Bundesliga, 1. Forduló

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 augusztus 19, 2008, 18:34:07, Milan
Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund

tipp: 1
odds: 2,05
fogadóiroda: unibet

A legutóbbi szezonban a Leverkusen a 7. helyet szerezte meg, az utolsó fordulóban megvolt az esély az UEFA kupára, de a hosszabításban bekapott góllal szertefoszlottak ezen álmaik,  de ebben a csapatban véleményem szerint sokkal több van, tehetséges kapusuk Adler, nagy tehetség elől pedi kiváló csatáraik, többek között a görög Gekkasszal. A Dortmund évek óta alul teljesít szurkolói elvárásukkal szemben, most jót húztak Hajnal szerződtetésével, most már tényleg találtak egy igazi irányító alkatot a csapat középpályájára, de szerintem a Dortmundnak most sem jött még el az ideje, mondhatnám egy magyar fecske nem tud nyarat csinálni.
Számszerű tipp: 2-1


Eredmény: 2-3
-1 pont

#16 augusztus 19, 2008, 18:34:35, Milan
Arminia Bielefeld  -  Werder Bremen
Tipp: 1x
Odds: 1.79
Fogadóiroda: Bwin

Indoklás:

Úgy gondolom hogy ez az Arminia Bielefeld rlég erős ahoz hogy pontot, sőt szerintem pontokat képes szerezni ezen a találkozón. Korábbi találkozóin a Werderrel mindig nagyon szoros csatát vívtak, és szerintem ez most sem lesz másképp. A Werder tavaly 2. helyezett lett a bajnokságban, míg a hazaiak örülhettek hogy bent maradtak az első osztályba. Tehát szem látomásra nagy különbség van e 2 csapat közt. Viszont tavaly az Arminia kitünően kezdte a szezont, 3 - 4 forduló után ott volt a második helyen is a Bayern mögött.  Ennek fügvényében egy szoros meccset várok, és Arminia győzelmet.


Eredmény: 2-2
3,58 pont

#17 augusztus 19, 2008, 18:35:02, Milan
Cottbus - Hoffenheim

Tipp: X
odds: 3,30
iroda: Unibet

Az évről-évre osztályt lépő újonc első meccsre nem kapott túlzottan acélos ellenfelet, bár az előző bajnokság végén a Cottbus az utolsó hat hazai mérkőzését megnyerte. A Hoffenheim tulajdonosa nem kevés pénzt ölt a csapatba, (ha nem is annyit mint Abramovics a Chelsea-be....), szerintem jó esélye van megkapaszkodni a csapatnak az első osztályban. A második vonalban sem ijedtek meg idegenben, és ha nem lesznek lámpalázasak, ma is elcsiphetnek egy döntetlent a rutinosabb, de nem biztos, hogy erősebb Cottbus ellen. Ralf ragnick személyében neves edző irányitja a csapatot, és többek közt Janker is a soraikat erősiti, illetve Lőw Zsolt is itt szerepel. A másik oldalon a kapus Piplica és timo Rost, aki a játékosok közül ismertebb.


Eredmény: 0-3
-1 pont

#18 augusztus 19, 2008, 18:35:27, Milan
Arminia Bielefeld - Werder Bremen

Tipp: 2
odds: 1,72
iroda: Unibet

Ellenkező leosztásban nme lehetne kérdéses a kimenetel, hiszen az előző évakban a werder hazai pályán mindig lenyomta aktuális ellenfelét (legutóbb 8-1 -re), itt lehetne a visszavágás esélye. Azonban erre valymi kevés a reális esély a hazaiaknak, a német kupában is csak kinlodva, 2-1 re nyertek a jónevű ASV Durlach 1902 ellen. A Bréma már több meccset is játszott az idén, a német kupa mellett több nemzetközi felkészülési meccset, többek közt a levszki szófia ellen is. És bár a csatár Diego az olimpián szerepel, ezt a meccset simán hoznia kell az idén is esélyes Werdernek.


Eredmény: 2-2
-1 pont

#19 augusztus 19, 2008, 18:36:05, Milan
Leverkusen - Dortmund

Tipp: 2.5 gól felett
Odds: 1.65
Fogadóiroda: sportingbet

Indoklás:

A Leverkusen adós a szurkolóinak a támadófocival, és rögtön hazai pályán egy másik hatalmas szurkolótáborral rendelkező együttes ellen kell győzni! A Dortmund ideális ellenfél erre a célra. Hajnallal erősődtek - legalábbis az eddig lejátszott edőmeccsek alapján -, meglátjuk mire megy majd élesben. Amire alapozom a döntésem, az a két gárda egymás ellen összecsapásai:
Dortmund Leverkusen 2:1 , Leverkusen Dortmund 2:2 (tavaly) 2006-2007-ben :  Leverkusen Dortmund 2:1 , Dortmund Leverkusen  1-2 , és 2005-2006-ban:
Dortmund Leverkusen 1:2 ,  Leverkusen Dortmund 2-1  = vagys a három gól mindig meg volt. Remélem most is így lesz.


