adózás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kérdem én, hogy ha valaki bemegy egy lottózóba és azt mondja, hogy ő függő, akkor azt hogyan reagálják le. Engedik őt fogadni? Mert szerintem pont leszarják.  :D

Idézetet írta: Knapp Dátum április 24, 2018, 09:26:58
Vicces.
Ez a műsorrész elmond kb. mindent Magyarországról, az itteni emberekről, az állami szolgáltatóról és a médiáról.

Az SzZrt-nél nem tudják, hányan játszanak, de rendszeresen mérik, hány százalékuk függő....   ;D
Sváby 100%-os bizonyossággal kijelent dolgokat a felkonfban, majd figyelmeztet, hogy 100% nincs.
A végén meg benyögik, hogy éves szinten akár 30% profit is elérhető!
Az egész tűnt inkább burkolt tippmix reklámnak, mint riportnak.
Az ATV nem éppen az állami médiából való ;D

Szerintem úgy értette, hogy mindent elmond a médiáról, hogy a nagy oknyomozó riport során megkérdezték Auréliót, egy lottozó tulajdonost és egy Trollfoci admint, mint fogadási szakértőt, közben a riporternek még azt is el kellett magyarázni, mi a szorzó. Felkészült volt, ja nem. Szóba sem kerül az online fogadás, előnyei, a papíros hátrányai, a követhetetlen függőség, ami ellen küzdenek persze és így tovább. Lehet a Vajna rendelte a riportot, szutyok ATV meg legyártotta.

Még egyszer: fogadási szakértő Aurélió és a Trollfoci admin ;D ;D ;D

Idézetet írta: TiB Dátum április 24, 2018, 14:50:51
Szerintem úgy értette, hogy mindent elmond a médiáról, hogy a nagy oknyomozó riport során megkérdezték Auréliót, egy lottozó tulajdonost és egy Trollfoci admint, mint fogadási szakértőt, közben a riporternek még azt is el kellett magyarázni, mi a szorzó. Felkészült volt, ja nem. Szóba sem kerül az online fogadás, előnyei, a papíros hátrányai, a követhetetlen függőség, ami ellen küzdenek persze és így tovább. Lehet a Vajna rendelte a riportot, szutyok ATV meg legyártotta.

Még egyszer: fogadási szakértő Aurélió és a Trollfoci admin ;D ;D ;D
egy torténész (kandidátus) szerint a legmagyarellenesebb tv az ATV. nem tudom a tulajdonosi viszonyokat, de Vajna+Sváby esetleg vallási alapon vannak egy KLUBBAN  8)
ez csak egy riportfilm volt, ami szerintem is bujtatott reklám volt a tippszmixnek egyébként.
de aki már látott egy s mást a sportfogadásban az csak nevet rajta amit látott, de hisz a hiszékenység, hiúság ect miatt képzelik a legtobben hogy ingyenpénz van a sportfogadásban...
én jot mosolyogatam rajta mindenesetre, benne volt mindenamit itt a fórumon is látni, pláne a stratégiáknál

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 24, 2018, 13:29:24
Kérdem én, hogy ha valaki bemegy egy lottózóba és azt mondja, hogy ő függő, akkor azt hogyan reagálják le. Engedik őt fogadni? Mert szerintem pont leszarják.  :D
majd csinálnak egy függő mérőt (vérnyomásmérő) mintájára  ;D


Állami szolgáltatóról mint a Szerencsejáték Zrt-ről beszéltem, a médiáról csak úgy általánosságban, bár az atv-vel kapcsolatban is megtörtént már a "kiegyezés": hónapok óta futnak már ott is a migránsozós kormányzati reklámok, miközben Németh Sándor, a csatorna tulajdonosa márciusban már nyíltan Orbán mellett kampányolt a Hit gyüliben.

Egy történész is lehet érzelmileg elfogult, tájékozatlan vagy akár buggyant is attól még, hogy kandidátus, szóval nem kell pusztán tekintélytiszteletből mindent elhinni.  ;)

Idézetet írta: afrikailajos Dátum április 24, 2018, 14:59:37
majd csinálnak egy függő mérőt (vérnyomásmérő) mintájára  ;D

ugyebar, ha ismerunk olyat hogy ,,talentométer" akkor miert is ne...  Függisztem... :D

aszongya a helikopteres: van aki tud ebbol elni, nezd nekem is volt olyan hetem hogy 4 kiló plusszban voltam... :D (4 ezer forint? :D) behugyalok... :D

Ha csak ebből a riportból indulunk ki, akkor is látszik, hogy az ATV megszűnt ellenzéki csatornának lenni. A sportfogadás helyzete nem egy bonyolult, ismeretlen nevekkel teli, nehezen bemutatható korrupciós ügy. Egyszerű kommunista monopol intézkedés alakította ki a mostani állapotot, amire még uniós ítéleteket is lehetne domborítani egy ilyen bejátszásban, amit még a dédnagymamám is megértene. Ilyen ziccert egy ellenzéki (vagy szimplán csak normális) médium nem hagy ki.

De ez már nagyon offtopik az adózás témában, sorry :)

Idézetet írta: Knapp Dátum április 24, 2018, 16:02:53
Állami szolgáltatóról mint a Szerencsejáték Zrt-ről beszéltem, a médiáról csak úgy általánosságban, bár az atv-vel kapcsolatban is megtörtént már a "kiegyezés": hónapok óta futnak már ott is a migránsozós kormányzati reklámok, miközben Németh Sándor, a csatorna tulajdonosa márciusban már nyíltan Orbán mellett kampányolt a Hit gyüliben.

Egy történész is lehet érzelmileg elfogult, tájékozatlan vagy akár buggyant is attól még, hogy kandidátus, szóval nem kell pusztán tekintélytiszteletből mindent elhinni.  ;)
de van egy toritanár, akinek nincs nagy tekintélye az általánosban, az is azt mondja ;D

#355 július 13, 2018, 14:25:12, magiclevinho
Szisztok,

Adóelkerülés végett bankszámla nyitása svájcban? Érdemes lehet? Cim Banque elméletileg online intézhető. Ezt a 40% adóbefizetést kicsit soknak tartom.

Online nem nyitsz svájci bankszámlát, sőt offline sem túl egyszerűen.


Idézetet írta: magiclevinho Dátum július 13, 2018, 14:39:57
Ez(?):

https://www.cimbanque.com/en/homebanking/openabankaccount

Ezt is olvasd el hozzá:
"Please note that the opening process requires a meeting in person or through video-conferencing."

Na akkor egy svájci bankszámla megoldhatja az adózási kérdést? :bash: