interwetten számlafeltöltés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 18, 2008, 15:09:30, prcsaba
Számlát nyitottam az Interwetten irodánál és meglepetésemre az eddig mindenhol elfogadott ING bank kártyámrol nem tudtam feltölteni az interwetten számlát. Az az üzenet érkezik , hogy ,megterhelik a bankártyát egy bizonyos összeggel, amit a "következő fizetésnél" jelentsek be stb. Ez nekem túl bonyollúlt, és érthetetlen hiszen máshol mindenütt könnyen ment. Hogyan lehet mégis a gyakorlatban feltölteni a szmlát?
Köszi a segítséget.

Ez valószínűleg azért van,mert az iroda ezzel szeretné megtudni, hogy valóban te vagy e a kártya tulajdonosa.Ők levonnak róla egy bizonyos összeget, ami nem nagy tétel és ha te pontosan meg tudod mondani mennyit vettek le a kártyádról akkor azzal igazolod, hogy a sajátod hiszen van hozzáférésed. A művelet után a levont összeget természetesen visszakapod.

Úgyan ezt az ellenőrzést végzi a Moneybookers is, és az is hasznos...

Köszi a válaszokat! Mégis számomra marad a kérdés: hogyan tudnám mégis feltölteniaz Interweten számlát, (Ron ban )ha az ING Visa elektron bankkártyát nem fogadják el. Ez ROn ban van, és idáig minden iroda elfogadta. Van Moneybookers számlám Euroban. Kérlrk adjatok egy járható megoldást, mert szeretnék itt játszani.  Mégegyszer köszönöm!

Idézetet írta: prcsaba Dátum január 19, 2008, 22:24:03
Köszi a válaszokat! Mégis számomra marad a kérdés: hogyan tudnám mégis feltölteniaz Interweten számlát, (Ron ban )ha az ING Visa elektron bankkártyát nem fogadják el. Ez ROn ban van, és idáig minden iroda elfogadta. Van Moneybookers számlám Euroban. Kérlrk adjatok egy járható megoldást, mert szeretnék itt játszani.  Mégegyszer köszönöm!

Hogy mivel tudnád feltölteni? Hát mondjuk az ING Visa Electron kártyáddal...miért olyan nagy dolog ha biztonságból levonnak egy kis összeget?

Ezt az összeg a banknál megmondják ? És utána hova kell ezt beírni? Legalábbis itt semmilyen utasítast errevonatkozóan nem találok.

Idézetet írta: prcsaba Dátum január 20, 2008, 15:15:26
Ezt az összeg a banknál megmondják ? És utána hova kell ezt beírni? Legalábbis itt semmilyen utasítast errevonatkozóan nem találok.

Banknál nem mondják meg, mivel az ING-nél Multimat van.
Te megtudod nézni a számlakivonatodon...ott lessz majd a levont összeg.

Sikerűlt feltöltönöm a számlát! Köszi a segítséget. 18o Ron -t töltöttem és megjelent 271 , azt jelenti, hogy 5o% bónusz. Hányszor kell ezt megjátszanom és milyen odsz okkal?

Van most az interwettenen a mai nap még egy 10% -os bónusz egész 50 eu-ig. Arra lennék kiváncsi, ha most  feltölteném a számlám  ami még nincs, és befizetnék 25000ft-ot akkor az eleve igért 12500ft-ra megkapnám ,a 25000ft 10% -át még ráadásként? Tudom,hogy más irodáknál nem lehet a bónuszokat összevonni,de itt mi lehet a helyzet? Várom segítő megjegyezéseiteket,mivel ma van a határidő vége. Remélem más is profitál ebből valamit ;)

Sajnos nem lehet összevonni. Szerepel a feltételek között, hogy első befizetés esetén nem érvényes.

Tegnap este volt vmi rendszer hiba, mert a pénzt levették a számlámról, de a fogadási számlán nem jelent meg.
Külön kérésemre írták csak jóvá ma délelőtt, de szerencsére a 10% bónusszal együtt.

Köszi a gyors a választ, ezt a megoldást nem zártam ki. Ebben az egyben nagyon hasonlítanak a fogadóirodák egymásra. >:(

Hali!

Más nevén lévő kártyával fel tudom tölteni a saját fogadószámlám???

hali

fel lehet tölteni, de az pénzmosásnak számit. ezért le is tilthatják számlát.