SSOP 2 - Powered by Betsson

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: riverside Dátum március 15, 2009, 20:21:41
AKi döntőbe jut az már pénzt is kap ha jól látom?

Aki döntőbe jutt annak a minimális jutaláka 10 dollár.

Idézetet írta: gyuri624 Dátum március 15, 2009, 15:45:04
Sziasztok!Szia Milán
Az én kérdésem az lenne,hogy mi van akkor ha van pénzem a Betssonon.Elég ha a főszámláról átrakok 20 dollárt a pókerszámlára vagy újból be kell fizetni?Mert az azért durva lenne.

Ha már befizettél a  [bs]Betsson[/bs]-ra, akkor nem kell újra befizetned abban az esetben ha:

- számládon van legalább 20 dollár (ez lehet a főszámlán, pókerszámlán, kaszinószámlán)

Szóval a döntőben akkor lessz jógod játszani ha befizettél minimum 20 dollárt a [bs]Betsson[/bs] számládra (a befizetés lehetet akár januárban is...), s a döntő időpontjában minimum 20 dollár még a számládon van.

Ebben az esetben részesülsz tikketben a döntőre, ellentétes esetben addig nem kapsz belépőt amig nincs meg a minimum 20 dollár a számládon.

SSOP II - 1.Selejtező eredményei:

Az SSOP II első selejtezőjén összesen 40 személy indult. Íme a top10:

1   gyuri6242
2   Blaireau_hu   
3   oroszi44   
4   Tiborovits   
5   csacsa44   
6   korzika01   
7   wakerbab_X   
8   bacsi71   
9   hangyas1   
10   moroly8

Ezen játékosok bejutottak a március 29-ei döntőre, s nekik most az a feladatuk, hogy feltöltsenek minimum 20 dollárt a [bs]Betssonos[/bs] számlájukra. Miután ezt megtették irjanak nekem egy privát üzenetet, melyben jelezzék, hogy a feltöltés megtörtént, illetve adják meg az azonositónevüket.

A mai nap elküldtem a [bs]Betssonos[/bs] azonositókat a második SSOP selejtezőre.

Ha valaki kimaradt, de szeretne részt venni ezen a versenyen az jelezze ebben a témában szombat 15 óráig.

Sok sikert.  :beerchug:

Mikor jönnek meg a ticketek a SSOP2 selejtezőre?

Idézetet írta: riverside Dátum március 21, 2009, 20:12:23
Mikor jönnek meg a ticketek a SSOP2 selejtezőre?

Több, mint valószinü, hogy verseny elött pár órával.

Idézetet írta: Milan Dátum március 21, 2009, 23:22:36
Idézetet írta: riverside Dátum március 21, 2009, 20:12:23
Mikor jönnek meg a ticketek a SSOP2 selejtezőre?

Több, mint valószinü, hogy verseny elött pár órával.

Az enyém már megérkezett. Szerintem már kiküldte az iroda.

Milan!
Nekem a pókernyeremény van a számlámon(kicsit több mint 20dollár).
Igy is be kell fizetnem?

Idézetet írta: SzamEE Dátum március 22, 2009, 22:11:23
Milan!
Nekem a pókernyeremény van a számlámon(kicsit több mint 20dollár).
Igy is be kell fizetnem?

Ha eddig még nem fizettél be soha...akkor be kell fizetned, minimum 20 dollárt...

Az SSOP II, második selejtezőjén 38 játékos szerepelt. Ime a top10:

1 xvarda1964x
2 isti0524AA
3 szudoku33
4 SzamEE91
5 -gigazo-
6 721013 x
7 esito23
8 Lorenzo1616
9 Alain Peters
10 encsi1987

Gratultálunk nekik.

Hamarosan közlöm a döntősők listáját.

SSOP II - Döntő:

A második SSOP II döntőre a következő személyek jutottak be:

gyuri6242
Blaireau_hu 
oroszi44 
Tiborovits 
csacsa44 
korzika01 
wakerbab_X 
bacsi71 
hangyas1 
moroly8
xvarda1964x
isti0524AA
szudoku33
SzamEE91
-gigazo-
721013 x
esito23
Lorenzo1616
Alain Peters
encsi1987

Figyelem:
A döntőn való szereplés csak akkor lehetséges, hogyha minimum 20 dollárt feltöltesz/feltöltöttél a [bs]Betsson[/bs]-hoz.
A döntőn a 10$ garantált nyeremény, sőt aki a top10-ben végez az minimum 20$-t nyer.
Miután sikerült a feltöltés utána jelezzétek nekem privát üzenetben.

Sok sikert kivánok mindenkinek.  :great:

Sziasztok! Szia Milán!
Tudnál nekem segíteni? Mert ma akartam banki átutalással feltölteni a Betssonra 5000 forintot hogy tudjak majd indulni a hétvégi ssop döntőn csak az a gondom hogy az első lépésnél azt írja ki hogy VÁLASZD KI, HOGY MELYIK ORSZÁGBÓL SZERETNÉD AZ UTALÁST VÉGREHAJTANI. na én kiakartam választani hogy magyar ország de nem volt a lista között hogy magyar ország. :-\
Válaszodat előre is köszönöm!

Idézetet írta: Jim Beam Dátum március 24, 2009, 12:29:42
Sziasztok! Szia Milán!
Tudnál nekem segíteni? Mert ma akartam banki átutalással feltölteni a Betssonra 5000 forintot hogy tudjak majd indulni a hétvégi ssop döntőn csak az a gondom hogy az első lépésnél azt írja ki hogy VÁLASZD KI, HOGY MELYIK ORSZÁGBÓL SZERETNÉD AZ UTALÁST VÉGREHAJTANI. na én kiakartam választani hogy magyar ország de nem volt a lista között hogy magyar ország. :-\
Válaszodat előre is köszönöm!

Válaszd az "Egyéb országok"-at.

Köszi Milán de lenne még egy kérdésem  :)
Hány eurot kéne rátegyek a számlámra hogy indulhassak az ssop döntőn? 5000ft elég lenne szerinted? mert az a baj hogy nekem euroba számolja. nem tudod hogy átlehet e valahol változtatni forintra vagy dollár-ra...?

Idézetet írta: Jim Beam Dátum március 24, 2009, 13:06:30
Köszi Milán de lenne még egy kérdésem  :)
Hány eurot kéne rátegyek a számlámra hogy indulhassak az ssop döntőn? 5000ft elég lenne szerinted? mert az a baj hogy nekem euroba számolja. nem tudod hogy átlehet e valahol változtatni forintra vagy dollár-ra...?

15 euró talán elegendő lenne.