OTP Bank

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hali! Tegnap es ma is probaltam feltolteni a poker szamlamat OTP-s VISA karival + Mastercarddal is, de nem engedte az oldal. Mi tortent? Az OTP is letiltotta a poker oldalakat? Hogyan tudnam feltolteni a poker szamlamat? Gondolom akkor letiltottak a paypalt, moneybookerst meg minden ilyesmit is.

Paypal és MB biztosan megy.

Idézetet írta: Chris223 Dátum április 09, 2010, 16:10:59
Hali! Tegnap es ma is probaltam feltolteni a poker szamlamat OTP-s VISA karival + Mastercarddal is, de nem engedte az oldal. Mi tortent? Az OTP is letiltotta a poker oldalakat? Hogyan tudnam feltolteni a poker szamlamat? Gondolom akkor letiltottak a paypalt, moneybookerst meg minden ilyesmit is.
Valamit nem jól csinálsz! Furdalta az oldalam a kíváncsiság, ezért az Expektre most rápróbáltam a minimum összeggel OTP-s VISA kártyáról és teljesítette. Tehát az OTP-nél nincs letiltva semmi, szerintem Te nem csinálsz valamit jól.

A OTP-s MasterCard kártyát hozzá lehet adni a MB-hez?

Miért ne lehetne? Csak az ellenőrzéshez kell a részletes számlakivonat, ahol euróban is megvan az összeg amit levonnak.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 16, 2013, 13:12:03
Miért ne lehetne? Csak az ellenőrzéshez kell a részletes számlakivonat, ahol euróban is megvan az összeg amit levonnak.

Egyik ezt mondja,a másik azt,inkább rákérdeztem.  :P

Köszi a válaszod   ;)

Idézetet írta: Pikaa Dátum július 16, 2013, 14:04:32
Egyik ezt mondja,a másik azt,inkább rákérdeztem.  :P

Köszi a válaszod   ;)

Nekem is OTP Mastercard van, gond nélkül működik.  :ok:

Ma jött meg banki átutalással 138 euro a bet365-től 298 as árfolyamon, emellett az OTP KÖLTSÉG ÉS JUTALÉK címén jó 600 Ft-ot levett. Ez mi a túró? Korábban nem láttam ilyet.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum január 09, 2014, 15:50:42
Ma jött meg banki átutalással 138 euro a bet365-től 298 as árfolyamon, emellett az OTP KÖLTSÉG ÉS JUTALÉK címén jó 600 Ft-ot levett. Ez mi a túró? Korábban nem láttam ilyet.
Attól függ ki váltotta azt az eurót ha a bet365 euróban küldi ki neked a bankoknak szokása levonni az euró jóváírásáért/konverziójáért plussz költséget felszámolni.Eddig csak az FHB-nál tapasztaltam hogy nem vontak le ezért semmit.

Idézetet írta: pukk Dátum január 09, 2014, 18:14:51
Attól függ ki váltotta azt az eurót ha a bet365 euróban küldi ki neked a bankoknak szokása levonni az euró jóváírásáért/konverziójáért plussz költséget felszámolni.Eddig csak az FHB-nál tapasztaltam hogy nem vontak le ezért semmit.

A bet365 küldte euróban, 28 naponta ingyenes a wire transfer, a múltkorinál nem vont le ilyet az OTP, + korábbiaknál sem láttam ilyet.