Szerencsejátékkal kapcsolatos törvények/hírek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez az egész olyan irodákra is vonatkozik mint a betfair?

Idézetet írta: ryeb Dátum szeptember 13, 2011, 11:21:05
Olyan nincs, hogy egy EU-ban legálisan működő céget betiltsanak Magyarországon, bár felsorolni sem lehet, hogy mit tett eddig népünk bölcs vezére ami elképzelhetetlennek tűnt előtte.... A betiltás helyett a szabályozott működés feltételeinek megteremtése lenne a reális megoldás.
A fogadó irodák megadóztatása teljesen korrekt lenne, hisz azok mégiscsak Magyarországról nyerik ki a pénzt, legalább hagyjanak itt valamit belőle adó formájában.

Ott van peldakent Franciaorszag.

Mondjuk az sem jo, hogy egy par ceg megveszi a licenszt, s a tobbiek is mukodhetnek. Tehat ez sem egy megoldas.

Egyértelműen a Betfairre is vonatkozik, hiszen sporfogadást (azaz szerencsejátékot) űzöl náluk is, mint szervezőnél, tök mindegy, hogy milyen formában

Király!Akkor aki eddig sportfogadásból élt (pl én) az mit csináljon?Megint kezdjek tippmixezni?Vagy menjek külföldre?

Mielőtt lefestenénk a legsötétebb jövőt, szerintem egyelőre várjuk meg a törvényjavaslatot. Kár előre károgni.

Idézetet írta: eretneker Dátum szeptember 14, 2011, 14:22:13
Király!Akkor aki eddig sportfogadásból élt (pl én) az mit csináljon?Megint kezdjek tippmixezni?Vagy menjek külföldre?

Szerintem egyszerűen csak várj. ;) Még semmi sem történt...........

Idézetet írta: eretneker Dátum szeptember 14, 2011, 14:22:13
Király!Akkor aki eddig sportfogadásból élt (pl én) az mit csináljon?Megint kezdjek tippmixezni?Vagy menjek külföldre?
Menj el dolgozni az 1 millió új munkahely valamelyikére.


Ez az 1 millió munkahely csak vicc volt ugye?
A másik fele pedig hogy én valahogy nem olyan életet szeretnék ahol dolgozok napi 8-10-12 órát havi 100000-ért!Ez szerintem nem nagy elvárás.De akinek ez az élet tetszik...

Ja vicc.De gondolod aki annyiért dolgozik azért csinálja mert annyira tetszik neki?
Egyébként el tudom képzelni hogy a SzRt-nél már hűtik a pezsgőt :)Gondolom ott vannak matolcsy mellett mint szakértők a témában

Nem baj ,veszünk szlovák simkártyát ,és azzal netezünk :beerchug:
Esetleg átugrunk sörözés mellé Fortunawinezni.......

Annyira buta az összes, mind akik ezt kitalálták, mind akik a cikkeket írják, össze-vissza maszatolják az egészet: lottó, sportfogadás, póker.. Külön kéne venni ezt az egészet, csak annyira buta az összes, az meg a másik, hogy bele se gondolnak semmibe se. Szerintem ez az egész a szürkegazdaságnak az a része, ami a jó létet növeli, mert aki csak elbassza a pénzét, az elbassza tippmixen is meg piára, bármire, aki meg ésszel tolja tud fogyasztani és nem hal éhen...

u.i.: sajnálom, hogy egy ilyen hír miatt írtam ismét ide hosszú idők után..

Idézetet írta: Gery185 Dátum szeptember 14, 2011, 21:00:29
u.i.: sajnálom, hogy egy ilyen hír miatt írtam ismét ide hosszú idők után..
Akkor ne csak erről irj :great: üdv újra itt :beerchug:

Az lenne az igazi kibaszás, ha a játékosokat adóztatnák meg, és nem az irodákat....és persze jönne hozzá vélhetően a Kínai szintű netkontroll

Szerintem ezeket az oldalakat nem nagyon lehet megadóztatni és én inkább befizetném a 16%-os SZJA-t poker után, minthogy ne lehessen tolni, csak mivel ellenőrizhetetlen, ha bevallana az ember mondjuk 200 ezer forintot, hogy pokeren nyerte, utána nyomoznának és megállapítanának rá 1 millió adót...