StanJames - fekete lista

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 15, 2011, 15:34:29, vmlinuz
Üdv mindenkinek! Csak ajánlani tudom ezt az irodát,egyik forumtársunk ajánlotta nekem,mivel csupán 500 ft-om volt a Moneybookers számlámon és nem tudtam hova tudok ennyi összeget befizetni. Itt nincs befizetési minimum/legalábbis MB-ről/ akár 1€-t is lehet feltölteni! Regisztráltam,feltöltöttem és másnapra elértem egy szebb összeget amit kikértem és 30 perc mulva az MB számlámon volt a kért összeg,nem kértek semmiféle iratot!!Az élöfogadásuk nemtul böséges,de igy is csak azon játszottam és hihetetlen gyors a jováirás/pl. a biro hármas sipszavára szinte automatikusan megjelenik a nyeremény! ;D/
Csak ajánlani tudom!! :great: :cya:

Bepróbáltam, reméljük hasonló élményekben lesz részem  :laugh:

Azt tudja valaki, hogy mért ajánl állandóan kisebb tétet, mint amit akarok a rendszer? Élőben néha elszokta fogadni azt az összeget amit akarok, de ott sem mindig. Állandóan re-offer van. Utána hiába cancel-em a betet, újra eljátsza ezt...

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum május 22, 2011, 10:09:47
Azt tudja valaki, hogy mért ajánl állandóan kisebb tétet, mint amit akarok a rendszer? Élőben néha elszokta fogadni azt az összeget amit akarok, de ott sem mindig. Állandóan re-offer van. Utána hiába cancel-em a betet, újra eljátsza ezt...

Látom az automatic risk control dolgozik. Akkor gondolom egy e-mail vagy teló megoldja a problémát.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum május 22, 2011, 10:14:08
Látom az automatic risk control dolgozik. Akkor gondolom egy e-mail vagy teló megoldja a problémát.

Megoldotta?

Idézetet írta: sleve Dátum május 25, 2011, 19:34:48
Megoldotta?

Mivel élőben nem korlátozott többször, nem foglalkoztam vele. De előbb utóbb szólok nekik. Mert igen zavaró.

Stan James blokkolta a számlámat. Nem volt semmi trükközés, bónusz sem, szóval semmi, a legfőbb bűnöm, hogy néhány dollárt töltöttem fel, és ritkán játszottam. Volt már valakivel ilyen, vagy csak engem tiszteltek meg a zárolással?

A levelek:

"Dear Gabor
Your StanJames.com username is: csacsa44

All Stan James accounts are reviewed on a regular basis by our Trading team, and due to betting patterns on this account the decision has been made to close it.

I would make you aware that this decision has been made at the highest level and will not be reversed. Any open bets will be honoured, and any outstanding balance will be returned to you via your normal withdrawal method.

Kind regards

The Stan James Team."

"Dear Gabor,

Thank you for your recent email.

Your account has been closed.

I apologize for any disappointment this decision may have caused.

The decision has been made following a thorough review by our traders.

We'd like to draw your attention to the following, which can be found in our Terms and Conditions:

3.1 Stan James reserves the right to refuse to open any account or to close or suspend any account at any time in its absolute discretion.

Kind regards,
Samuel."

:noway:


Szorol-szora ugyanezt kaptam tölük ma reggel........ :noway:


Én is ugyanezt kaptam 2 napja!  :crazy:

Pöcse! Lóvét kapott vissza valaki?

Nálam is ugyanez a helyzet. ???
Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 09, 2011, 12:05:41
Pöcse! Lóvét kapott vissza valaki?
Az a kevés. Ami volt az megjött MB-re.

Nem könnyen de nehezen csak kifizették MB-re.

Nekem még nem jött meg. Harcolni kell érte vagy várjak türelemmel? Cpt. Szikla, neked meddig tartott a kifizetés?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 11, 2011, 21:38:26
Nekem még nem jött meg. Harcolni kell érte vagy várjak türelemmel? Cpt. Szikla, neked meddig tartott a kifizetés?
Nem egészen 4 óra, a lekérés percétől.