Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Csatlakozok Kazarianhoz, én nekem is volt hasonlóm másik ügyben és elfogadták a bankszámla kivonatot is.

Na ebből is látszik, nem mind1 milyen support van vhol..meg bár én beszélek rendesen angolul, amíg nem lesz magyar felülete és supportja is a betfairnek addig nem próbálkozok náluk.



Hello

Olvastam egy fórumon, hogyha a betfair-en GBP-t ban regisztrálsz, akkor csak angol bankkártyával (úgy értem hogy amit angliában állitanak ki) lehet ráutalni, erről tudtok valamit?
köszi

Hello

Szóval a kérdésem az , hogy a Betfairen élőben a 80.percben arra hogy nem lesz gól adnak 1,30* -at és folyamatosan csökken pl. 85.percben már csak 1,20* és a 93.percben már csak 1,03* a szorzó .
Na most ha ugye a fogadók játszanak egymás ellen akkor ennek nem szabadna csökkenie ,de mégis csökken , akkor most hogy van ez ?
80.percben nem lesz gól 1,30* -ra lehet fogadni 1000 euroért és 1 perc múlva lemegy 1,25 *-re , de 1,30* -ért miért nem tudok fogadni ?
Ja nehogy azt mondjátok , hogy valaki azt már elvitte elölem és megvásárolta mert csak 700 euro lett tradelve és utána folyamtosan csökken egészen 1,03* -ig .
Ha valaki erre tud választ adni , hogy hogyan is működik ez a dolog , azt nagyon megköszönném .

Idézetet írta: Babu Dátum december 06, 2010, 22:54:48
Hello

Szóval a kérdésem az , hogy a Betfairen élőben a 80.percben arra hogy nem lesz gól adnak 1,30* -at és folyamatosan csökken pl. 85.percben már csak 1,20* és a 93.percben már csak 1,03* a szorzó .
Na most ha ugye a fogadók játszanak egymás ellen akkor ennek nem szabadna csökkenie ,de mégis csökken , akkor most hogy van ez ?
80.percben nem lesz gól 1,30* -ra lehet fogadni 1000 euroért és 1 perc múlva lemegy 1,25 *-re , de 1,30* -ért miért nem tudok fogadni ?
Ja nehogy azt mondjátok , hogy valaki azt már elvitte elölem és megvásárolta mert csak 700 euro lett tradelve és utána folyamtosan csökken egészen 1,03* -ig .
Ha valaki erre tud választ adni , hogy hogyan is működik ez a dolog , azt nagyon megköszönném .

Szia!

Persze h fogadók játszanak fogadók ellen, de senki se akar veszteni, sokat meg főleg nem ;) Mondjuk ha a meccs elején 5ös szorzó van arra, h nem lesz gól, és a 89. percben még mindig 0-0 az állás, akkor sem fogsz már kapni 5ös szorzót, és nem azért mert biztosan felvásárolták, hanem azért mert aki kitette az 5ös szorzót, folyamatosan vett le az odds-ból. Érthető okokból nem akar sokat veszteni, ha mégsem lesz gól.

Akkor összegzném :)  ezek szerint ha 5.00* szorzót adok arra , hogy nem lesz gól a meccs elején , ezt a szorzót a mérkőzés folyamán csökkenthettem ?
Így érted azt , hogy folyamatosan vette le az oddszból ? Hogy menet közben van arra mód , hogy csökkenteni lehessen layelésnél az eredeti szorzót amit felvittem ? Kösz .

Idézetet írta: Babu Dátum december 07, 2010, 18:11:55
Akkor összegzném :)  ezek szerint ha 5.00* szorzót adok arra , hogy nem lesz gól a meccs elején , ezt a szorzót a mérkőzés folyamán csökkenthettem ?
Így érted azt , hogy folyamatosan vette le az oddszból ? Hogy menet közben van arra mód , hogy csökkenteni lehessen layelésnél az eredeti szorzót amit felvittem ? Kösz .

Figyu: a meccs elején meg akarod fogadni 5-ös szorzóért, hogy nem lesz gól, de ezt nem veszi meg senki, de ugye ahogyan telik az idő, mondjuk eltelik 10 perc ez az esemény egyre valószinübb lesz és így csökken az odds más beajálja 4,5ért is ugyanezt, így te kénytelen vagy visszavonni a fogadást és újat rakni kisebb oddsért.

