SSOP 2 - Powered by Betsson

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Nagy érdeklődéssel olvastam a fentieket és kíváncsian vártam, hogy ki az a tag a fórumról aki megfogalmazza a lényeget. Hát Torrente volt az! Komolyan mondom csak gratulálni tudok hozzá!  :great:

Van egy verseny NEKÜNK (!!!!!) (köszönet érte Milanék szervezőkészségének, kapcsolatainak), melynek vannak indulási feltételei. Aki tudja vállalni a feltételeket az nevez, aki nem tudja vállalni az nem nevez. Tényleg pofon egyszerű az egész.
Nem is értettem, hogyan lett ebbe belemagyarázva a forgatás és a többi badarság, amik fentebb elhangzottak.

Még egy dolgot szeretnék kérni Mindenkitől! A póker egy JÁTÉK, melyben vannak győztesek és vesztesek. Ha úgy alakulnak a dolgok ne szídjuk egymást, hanem sportszerűen, emelt fővel gratuláljunk a másiknak a sikeréhez, még akkor is, ha ezt a sikert a mi kárunkra, ne adj Isten "mákolással" érte el.

Sok sikert kívánok Mindenkinek az SSOP2-höz!   :cya:

Szerintem ez mindenhol így van, hogyha nyersz egy adott terembe egy freerollon pénzt, azt csak akkor tudod kivenni ha már fizettél is be a terembe.
Különben nem engedi kivenni.
Hasonló mint a bónusz, azt is ha megkapod nem lehet kivenni egyből hanem egy adott pont elérése után leszel csak jogosult a bónuszpénzre, persze ha a addigra még marad belőle valami.

SZóval akkor csak annyi kell az SSOP 2 selejtezőjén való induláshoz, hogy depózni kell 20$-t a terembe és itt meg kell adni a betssonos nicket?

Idézetet írta: riverside Dátum március 09, 2009, 18:35:56
SZóval akkor csak annyi kell az SSOP 2 selejtezőjén való induláshoz, hogy depózni kell 20$-t a terembe és itt meg kell adni a betssonos nicket?

Annyit kell tenned, hogy az Azonositók oldalon megadod a [bs]Betssonos[/bs] azonositónevedet.

A 20 dollárt akkor kell feltöltened, ha bekerültél a döntőbe.

A második SSOP pókerturnénak az összdijazása 500$ lessz. A nyereményalap a következő képpen osztodik szét:

1.hely: 100$
2.hely: 75$
3.hely: 55$
4.hely: 40$
5.hely: 30$
6.hely: 20$
7.hely: 20$
8.hely: 20$
9.hely: 20$
10.hely: 20$
11-20.hely: 10$

Sok sikert kivánunk mindenkinek!

Sajnos a multkor lekéstem a döntőt 5 percel és nem regeltem be előtte , remélem erröl nem fogok lekésni ha bejutok  :beerchug:
Sok sikert mindenkinek a sejeletezőkön

Idézetet írta: Milan Dátum március 09, 2009, 18:40:59
Idézetet írta: riverside Dátum március 09, 2009, 18:35:56
SZóval akkor csak annyi kell az SSOP 2 selejtezőjén való induláshoz, hogy depózni kell 20$-t a terembe és itt meg kell adni a betssonos nicket?

Annyit kell tenned, hogy az Azonositók oldalon megadod a [bs]Betssonos[/bs] azonositónevedet.

A 20 dollárt akkor kell feltöltened, ha bekerültél a döntőbe.


Udv mindenkinek ujra jo hosszu "hallgatas" utan!

Most regisztraltam a Betsson-on, es lenne egy "kezdo" kerdesem. Az azonositonev az a username-et jelenti? Mast nem nagyon talaltam...

Idézetet írta: wicktroll Dátum március 11, 2009, 07:51:11
Udv mindenkinek ujra jo hosszu "hallgatas" utan!

Most regisztraltam a Betsson-on, es lenne egy "kezdo" kerdesem. Az azonositonev az a username-et jelenti? Mast nem nagyon talaltam...
Üdv újra.  :cya:
Igen, a username kell, amit a bejelentkezésnél hasznász.

Idézetet írta: wicktroll Dátum március 11, 2009, 07:51:11
Idézetet írta: Milan Dátum március 09, 2009, 18:40:59
Idézetet írta: riverside Dátum március 09, 2009, 18:35:56
SZóval akkor csak annyi kell az SSOP 2 selejtezőjén való induláshoz, hogy depózni kell 20$-t a terembe és itt meg kell adni a betssonos nicket?

Annyit kell tenned, hogy az Azonositók oldalon megadod a [bs]Betssonos[/bs] azonositónevedet.

A 20 dollárt akkor kell feltöltened, ha bekerültél a döntőbe.


Udv mindenkinek ujra jo hosszu "hallgatas" utan!

Most regisztraltam a Betsson-on, es lenne egy "kezdo" kerdesem. Az azonositonev az a username-et jelenti? Mast nem nagyon talaltam...


Üdv wicktroll....nagyon rég nem láttunk erre...sok sikert kivánok neked.  ;)

A ticketteket mikor kapjuk majd meg?

Idézetet írta: riverside Dátum március 14, 2009, 09:44:13
A ticketteket mikor kapjuk majd meg?

Azt irták, hogy vasárnapra meglessznek a tikketek.

Sziasztok!Szia Milán
Az én kérdésem az lenne,hogy mi van akkor ha van pénzem a Betssonon.Elég ha a főszámláról átrakok 20 dollárt a pókerszámlára vagy újból be kell fizetni?Mert az azért durva lenne.

Idézetet írta: gyuri624 Dátum március 15, 2009, 15:45:04
Sziasztok!Szia Milán
Az én kérdésem az lenne,hogy mi van akkor ha van pénzem a Betssonon.Elég ha a főszámláról átrakok 20 dollárt a pókerszámlára vagy újból be kell fizetni?Mert az azért durva lenne.

Holnap megkérdem, hogy ebben az esetben mi a teendő.

Még egy fél óra és kezdödik az első SSOP selejtező. Sok sikert kivánok mindenkinek.  :great: :great: :great:

AKi döntőbe jut az már pénzt is kap ha jól látom?