Statisztikai adatokon alapuló tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: AC_28 Dátum február 17, 2013, 15:07:42
Vegeredmenyben annak a valoszinusege, hogy ez a meccs ugy jon ahogy akarod igazabol csak 58%. es ez hatalamas kulombseg, ha keresed az ertekes odddszot.

Én nem értem, hogy jött ki az 58%.

A valoszinusegeket nem adod ossze, hanem szorzod - azaz 0,81 x 0,72 annyi mint 0,58.

Igaz ez is leegyszerusitett, mert szerintem attol is fugg, milyen csapatokkal jatszik - lehet a te csapatod egyszer se lott golt, csak mindig kapott... es ezutan a bomberek utan jon egy ugyanolyan impotens csapat, es borulnak a szamitasok.

Amugy mit a jana szamolt az atlag. az o szamitasaibol 1,29 a fair oddsz, ami persze keves, mivel annak az eselye hogy 0:0 a felido sok bajnoksagban eleri a 20%, plussz hozza a sokszor gyors gol, es maris nehezebb a dolgod... Szoval erre mindenkepp ra kellene ulni, hogy jobb eredmenyeket hozhasson.

En ezeket a statisztikakat nem figyelem, nem vezetem - nem az en asztalom ez a over fel - felidoben :)

Jópofa dolog ez a számolgatósdi, csak nem értem.

pl. egy csapat félidei góltermése:
1:2
1:0
1:1
0:0
0:0
0:0
namost 6 mérkőzés 6 gól 100%  :great:
avagy 6 mérkőzéből csak 3-szor volt gól, 3x nem, ez meg 50%

és amire már AC_28 is gondolt:
A csapat félidei góljai otthon:
0:2
0:3
0:1
B csapat félidei góljai idegenben
2:0
1:1
3:0

Szép dolog hogy sok a gól, de mindkettő jellemzően kapja. Két ilyen csapat meccsén a statisztika impozáns. Nade ki fog rúgni?
(Arról nem is beszélve, hogy (pl.) az egyik meccsen a 20. percben az over 1.3 , egy másik meccsen 1.6 . Miért? A bookik is számolgatnak, Ők is néznek statokat)
Nem azt mondom hogy rossz a módszer, vagy nem működik , csak azt hogy ilyen formában ....öööö érdekes.

Idézetet írta: AC_28 Dátum február 20, 2013, 23:13:55
Szoval erre mindenkepp ra kellene ulni, hogy jobb eredmenyeket hozhasson.


Ez így ahogy van teljes mértékben igaz. Dologozni kell a pénzért és nem a sültgalambot várni 1-2 százalékszámítással. Én már rég óta úgy csinálom, hogy tovább szűrögetem a meccseket, hogy mennyire gólerősek, góljaik hány százalékát rúgják az első félidőben, milyen formában vannak(!!!!) stb.stb. Mindegyik 80% feletti meccset végignyalom, és csak az 1.50 vagy a feletti oddsokat veszem meg live. Vannak amiken korán esnek a gólok de hát ez van le kell nyelni. Így vagyok eddig 84.36%-os találati aránnyal, tehát úgy tűnik érdemes vele foglalkozni.

Idézetet írta: PumpBunny Dátum február 22, 2013, 12:19:29
Ez így ahogy van teljes mértékben igaz. Dologozni kell a pénzért és nem a sültgalambot várni 1-2 százalékszámítással. Én már rég óta úgy csinálom, hogy tovább szűrögetem a meccseket, hogy mennyire gólerősek, góljaik hány százalékát rúgják az első félidőben, milyen formában vannak(!!!!) stb.stb. Mindegyik 80% feletti meccset végignyalom, és csak az 1.50 vagy a feletti oddsokat veszem meg live. Vannak amiken korán esnek a gólok de hát ez van le kell nyelni. Így vagyok eddig 84.36%-os találati aránnyal, tehát úgy tűnik érdemes vele foglalkozni.

Szia

Mit értesz ezen, hogy milyen formában vannak? (stb?)(ha kérhetném kifejtenéd kicsit bővebben? :) )

A következő kérdések mindenkihez szólnak.

