Sportfogadás.org Fórumtalálkozó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Láttom eddig mindössze 2-en jelentkeztek. Holnap 13 óráig lehet még jelentkezni.

Lessz ingyen sör.... :D Csak, hogy motiváljalak benneteket. Meg ajándékozás is... :topbet_125:

:beerchug: :beerchug: :beerchug:

2en csak????   :noway:   Ez elég siralmas....Közelbe laknák, meg nem a határon tul én elmennék, jó  közösség ez, de ugylátszik csak online.....

Idézetet írta: TiB ® Dátum szeptember 02, 2009, 20:50:53
Én szívesen mennék, de egész hétvégére elutazok, csak hétfőn érek haza. Ha szigo menne, akkor valaki legyen szíves és verje meg csocsóban, dartsban, billiárdban..stb mindenben, és próbálja meg neki elmagyarázni, hogy az olasz foci....  ::)

Elmagyarázom én neki, hogy milyen az olasz foci...persze ha csak jön... :fumator:

Jaj srácok, mennék én ezerrel, de nekem jövő hétvégénél előbb nem jó. Folyamatos tanulásban vagyok, örülök, hogy élek, ezért is jön jól, hogy most hétvégén nem is lesznek bajnoki fordulók, mert nem tudnám követni őket. Fájó szívvel ki kell hagynom tehát nekem is, mert benn állnak még Várda sörei is, amit úgy döntöttem, nem adok oda másnak ;D

TiBcsó meg örüljön, hogy nem kap nagy verést, legalább nem lesznek álmatlan éjszakái. A fogadásom, amit buktam ellene még áll, jön a Barca-törcsi és a fehér kínai póló rajta az érdekes felirattal.

Annyi jó időpont lett volna, sajnálom, hogy így alakult!

Idézetet írta: Szigo Dátum szeptember 02, 2009, 22:33:47
Jaj srácok, mennék én ezerrel, de nekem jövő hétvégénél előbb nem jó. Folyamatos tanulásban vagyok, örülök, hogy élek, ezért is jön jól, hogy most hétvégén nem is lesznek bajnoki fordulók, mert nem tudnám követni őket. Fájó szívvel ki kell hagynom tehát nekem is, mert benn állnak még Várda sörei is, amit úgy döntöttem, nem adok oda másnak ;D

TiBcsó meg örüljön, hogy nem kap nagy verést, legalább nem lesznek álmatlan éjszakái. A fogadásom, amit buktam ellene még áll, jön a Barca-törcsi és a fehér kínai póló rajta az érdekes felirattal.

Annyi jó időpont lett volna, sajnálom, hogy így alakult!

Nekünk sajnos a jövő hétvége nem felelt volna meg, mert konferencián kell szerepelnünk, utána meg már nem lesszünk itt. Sajnálom, hogy ez most igy sikerült, de reméljük, hogy még lessz rá alkalom találkozni.  ;)

Jövő héten végig Budapesten lesztek?
Nem lehetne ezt a sörözést eltolni hétköznap estére?

Idézetet írta: zgergo Dátum szeptember 02, 2009, 23:09:51
Jövő héten végig Budapesten lesztek?
Nem lehetne ezt a sörözést eltolni hétköznap estére?


Sajnos nem nagyon lehetséges...hétfőn meg kedden talán...szerdán meccs van, csütörtöktől meg már konferencia.

De számolni kell azzal is, hogy egyesek dolgoznak hétközben, meg vannak akik vidékről jönnének fel a magyar-svéd-re, s akkor hétvégén maradhatnának még egy napot Pesten (pl. Várda64).


Nah egy utolsó motiváló dolog (hátha ez segit):

Van még egy belépőm a Magyarország - Portugália vb selejtezőre. Akik eljönnek a fórumtalálkozóra azok közt sorsoljuk ki (nah, de ne csak a belépő miatt gyertek... :D )

Én is szívesen mennék, de sajnos max 1% esély van rá. Sok most az akadályozó tényező és minden nem tudom magam átrágni. Szerintem sokan vagyunk így ezzel, ennél fogva nézzétek el a passzivitást...

Szerintem is az a gond, hogy elég sokan el vannak foglalva...ezért a kevés jelentkező...nah de reméljük, hogy még lessz rá lehetőség megrendezni ezt máskor is.

Persze a mostani sem marad el.  ;)

Annak következtében, hogy nagyon kevés volt a jelentkező, a Vasárnapra tervezett Fórumtalálkozó NEM lessz megtartva.

Szeptember 14-ig még Pesten tartozkodunk, tehát ha gondoljátok még valamikorra be lehet szúrni egy találkát.

S akkor felsorolom a napokat, hogy mikor lehetséges és mikor vagyunk foglaltak:

Hétfő, Szeptember 7: Szabadok vagyunk, ez a dátum megfelel

Kedd, Szeptember 8: Szabadok vagyunk, ez a dátum is megfelel

Szerda, Szeptember 9: Délután szabadok vagyunk, este viszont meccsre megyünk (Hajrá Magyarok!)

Csütörtök, Szeptember 10: Délután szabadok vagyunk, este konferencia nyitó buli (10 éves az Expekt)

Péntek, Szeptember 11: Egész nap foglaltak vagyunk (Konferencia)

Szombat, Szeptember 12: Egész nap foglaltak vagyunk (Konferencia)

Vasárnap, Szeptember 13: Szabadok vagyunk (a vasárnapi fizikai állapotunk kérdéses  :redchug: )

Nah szóval arra kérlek meg benneteket, hogy irjatok, hogy kinek melyik felelne meg. Ha valamelyik napra összegyül min. 5-10 ember (rajtunk kivül), akkor már nyitom is a söröket... ;D

Ha nem, akkor hát elmarad a találkozó.

Jah, s mig el nem felejtem: Szigo fel van mentve...neki majd szoritunk  :great:

Végső döntés született:

Hétfőn (Szeptember 7-én), 19 órakor tartjuk meg az első Sportfogadás.org fórumtalálkozót.

A helyszin: Captain Cook Pub, 1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 19/a.

Szeretettel láttunk mindenkit.  :beerchug:


Sziasztok,

A tegnap este megvolt az Első Sportfogadás.org Fórumtalálkozó;)

Igaz, hogy a létszám nem volt nagy, de igy is jól elbeszélgettünk.  :beerchug:

Az első fórumtalálkozón részt vett: Titti7, Várda64, vmlinuz, Milan.

Hamarosan jönnek a képek is.  ;)