Statisztikai adatokon alapuló tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: misk@ Dátum január 28, 2013, 21:57:37
Porto-Gil Vicente (félidőben 2-0) 4/5
over 3,5, jelenleg 1,70-en méri a bet365
eddig 9 alkalommal volt idén a félidő 2-0 a portugáloknál, mindannyiszor volt legalább kettő gól a másodikban

pont az első gól előtt sikerült 2,10-en megvenni  :great:

Idézetet írta: Knapp Dátum január 28, 2013, 21:47:32
A saját tippet indoklod, másét kommentálod.
Valószínűleg ez lehet mögötte.

Igen, én igy gondoltam, persze magamból kiindulva. Mert látok egy jó tippet, ami számomra erőss tipp, viszont lehet, hogy pld. neked vannak érveid amelyek a hurráoptimizmusomat megcáfolhatod.
Ezáltal ismét egy szűrőt alkalmazhatunk, hogy minél kevesebb rossz tippet játszódjunk meg. Utóbbi mondat lehet csak elmélet(em), de van benne valami, igaz két nap még nem  a világ, első napot 20, második napot 34%.os nyerességgel zártam.

Sziasztok!

Bristol City - 14 meccsből 12-n 0,5 over 1. félidő otthon ez 85,7% és ugyanez az adat a második félidőre is igaz.
Watford - 14 meccsből 12-n 0,5 over 1. félidő idegenben ez 85,7%
               14 meccsből 13-n 0,5 over 2. félidő idegenben ez 92,9%

Szerintem érdemes próbálkozni.         

Idézetet írta: naruk78 Dátum január 29, 2013, 11:42:58
Sziasztok!

Bristol City - 14 meccsből 12-n 0,5 over 1. félidő otthon ez 85,7% és ugyanez az adat a második félidőre is igaz.
Watford - 14 meccsből 12-n 0,5 over 1. félidő idegenben ez 85,7%
               14 meccsből 13-n 0,5 over 2. félidő idegenben ez 92,9%

Szerintem érdemes próbálkozni.         

Ez nálam 5/4 erősségű tipp.

Szerintem is erős tipp. Ha csak egyet szabad tippelni én is ezt a meccset raknám meg.
Hasonló okok miatt, bár én 2,5 overes statisztikát szoktam nézni, az alábbi meccseken 60% felett van -> remélhetőleg első félidőre is jut :)

Tudom, hogy eredetileg csak 1 tippet lenne szabad, ezért mondjuk úgy, hogy ezekre ma érdemes oda figyelni (over 0,5, 1. félidő, élő):

Scottish Premier League - Motherwell - Dundee Utd
Bundesliga 3 - Saarbrucken - Bielefeld
Conference Premier - Newport - Braintree
Conference Premier - Woking - Forest Green

Közepes/erős tippeknek mondanám ezeket.

Idézetet írta: Mat86 Dátum január 29, 2013, 12:47:16
Szerintem is erős tipp. Ha csak egyet szabad tippelni én is ezt a meccset raknám meg.
Hasonló okok miatt, bár én 2,5 overes statisztikát szoktam nézni, az alábbi meccseken 60% felett van -> remélhetőleg első félidőre is jut :)

Tudom, hogy eredetileg csak 1 tippet lenne szabad, ezért mondjuk úgy, hogy ezekre ma érdemes oda figyelni (over 0,5, 1. félidő, élő):

Scottish Premier League - Motherwell - Dundee Utd
Bundesliga 3 - Saarbrucken - Bielefeld
Conference Premier - Newport - Braintree
Conference Premier - Woking - Forest Green

Közepes/erős tippeknek mondanám ezeket.


Motherwell - Dundee meccs szinte egyenlő a pénzfeldobással, szerintem még közepesnek se mondható a tipp erőssége.

Amúgy nem értem ezt az egész tippmegosztós témát, mivel van 1-2 ember aki lepapírozza a meccseket, és igazából még regisztrált tagnak sem kell lenni ahhoz, hogy megnézze valaki tippeket. Elég egy h*lyegyereknek berakni a témát könyvjelzőbe, aztán néha-néha rápillant, megrakja a leírt meccseket aztán egyből plusszos. Azért érdemes lenne minimum annyit megtenni, hogy csak regisztrált felhasználók láthassák a témákat.

Visszakanyarodva, mai nap este lesz még egy Yeovil - Milton Keynes meccs, 4/5-ös 1. félidő over 0.5. Most 1.40 a szorzó, én igazából már leütöm 1.40el a meccseket, csak ez alatt fogadok meccs közbe amint feljebb csúszik minimum 1.40-re.

Idézetet írta: PumpBunny Dátum január 29, 2013, 13:09:08

Motherwell - Dundee meccs szinte egyenlő a pénzfeldobással, szerintem még közepesnek se mondható a tipp erőssége.