Egy csapatot, azaz embereket lehet-e statisztikázni szerintetek ? És ha lehet akkor hogyan? Várom az ötleteket.:)
Utána beírom az enyémet is.(előre nem akarom, mert nem akarok befolyásolni senkit se, vagy elvinni a gondolkozását egy irányba)
Válaszaitok szeretettel várom, minden érdekel, még az is ami elsőre hülyeségnek tűnik, mert lehet az ad másnak jó ötletet. :)

80%-os eredményt hozó számítások az over 0,5 , első félidőre.
Vasárnapi meccsek.
Aki kéri a kedd-szerda-csütörtöki listát, írjon privátot.

#276 március 26, 2013, 09:39:34, portiklaci
Igazából nem akarok dicsekedni, de azokból a táblázatokból amiket itt is közre tettem sikerült "finomitani" egy olyan algoritmust , amely már rendszeresen hozza az eredményeket. Itt az általam kifejlesztett gólindexes táblázatról van szó, amely az  utobbi 2-3 hétben napi szinten 10-30%-os profitot generál. A gólindexes táblázat a félidei over 0,5 re vonatkozik. Zöldsávval azok a mérkőzések vannak, melyek 80% feletti az esélye, hogy félidei over legyen, a sárgával pedig az esély 75%. Gyakorlatilag, talán szombaton, a zöldek 90 felett voltak. Jelenleg, tudomásom szerint 42 személy válogatja ki ezáltal az eseményeket az élőfogadásoknál (ennyien iratkoztak fel).
Mellékelve táblázat. 
Levelező rendszerem 100 személynek engedi elküldeni a táblázatot.
Aki hosszútávon is igényli, kérem irjon privátot.

UPDATE , élő fogadás :

Szá.   Választás   Esemény   Esemény időpontja   Gy/h feltételek   Szorzó   Eredmény
1   1. gól 20:00 előtt   Ausztrália v Omán
(Következő gól ideje)   03/26/2013   Egyik sem   2.62   Függőben

A mérkőzés a gólindexes listán 89.2 pontos volt.

6-ik perc gól

3 barnamedvés mérkőzés lejátszása nélkül, eddig sikerült elérni a gólindexes táblázat leggyengébb teljesitményét : plusz 10 pont.( 10  plussz a bankrollnak)
Melléklet : kiértékelt táblázat.

Megjegyzés : barnamedvés mérkőzések :ha lesz gól Chile - Uruguay,Bolivia - Argentina, Ecuador - Paraguay
plussz 5 pont, ha nem akkor -10,

Akik a golindexes listára feliratkoztak, csütörtök éjjel, vagy péntek hajnalban fogom küldeni a péntek-hétfői mérkőzésekre a pénteki listát.(91 feliratkozó van)

#279 március 27, 2013, 05:22:33, portiklaci
Idézetet írta: portiklaci Dátum március 26, 2013, 22:06:58
3 barnamedvés mérkőzés lejátszása nélkül, eddig sikerült elérni a gólindexes táblázat leggyengébb teljesitményét : plusz 10 pont.( 10  plussz a bankrollnak)
Melléklet : kiértékelt táblázat.

Megjegyzés : barnamedvés mérkőzések :ha lesz gól Chile - Uruguay,Bolivia - Argentina, Ecuador - Paraguay
plussz 5 pont, ha nem akkor -10,

Jött mindhárom dél-amerikai meccs.
Végeredmény : plusz 25 pont.

A gólindexes táblázat felhasználásáról a weboldalamon lehet olvasni.



Idézetet írta: portiklaci Dátum március 26, 2013, 22:06:58
3 barnamedvés mérkőzés lejátszása nélkül, eddig sikerült elérni a gólindexes táblázat leggyengébb teljesitményét : plusz 10 pont.( 10  plussz a bankrollnak)
Melléklet : kiértékelt táblázat.

Megjegyzés : barnamedvés mérkőzések :ha lesz gól Chile - Uruguay,Bolivia - Argentina, Ecuador - Paraguay
plussz 5 pont, ha nem akkor -10,

Barnamedvés mérkőzés?? Mi a frász? Állatkert?


Köszi Milan, de a weboldal elérhetetlen, majd később ránézek még!