Bet365 - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


na igen, kösz Cesc, bíztam benned  ;)

Remélem jól értelmezem a promóciót, ha igen, akkor a meccs előtt + meccs közben simán jó lehet egy 0.5 gól fölötti fogadás. Free 3k.


Idézetet írta: Rwilla Dátum december 08, 2012, 20:41:02
Remélem jól értelmezem a promóciót, ha igen, akkor a meccs előtt + meccs közben simán jó lehet egy 0.5 gól fölötti fogadás. Free 3k.

A meccs közbeni tétet akkor kapod vissza, ha vesztes az első fogadásod, de a saját pénzedből fogadsz, tehát nem nyersz vele 3000-t.
Az első fogadásnál "illik" tutira menni, hogy egyáltalán megszerezd a lehetőséget a fogadásbiztosításra, a másodiknál meg vagy ki kell arbolni, vagy nyugodtan lehet kockáztatni egyet, mert nincs veszíteni való.
De ha élőben is a 0,5 felettet játszod, akkor nem lesz rajta 1-200 ft-nál több nyereséged, kivéve, ha 0:0-nál a 88. percben teszed meg és jön is a gól.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum december 08, 2012, 21:31:32
A meccs közbeni tétet akkor kapod vissza, ha vesztes az első fogadásod, de a saját pénzedből fogadsz, tehát nem nyersz vele 3000-t.
Az első fogadásnál "illik" tutira menni, hogy egyáltalán megszerezd a lehetőséget a fogadásbiztosításra, a másodiknál meg vagy ki kell arbolni, vagy nyugodtan lehet kockáztatni egyet, mert nincs veszíteni való.
De ha élőben is a 0,5 felettet játszod, akkor nem lesz rajta 1-200 ft-nál több nyereséged, kivéve, ha 0:0-nál a 88. percben teszed meg és jön is a gól.  :)

Közben rájöttem, tényleg rosszul értelmeztem. Azt hittem, ha rakok 3 ezret, jóváírnak 3k-t és azzal szabadon tolhatod. De kis naiv vagyok.  :) Így már nem is olyan jó buli. Knapp, te mit ajánlasz? Fogsz fogadni?

Idézetet írta: Rwilla Dátum december 08, 2012, 22:01:19
Közben rájöttem, tényleg rosszul értelmeztem. Azt hittem, ha rakok 3 ezret, jóváírnak 3k-t és azzal szabadon tolhatod. De kis naiv vagyok.  :) Így már nem is olyan jó buli. Knapp, te mit ajánlasz? Fogsz fogadni?

Igen, garantált 1500-2000 ft profit szedhető ki belőle.
Az első fogadásnál  valami kicsi szorzót keresek a bet365-ön, de azt is lefedezem más irodánál.
Így valószínűleg 1-200 ft-os veszteséggel jutok hozzá a fogadásbiztosításhoz.
(nekem ez nyugisabb, mint 3000 ft-ot ténylegesen kockáztatni)

Második lépésben, az élő fogadásnál egy nagy szorzót (3-4 közöttit) keresek a bet365-nél és ennek a nyereményét mínusz 3000 ft-ot fogok levédeni máshol.
Ha pl. 3000 ft-ért találtam egy 4-es szorzót, akkor 12000 lenne a nyeremény, de ugye 3000 ft  vesztes fogadás esetén is visszajár, így elég a különbözetet, a 9000 ft-ot "levédeni".
Ha máshol ehhez egy 1.25-ös szorzót találok, akkor 9000/1.25=7200 ft tétet kell ott raknom.
Így meg is van a 2. körben az 1800 ft haszon, amit a meccs előtti fogadás vesztesége csökkent egy picit.
A pontos profit attól függ, mennyire jó (arbitrázs közeli) szorzókat találok a két fogadáspárhoz.

Üdv!

Nálam ez szerepel a feltételeknél, pedig én is megkaptam az ajánlatot. Akkor ezt most hogy?

