Statisztikai adatokon alapuló tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pikaa Dátum január 29, 2013, 18:24:17
Afrikai Nemzetek Kupája,már elkezdődött.  :)

Hát persze! Sikerült csütörtöki napot néznem a mai helyett  :crazy:

Sunderland- Swansea  over 0.5 első félidőben. Tipperősség : 2/3

Indok: Swansea már két "első" félidőben nem rúgott gól.


Olvasgatom ezt a topikot és arra a megállapításra jutottam, hogy nagyon nehéz fegyelmezettnek lenni ( ez érvényes rám is) .
Azért írtam a szabályzatban, hogy napi egy tipp, mert arra gondoltam, hogy "közösen" nem csak egymás agyát csiszolgatjuk, hanem emelet gyakorolunk egy kis fogadási fegyelmet. Most idézném Tomiszit : "ha fegyelmezetten fogadnának egyesek, sokra vinnék".

De mindenképpen köszi az eddigi tippeket.

Pump Bunny-nak 

Valamilyen szinten jómagam is egyetértek veled, de engedj nekem még két-három napot,addigra talán több időm lesz, hogy részletesebben válaszoljak az észrevételedre.

Idézetet írta: portiklaci Dátum január 29, 2013, 20:38:19
Sunderland- Swansea  over 0.5 első félidőben. Tipperősség : 2/3

Indok: Swansea már két "első" félidőben nem rúgott gól.
kettő nálam még nem sorozat! Majd ha 4 lesz,akkor fogadj rá! Mondjuk Sunderland akár jó partner is lehet benne,de csak mert 2x nem volt gól az elsőben én nem raknék rá egy petákot sem!

Idézetet írta: laudrup Dátum január 29, 2013, 20:52:20
kettő nálam még nem sorozat! Majd ha 4 lesz,akkor fogadj rá! Mondjuk Sunderland akár jó partner is lehet benne,de csak mert 2x nem volt gól az elsőben én nem raknék rá egy petákot sem!

Kb két hete kezdtem el egy statot készíteni, igaz, hogy lassan megy, és ott figyeltem fel : ritka az a csapat, amely kettőnél több gólnélüli első játékrészt produkál. Persze vannak kivételek, mint vasárnapra az Ac Milan volt, de hozta a prognózisomat.
Egyébként az álatalad jelzett okok miatt is csak 2/3 erősséget adtam.
Más : 4/5=80% , 2/3=66% , 1/2=50%

Idézetet írta: portiklaci Dátum január 29, 2013, 21:06:27
Kb két hete kezdtem el egy statot készíteni, igaz, hogy lassan megy, és ott figyeltem fel : ritka az a csapat, amely kettőnél több gólnélüli első játékrészt produkál. Persze vannak kivételek, mint vasárnapra az Ac Milan volt, de hozta a prognózisomat.
Egyébként az álatalad jelzett okok miatt is csak 2/3 erősséget adtam.
Más : 4/5=80% , 2/3=66% , 1/2=50%
Bocsi,nem kötekedés:
hónapokig játszottam félidő overt úgy hogy ezeket a sorozatokat figyeltem.Beleszaladtam még hollandoknál is 4-5ös sorozatokba.. Ha tényleg komolyan akarsz erre fogadni akkor 2 félidő 0-0 után várj még egy harmadikat legalább.Csak jótanács!

Úgy tűnik ugrik ez a mai nap, 3/2 a mérleg szerintem az lesz, hogy minden egyes meccsnél megvárom az 1.50-es szorzót. Így -5 eur-ba vagyok, ha megvártam volna akkor nullszaldó. Mondjuk ha meg várok, és beesik a gól az 1.50-es szorzó elérése előtt, akkor meg azért fől a fejem.


áááááááááá  :bash:

Idézetet írta: PumpBunny Dátum január 29, 2013, 21:34:30
Úgy tűnik ugrik ez a mai nap, 3/2 a mérleg szerintem az lesz, hogy minden egyes meccsnél megvárom az 1.50-es szorzót. Így -5 eur-ba vagyok, ha megvártam volna akkor nullszaldó. Mondjuk ha meg várok, és beesik a gól az 1.50-es szorzó elérése előtt, akkor meg azért fől a fejem.


áááááááááá  :bash:
pár tizedért ne idegeskedj,én ha olyan parázs a meccs akkor 1,44ért is behúzom,ha meg langyi akkor 1,60on se..

Idézetet írta: laudrup Dátum január 29, 2013, 21:40:16
pár tizedért ne idegeskedj,én ha olyan parázs a meccs akkor 1,44ért is behúzom,ha meg langyi akkor 1,60on se..

Háát csak tudod, nem nagyon tudod levenni egy meccsből, hogy mi a helyzet vele ha nem tudod nézni a közvetítést. Annyira nem vagyok ideges, mert eddig cakk pakk 85%-os a rátám ami teljesen papírforma, de azért még is csak NA.

62.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Dungannon Swifts v Ballymena Utd
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   01/29/2013   Egyik sem   1.60   Függőben
Tét:  922,00   Nyeremény:  1 475,20 
Az odds kiváló,és náluk 88%-ban van gól félidő 0-0 után.
egyetlen dolog szól ellene(ami mellette is): 13 alkalommal zsinórban mindig volt gól az északíreknél félidő 0-0 után!

Idézetet írta: portiklaci Dátum január 29, 2013, 20:38:19
Sunderland- Swansea  over 0.5 első félidőben. Tipperősség : 2/3

Indok: Swansea már két "első" félidőben nem rúgott gól.
sajnos nekem lett igazam.. hogy kettő még nem sorozat!

Idézetet írta: laudrup Dátum január 29, 2013, 22:17:32
sajnos nekem lett igazam.. hogy kettő még nem sorozat!

de még a 2. félidőben sem jön az a büdös 1 góóóóól

Idézetet írta: laudrup Dátum január 29, 2013, 22:15:51
62.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 0.5   Dungannon Swifts v Ballymena Utd
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   01/29/2013   Egyik sem   1.60   Függőben
Tét:  922,00   Nyeremény:  1 475,20 
Az odds kiváló,és náluk 88%-ban van gól félidő 0-0 után.
egyetlen dolog szól ellene(ami mellette is): 13 alkalommal zsinórban mindig volt gól az északíreknél félidő 0-0 után!
túl hosszú volt a 13mas sorozat..kár

És a 4. tippem is elmaradt :)

Scottish Premier League - Motherwell - Dundee Utd

Szóljatok ha valamelyik meccset szeretnétek, hogy elmaradjon, elintézem :) Viszont az erős Bristol City - Watford tippünk jött!

Idézetet írta: laudrup Dátum január 29, 2013, 21:18:08
Bocsi,nem kötekedés:
hónapokig játszottam félidő overt úgy hogy ezeket a sorozatokat figyeltem.Beleszaladtam még hollandoknál is 4-5ös sorozatokba.. Ha tényleg komolyan akarsz erre fogadni akkor 2 félidő 0-0 után várj még egy harmadikat legalább.Csak jótanács!

Én nem tekintem kötekedésnek ha valakinek ellenérve van. Sőt, szerintem ezáltal lehet csak fejlődni.