Sportfogadás.org Fórumtalálkozó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kellemes kis találkozó volt az este. Itt egy kép is.
Jobbról kezdve: Várda64, Titti7, Milan, vmlinuz.

Bazzeg, Milan én teljesen azt hittem, te néger vagy ;D ;D
Ez nekem óriási csalódás volt most...

Csajozni is elmentetek? Várda megmutatta a tapasztalatot? ;D Legközelebb én is megyek, és meglátogatunk egy-két kupit is, TiB-et befizetjük valahova, végre ő is érezze egy nő csókját ;D

Idézetet írta: Szigo Dátum szeptember 08, 2009, 12:09:33
Bazzeg, Milan én teljesen azt hittem, te néger vagy ;D ;D
Ez nekem óriási csalódás volt most...

Csajozni is elmentetek? Várda megmutatta a tapasztalatot? ;D Legközelebb én is megyek, és meglátogatunk egy-két kupit is, TiB-et befizetjük valahova, végre ő is érezze egy nő csókját ;D

Ariel efektus...kiment a szinem.... ;D

Kiszolgáló lányt megkértük, hogy készitsen egy képet...hát nem nagyon jött ki neki... ;D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 08, 2009, 11:47:34
Kellemes kis találkozó volt az este. Itt egy kép is.
Jobbról kezdve: Várda64, Titti7, Milan, vmlinuz.

A profilképeitek után egy kicsit szokatlan, de legalább mostmár tudjuk, hogy ti is emberből vagytok!  ;) :D

Amúgy történt valami érdekes, vagy csak egy kis laza beszélgetés volt?

Laza kis beszélgetés volt, jól telt.  :beerchug:

Remélem majd a második találkozón többen lesszünk.  :great:

Sziasztok!

Szerencsésen hazaértem! Hosszú, fárasztó út van mögöttem, de nagyon örülök, hogy sikerült összehozni a személyes találkozást! A foglalkozás elérte célját, várjuk a következőt melyen reméljük már többen ott leszünk!

Milan, vmlinuz!

Ezúton is köszönöm a vendéglátást!  :ok:

Tényleg, milyen néven szólítottátok egymást? Én ezt úgy képzelem el, hogy ragaszkodnék ott is a jól megszokott becenevekhez.

Várda, Titti, Milán, tIb, "Dzsász", Ab, Prof Szigo, stb. Vmlinuz-al lennék gondban, mert a nevét sehogy sem lehet normálisan kimondani. (Találj már ki valami frappáns nevet, vagy Linux-nak foglak hívni ;D )

Idézetet írta: Várda64 Dátum szeptember 08, 2009, 18:34:48
Sziasztok!

Szerencsésen hazaértem! Hosszú, fárasztó út van mögöttem, de nagyon örülök, hogy sikerült összehozni a személyes találkozást! A foglalkozás elérte célját, várjuk a következőt melyen reméljük már többen ott leszünk!

Milan, vmlinuz!

Ezúton is köszönöm a vendéglátást!  :ok:


Örvendek, hogy egészségesen hazaértél.  :great:

Idézetet írta: Szigo Dátum szeptember 08, 2009, 18:43:34
Tényleg, milyen néven szólítottátok egymást? Én ezt úgy képzelem el, hogy ragaszkodnék ott is a jól megszokott becenevekhez.

Várda, Titti, Milán, Tibcsó, "Dzsász", Prof Szigo, stb. Vmlinuz-al lennék gondban, mert a nevét sehogy sem lehet normálisan kimondani. (Találj már ki valami frappáns nevet, vagy Linux-nak foglak hívni ;D )

Neki mehet az Imbree is .... ;D

Idézetet írta: TiB ® Dátum szeptember 08, 2009, 19:06:10
Szigo, nekem annyi bajom van, hogy nekem ott sírtál a neved miatt, én meg rendes voltam és kijavítottam. Tehát akkor tisztázzuk, nekem hótmindegy hogy melyik betű lesz kicsi meg nagy, de T I B. Tehát 3 betű, azaz három betű, elég könnyű megjegyezni.  :uglystupid2:

Sértődünk? Javítva...

Sziasztok,érdeklődni szeretnék,hogy terveztek a későbbiekben,fórum találkozót?

Idézetet írta: juve 75 Dátum március 18, 2010, 13:01:59
Sziasztok,érdeklődni szeretnék,hogy terveztek a későbbiekben,fórum találkozót?

Természeten, idén is tervezzük a találkozót, de remélhetőleg sokkal többen eljönnek, mint a tavaly.

A dátum az még egy rejtély.

Idézetet írta: Milan Dátum március 18, 2010, 13:44:19
Természeten, idén is tervezzük a találkozót, de remélhetőleg sokkal többen eljönnek, mint a tavaly.

A dátum az még egy rejtély.
:great:

Szerintem,lehetne egy találkozót szervezni a VB ideje alatt,beülni valahova megnézni egy mecset stb.....

Idézetet írta: juve 75 Dátum április 11, 2010, 18:45:42
Szerintem,lehetne egy találkozót szervezni a VB ideje alatt,beülni valahova megnézni egy mecset stb.....

Hát sajnos az az időpont nekünk nem a legjobb (legalábbis egyelőre). A VB idején valószínű, hogy rengeteg lesz a munkánk, s tényleg nagyot szeretnénk produkálni.... :)