Residents of the following countries are not eligible for this offer: Russia, Ukraine, Armenia, Vietnam, Belarus, Croatia, Serbia, Lithuania, Kazakhstan, Latvia, Slovenia, Georgia, Moldova, Macedonia, Romania, Poland, Portugal, Bulgaria, Czech Republic, Hungary, Slovakia, China, Taiwan.

Nálam ez van írva:

Az ajánlat nem érvényes a következő országokban élő ügyfeleink számára: Oroszország, Ukrajna, Örményország, Vietnám, Fehéroroszország, Horvátország, Szerbia, Litvánia, Kazahsztán, Lettország, Szlovénia, Grúzia, Moldova, Macedónia.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 09, 2012, 02:29:14
Üdv!

Nálam ez szerepel a feltételeknél, pedig én is megkaptam az ajánlatot. Akkor ezt most hogy?

Residents of the following countries are not eligible for this offer: Russia, Ukraine, Armenia, Vietnam, Belarus, Croatia, Serbia, Lithuania, Kazakhstan, Latvia, Slovenia, Georgia, Moldova, Macedonia, Romania, Poland, Portugal, Bulgaria, Czech Republic, Hungary, Slovakia, China, Taiwan.


A bet365 oldalán belül kaptál üzenetet a promóról?
Forintban vezeted a számládat?

Lehet, hogy a forintszámlásoknak adják csak.

#84 december 09, 2012, 12:06:05, pestigabo
.

Szerintetek mi a legbiztosabb fogadás a City meccsre?

Még nem használtam ki korábban ilyen lehetőséget, ezért lenne egy kérdésem.
Ugye az nem lehet akadály, ha az élő fogadást egy mobil eszközről(iPad) teszem meg?

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum december 09, 2012, 12:20:25
Szerintetek mi a legbiztosabb fogadás a City meccsre?

Gondolom az akció miatt kérdezed; szerintem ezek: 0,5 gól felett; 6,5 gól alatt; MU +3. Nálam most kimarad ez az akció, de vagy az elsőt vagy a harmadikat választanám.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 09, 2012, 10:39:14
A bet365 oldalán belül kaptál üzenetet a promóról?
Forintban vezeted a számládat?

Lehet, hogy a forintszámlásoknak adják csak.
Kaptam üzenetet, igen, nekem $20 értékben küldték ezt a lehetőséget.

Idézetet írta: yossarian Dátum december 09, 2012, 09:08:31
Nálam ez van írva:

Az ajánlat nem érvényes a következő országokban élő ügyfeleink számára: Oroszország, Ukrajna, Örményország, Vietnám, Fehéroroszország, Horvátország, Szerbia, Litvánia, Kazahsztán, Lettország, Szlovénia, Grúzia, Moldova, Macedónia.
Idézetet írta: stdavid Dátum december 09, 2012, 02:29:14
Üdv!

Nálam ez szerepel a feltételeknél, pedig én is megkaptam az ajánlatot. Akkor ezt most hogy?

Residents of the following countries are not eligible for this offer: Russia, Ukraine, Armenia, Vietnam, Belarus, Croatia, Serbia, Lithuania, Kazakhstan, Latvia, Slovenia, Georgia, Moldova, Macedonia, Romania, Poland, Portugal, Bulgaria, Czech Republic, Hungary, Slovakia, China, Taiwan.


Nekem is euró számlám van, meg angol nyelvű, és főoldalon a promóció 25 euróra szól (* vagy megfelelő más valuta.)
Ha lenyitom a más valuta listát, ott 3000 HUF van. Szóval azért írták, hogy magyarok nem vehetnek részt a promócióban, mert az egy nagyobb promóció volt, és országonként változhat az ingyen fogadás értéke.
Egyébként külön üzenet jött nekem is, abban ugyanúgy 10 eurót írnak.