Amúgy nem értem ezt az egész tippmegosztós témát, mivel van 1-2 ember aki lepapírozza a meccseket, és igazából még regisztrált tagnak sem kell lenni ahhoz, hogy megnézze valaki tippeket. Elég egy h*lyegyereknek berakni a témát könyvjelzőbe, aztán néha-néha rápillant, megrakja a leírt meccseket aztán egyből plusszos. Azért érdemes lenne minimum annyit megtenni, hogy csak regisztrált felhasználók láthassák a témákat.
Ez azért nem annyi, hogy néha-néha rápillant, megrakja, és plusszos! Túl egyszerű lenne!
1. Még a legjobb tippelők is hibáznak, én pl. babonából nem játszom meg Titti7 tippjeit,mert túlzás nélkül 10ből 8x buktam vele,pedig kb. 10ből 1x hibázik.. Csabax meg az én over tippjeimmel volt így hogy amikor megjátszotta buktam..
Tehát nem egy svédasztal ez ahonnan szabadon mazsolázod a tuti tippeket!
2. a fórum célja hogy segítsük egymást, én konkrétan azért vezetek naplót,és indoklom a tippjeim hogy más is profitáljon belőle(ha bejön..),nem zavar ha regisztráció nélkül is rápillantanak,az ilyen látogatókból lesznek a regisztrált tagok! (én is elöszőr csak olvasgattam,kb. fél év után regeltem).
3. a skót meccsben egyetértünk..rizikós overre,mint általában a skót élvonal.

Értelek téged, igazad is van csak az piszkál kicsit, hogy van aki a gép előtt gubbaszt és birkózik a statisztikával, miközben más majd csak rápillant a topicra és nem érdeklik az érvek, hogy mi alapján, mit miért hanem csak az, hogy profitáljon.

Ma este 3 meccsben vagyok érdekelt:

Yeovil - Milton Keynes 80.12%
Barnsley - Millwall 82.14%
Bristol City - Watford 85.71%

Az első kettőben benne van a zsé, a Bristol meccsen fogok élőzni az alacsony kezdeti odds miatt.

Sziasztok.Mindenkit üdvözlök. :cya:Javasolnék egy mai Svéd hokimeccset.Timra-Vaxjö
Mindíg alacsony a gólok száma a meccseiken.Remélem ma is így lesz.Az eddigi statjuk:
TIMRA - VAXJO
24.11.12   ELI   Vaxjo   Timra   3 : 0
18.10.12   ELI   Timra   Vaxjo   1 : 2
20.09.12   ELI   Vaxjo   Timra   2 : 1
(1 : 1)
18.02.12   ELI   Timra   Vaxjo   2 : 1
12.01.12   ELI   Vaxjo   Timra   2 : 1
4.5 alatt 1.90  5.5 alatt 1.43   
Remélem nem égetnek le ;) Sok sikert mindenkinek :ok:

Idézetet írta: Mat86 Dátum január 29, 2013, 12:47:16
Szerintem is erős tipp. Ha csak egyet szabad tippelni én is ezt a meccset raknám meg.
Hasonló okok miatt, bár én 2,5 overes statisztikát szoktam nézni, az alábbi meccseken 60% felett van -> remélhetőleg első félidőre is jut :)

Tudom, hogy eredetileg csak 1 tippet lenne szabad, ezért mondjuk úgy, hogy ezekre ma érdemes oda figyelni (over 0,5, 1. félidő, élő):

Scottish Premier League - Motherwell - Dundee Utd
Bundesliga 3 - Saarbrucken - Bielefeld
Conference Premier - Newport - Braintree
Conference Premier - Woking - Forest Green

Közepes/erős tippeknek mondanám ezeket.

Bundesliga 3 - Saarbrucken - Bielefeld
Conference Premier - Newport - Braintree
Conference Premier - Woking - Forest Green


Nincs szerencsém, mindhárom meccset elhalasztották. Maradt a rizikós? skót :)

Mat86, ha angol konferenciára szeretnél fogadni,nézd meg ezt a két meccset:
angol északi konferencia
20:45   Droylsden   -   Worcester
hazai csapat otthon,vendég idegenben igen overes
20:45   Hinckley Utd   -   Brackley Town
itt a hazai csapat garancia nálam az overre(24 meccsen 79 kapott gól)
rendszeresen kapnak ki otthon is 5-6 góllal.


Idézetet írta: PumpBunny Dátum január 29, 2013, 18:05:40
laudrup miket játszol meg ma?
Etióp-nigéria overrel nyitok.aztán majd meglátom!
Az északíreket is szeretem,ott majd félidő eredménye alapján tolom!
Angol konferenciánál is megvárom a félidőt.

Etióp?? Nem is látok ma Etióp meccset, de lehet kicsit vak vagyok!  :D

Idézetet írta: PumpBunny Dátum január 29, 2013, 18:23:10
Etióp?? Nem is látok ma Etióp meccset, de lehet kicsit vak vagyok!  :D

Afrikai Nemzetek Kupája,már elkezdődött.  :)