Eredmény: 2-3
3,30 pont


Olyan jól kitaláltam elsőre, teszem a hoffewnheimet meg a dortmundot kettesbe, a köln -t meg ikszbe. Ehhez képest amit elemzésként leirtam, mind elbukott...  :wall:

#21 augusztus 19, 2008, 18:36:36, Milan
Frankfurt  -  Hertha
Tipp: 1
Odds: 2.35
Fogadóiroda: Bwin


Indoklás:

Már egy órája ezen a meccsen gondolkodom, de nem sikerült semmi biztos tippet kihozni belőle ami 1.60 fellet van. De talán a Frankfurt hazai pályán az első fordulóban góllal mutatkozik be szurkolóinak. Tavaly a Frankfurt 9. míg a Hertha BSC 10. lett a bajnokságban. Nem lesz vmi gólzáporos meccs, legalábbis szerintem. Az első fordulóban sok meglepetés szokott születni, ezért azt gondolom hogy a Hertha még gólt sem fog képes begyötörni ellenfelük hálójába, és így a Frankfurt megnyeri a meccset. Mindkét csapatnák sok az elvárás, a Frankfurt a Top 7-be, míg a Hertha mint 3 évvel ezelött az első 5 környékére várják.


Eredmény: 0-2
-1 pont

#22 augusztus 19, 2008, 18:36:54, Milan
Frankfurt - Hertha BSC

Tipp: 2.5 gól felett
Odds: 1.85
Fogadóiroda: Sportingbet

Indoklás:
Bízom Amanatidisz feltámadásában! Legalább egy gól remélem tőle, M. Fink közreműködésével. Mahdavikia már 31 éves, és ha kezdőben lesz még egy jó szezonnyitás megalapozhatja itt a folytatását. Martin Fenin tavaly kitermelt 6 gólt, ebből nekem elég lenne már egy darab ma.
A Hertha csatársora néhány szót érdemel külön: Pantelic, Okoronkwo, Piszczek, Raffael. Elég jó nevek, kérdés beragadnak-e a rajtnál, vagy sem. Innen is várok legalább egy gólt, és ha itt-ott születik egy, menni fognak a győztes találatért, a jó rajtban bízva.
A fő támpont azonban inkább ez:
Egymás ellen: Hertha Frankfurt 0:3 ; Frankfurt Hertha 1:0 (2007/2008)
Frankfurt Hertha 1:2 ; Hertha Frankfurt 1:0 (2006/2007) . Van gól, és lesz 3 legalább.



Eredmény: 0-2
-1 pont

#23 augusztus 19, 2008, 18:37:17, Milan
Frankfurt - Hertha BSC

Tipp:Gólok száma 2 vagy 3 a mérközésen
Odds: 1.95
Fogadóiroda: [ex]expekt[/ex]


Azt hiszem ez is olyan találkozo lesz mint a tegnapi mecsek gólok jellemezték a találkozokat és vélhetöleg itt is dominál ez az érv az elöttem irok is  gólokra számitanak  ki a hazaiakra gondolva ki pedig egy 3 találatos mérközést  legalább ,ahol osztoznak a csapatok a gólszerzés reményében.  Hertha csapata igen erös lesz szerintem erre az évre és biztosan elörébb fog végezni a tabellán a tavalyi poziciojához képpest Pantelicsék mecsén mindig meg van a gólveszély  ez ma is igy lesz, de hogy mely csapat lesz a szerencsésebb a gyözelemben azt nem tudom ,de a találatok száma eléri a mecsen a kettöt vagy hármat az garanciális lesz.


Eredmény: 0-2
3,90 pont

#24 augusztus 19, 2008, 18:37:38, Milan
 Borussia M'gladbach - VfB Stuttgart

Tipp:Gólok száma 2 vagy 3 a mérközésen
Odds: 2
Fogadóiroda: [ex]expekt[/ex]

Az újonc csapat biztos vagyok benne szépen fogja kezdeni a szezont  akár még pontokat is szerezhet majd de ha mégse az egy pont  talán otthontartandó de ehhez a góllövés is kell , a nagy álmokat dédelgetö Stuttgard ellen (1-3 hely a célkitüzés a vendégeknél ) az ö részükröl  a gól biztos meg lesz  de ezen a mecsen nem fogják széthajtani magukat mert vár rájuk egy nagy megméretetés a Györ csapata ellen az UEFA cupa küzdelemben igy szerintem nem is a legjobb összeállitásban lépnek pályára délután  és ezért óriási esélye lehet a hazaiaknak  tehát a gólokban osztozni fognak hogy kijár jobban azt biztosra nem lehet tudni de kettö találat lesz a mérközésen.


Eredmény: 1-3
-1 pont

München - Hamburg 2:2
Schalke - Hannover 3:0
Wolfsburg - Köln 2:1
Leverkusen - Dortmund 2:3
Karlsruhe - Bochum 1:0
Cottbus - Hoffenheim 0:3
Bielefeld - Bremen 2:2
Frankfurt - Berlin 0:2
M'gladbach - Stuttgart 1:3


Tabella:

1 Hoffenheim 3 3   1 0 0 
  Schalke 04 3 3   1 0 0 
3 Stuttgart 2 3   1 0 0 
4 Hertha BSC 2 3   1 0 0
5 Dortmund 1 3   1 0 0 
6 Wolfsburg 1 3   1 0 0   
7 Karlsruhe 1 3   1 0 0   
8 Werder 0 1   0 1 0   
  HSV 0 1   0 1 0   
  FC Bayern 0 1   0 1 0   
  Arminia 0 1   0 1 0   
12 Bayer 04 -1 0   0 0 1   
13 1. FC Köln -1 0   0 0 1   
14 Bochum -1 0   0 0 1   
15 M'gladbach -2 0   0 0 1   
16 Eintracht -2 0   0 0 1 
17 Hannover -3 0   0 0 1
  FC Energie -3 0   0 0 1