Idézetet írta: Babu Dátum december 07, 2010, 18:11:55
Akkor összegzném :)  ezek szerint ha 5.00* szorzót adok arra , hogy nem lesz gól a meccs elején , ezt a szorzót a mérkőzés folyamán csökkenthettem ?
Így érted azt , hogy folyamatosan vette le az oddszból ? Hogy menet közben van arra mód , hogy csökkenteni lehessen layelésnél az eredeti szorzót amit felvittem ? Kösz .

Pontosan azt, ha 5ös szorzót ajánlanál arra a 89. percben, h nem lesz gól, saját magadat "ölnéd" meg. Ahogy valamelyik esemény bekövetkezésének az esélye megnő, úgy csökken a szorzó. Minél magasabb a szorzó, annál kisebb az esély.
Ugye meccs előtt kisebb az esélyed arra, h nem lesz gól a meccsen, mint a 93. percben. Így meccs előtt ugyan megkapod az 5ös szorzót, de a 93. percben már annyira nagy az esély arra, h 0-0 marad a meccs, h 1,03 a reális szorzó rá.
Ha Te ajánlod be a szorzót, akkor az idő múlásával érdemes folyamatosan változtatni a szorzókat, és egyre kevesebb pénzt fizetni arra, h 0-0 lesz a végeredmény.

Hali ismét lenne egy kérdésem .


Event Start Time
2010-12-11 18:45 Europe/London (GMT+0.00)
Rules
Win Only Market

Market Information
For further information please see Rules & Regs.

THIS MARKET WILL NOT BE ACTIVELY MANAGED BY BETFAIR THEREFORE IT IS THE RESPONSIBILITY OF CUSTOMERS TO MANAGE THEIR OWN POSITIONS.

Predict the result of this match. At kick off unmatched bets will be cancelled and the market turned in play. All bets apply to the full 90 minutes, plus injury time. Extra-time/penalty shoot-outs are not included. This market WILL NOT be suspended in the event of a goal, red card, penalty or at any other time.

Customers should be aware that:

# Transmissions described as "live" by some broadcasters may actually be delayed

# The extent of any such delay may vary, depending on the set-up through which they are receiving pictures or data.

Main wallet
Commission on this market
5% Market Base Rate (minus your discount)
Your Discount Rate explained

Betfair Points Statement


Az egyik meccsnél ezt írta ki , meg olyat is szokott , hogy : Match Odds Unmanaged .
Ezek mit jelentenek ? Köszi





Szia!

Annyit jelent, h ha gól van, piros lap, büntető vagy bármi olyan esemény, ami nagyban befolyásolhatja a meccs kiemenetelét, nem kerül felfüggesztésre a piac. Tehát Neked kell figyelned a meccs alakulását, és amennyiben szorzót ajánlasz ki, mondjuk arra h nyer a Lorient (tehát Neked az a jó, ha nem nyer a Lorient), és megszerzik a vezetést, akkor nagyon gyorsan kell cselekedned, és levenned a kiajánlott szorzóból, h más el ne vigye.

Nagyon köszönöm jaaas , és így már világos .

Idézetet írta: Babu Dátum december 12, 2010, 12:42:05
Nagyon köszönöm jaaas , és így már világos .

Szívesen, sok sikert :ok:

Sziasztok!
Tudom,annak idején volt róla szó,de nem találom!
Legyen szíves,mondja meg valaki,mit jelent a következő szöveg!
This bet could not be placed for one of two reasons:

- You do not have enough money in the wallet for this event. Use 'Transfer' to move money into this wallet.

- You have exceeded your exposure limit or loss limit.

Akár mekkora tétet próbálok feltenni,semmit sem fogad el!
mi a teendő ilyenkor?

Szia!

Szerintem ausztrál meccsre akartál fogadni, ahhoz, hogy arra fogadhass át kell utalnod pénzt a main walletről az ausztrálra. :cya:

Köszönöm válaszod!
Női teniszre szerettem volna!