888Sport - 70€ Bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



A 888Sporton most minden új kliens egy nagyszerü kezdőbónuszban részesülhet, mely akár 70€-t is jelenthet.

Nyiss egy számlát a 888Sporton, s tegyél meg egy minimum 20€-os fogadást. Ennek következtében a 888Sport egy 20€-os ingyen fogadást fog jováirni számládra.

A továbbiakban tegyél meg minimum 9 fogadást, mindegyiken a minimum tét legyen 20€, és egy újabb 20€-os ingyen fogadást kapsz bónuszként.

Ezek után újabb 5 fogadás megtételénél, melyeknél egyenként a tét minimum 20€, további 30€ bónuszt kapsz.

Bónusz Feltételek:

1. Ez a bónusz csak új játékosokra vonatkozik
2. A bónuszért minden fogadásnak a tétje minimum 20€ kell, hogy legyen, s a szelvényeken minimum 2,00-ás a szorzó.
3. A bónuszt 30 napig lehet használni, és egyszeri fogadásokra lehet felhasználni
4. A teljes bónusz 90 nap alatt jár le, ezen idő alatt kell teljesiteni a feltételeket
5. Háztartásonként csak egyszer vehető igénybe ezen bónusz
6. Ezen bónuszt nem lehet más kezdő bónuszokkal kombinálni

Hogyan találod meg az ingyen fogadásod?

Jelentkezz be a 888Sport számládra, s a "My Account" résznél megtalálod a "Free Bets"-et.

Hogy felhasználd az ingyen fogadásod, ahoz egy fogadás megtételénél a szelvény alján megtalálod az erre vonatkozó dobozt.

Hali, nekem a 3-4-es pont nem igazán világos. Szeretnék ebben segítséget kérni! ha teszek egy 20 eurós fogadást akkor kapok 20Eurót, mint bónusz, amit elvileg nem kell megforgatni stb Akkor mi ez hogy 30 napig lehet használni? De mire ha én azt már megkaptam, mert ez a promóció nem olyan forgatósdi elvileg.....




3. A bónuszt 30 napig lehet használni, és egyszeri fogadásokra lehet felhasználni
4. A teljes bónusz 90 nap alatt jár le, ezen idő alatt kell teljesiteni a feltételeket