot, a kupát s továbbjutni a BL csoportból. Németországban voltak két felkészülési tornán, ahol jóval erősebb csapatokkal mérkőztek meg mint a Benátky aki a középmezőnybe tartozik a cseh bajnokságban, nem hiszem, hogy a Budejovicének problémát okoz majd a hazaiak legyőzése.

#790 október 24, 2013, 17:09:56, liszmonyok
Hozzá nem értőként tippelek ma röplabdára:
Arkas Izmir - Torul Genclik Első 2 szett Arkas Izmir 1,20
1 - 0

Német női:

Hamburg - Wiesbaden     mérközés győztese   2   1.33

Német nők:

Schweriner - Vilsbiburg         mérközés győztese   1   1.60

Idézetet írta: gerry Dátum október 19, 2013, 14:58:35
Német fiúk:

Dresden - Mitteldeutschland             mérközés győztese   2   1.37

A hazaiak valami szánalmas produkciót nyújtottak az első fordulóban, 17 pontot érő befejezett támadásuk volt a 3 szett alatt, ez még akkor is siralmas ha a Friedrichshafen volt az ennefél. Sima vendég győzelmet várok, akik az első fordulóban 0-2 ről fordítva nyerték meg idei első hazai mérkőzésüket!

3-1 (25-22 25-17 22-25 25-23)


Hát ez mélytorkos volt, s első nagy szívás az idei idényben, de csak magamat hibáztathatom  :redchug:

Idézetet írta: gerry Dátum október 19, 2013, 15:23:15
Görög fiúk:

Niki Aiginio - Kifisias           mérközés győztese   2   1.62

0-3 (21-25 20-25 21-25)