Statisztikai adatokon alapuló tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: medvejenci Dátum április 13, 2013, 12:53:36
És mi a mai adag?

A mai "napi adagot" azok kapták meg, akik feliratkoztak a listára...  Összesen 100 személynek küldöm csak ki...

#301 április 21, 2013, 20:52:22, portiklaci
A golindexes táblázat mellé elkészítettem a matchindexes értékrendet, annak a reményében, hogy Dezmop kolléga talál valami összefüggést, hogy miképp lehet kiszedni X-ket.
Na jó... X-eket kihalászni k***vára nehéz... de aztán jöttek a visszajelzések (én máig nem is törödtem vele). Román oldalról, hogy köszönik a táblázatot, hogy "supercool", magyar oldalról pedig ma reggel olvastam emaileim között egy feedbacket : "Laci, überbrutál a matchindexed ".

Ma pedig kipróbáltam... Mellékletben eredmény :

A matchindex lényege : kiszűröd azokat az eseményeket amelyeknek meccsértéke nagyobb mint 3, vagy kisebb mint 0,3.
Aztán tovább szűrsz egyéni ízlések szerint : odds, időpont, valamint meghatározod, hogy pld. 8 meccsből 2 fog elmenni,stb.

Emailben kiküldve a szombat, vasárnap, hétfő gol és match index táblázat egy fájlban.
Itt a szombati free változatot lehet letölteni.

1. Golindex

sárga : 70% esély félidei over 0,5re
zöld : 80% esély a félidei over 0,5re

Matchindex

- 3 feletti értékek : 75% esély, hogy az esélyesebb csapat nyerjen
- segít a tippmixelőknek a mérkőzés válogatásban, "überbrutál" (olvasói vélemény) kombikat lehet készíteni




Tőletek is kérem a véleményeteket : A mellékelt xls. táblázatot töltsétek ki küldjétek vissza a [email protected] cimre, legalább 12 óráig.
9eseményből 6ra kell szavazni. 1 vagy over 2,5 lesz.
ha többen mint 20-an külditek vissza, akkor sorsolás utján 5 eurot paypalon utalok át.
Az eredmény lesz a mai überbrutál kombi.

sajnos Tomiszi törölte Facebookos csoportját. Kb. 120-an volatk kiváncsian a tippjeire.
Közben, én is felfejlődtem... nemcsak ezen az oldalon osztom meg goloindexes táblázatomat, hanem román és angol nyelvű sportfogadási portálokon.
Létrehoztam, egy freelive fb oldalt : https://www.facebook.com/GolindexLivebet
Akit érdekel... hát...

Holnapra "inspiráció". Figyelem, a táblázat csak orientativ jelleggel bír. További (saját) szürések is szükségesek ! (Főleg az X-eknél. Kiemelt résznél talán több jön össze mint G-nél)

#306 június 05, 2013, 22:29:56, portiklaci
Holnapi GolHunting Magazin.
(Gólvadészoknak).

részletesebb leirás, hogy mit jelentenek az oszlopokban a sárga jelzések :
- egy előzetes szürő. A sárga jelzésúű eseményekbők ajánlatos fogadni :

- I. félidő over 0,5 golindex
- over 2,5 golindex
- matchindexnél : amely csapatnak nagyobb a ratingja az nyer.

Ezek csak ajánlások.

Ki mit fogad... az saját maga dönti el.

Az értékek : KIZÁRÓLAG STATISZTIKAI ALAPON VANNAK KISZÁMOLVA !

A GHM alapjaira támaszkodva számoltam egy kicsit a wimbledoni tenisz meccsekre, persze ez csak kisérleti állapot, és nem tudom mennyire fog ez mükődni. Számomra a teniszvilága elég ismeretlen. Egyelőre csak néhány mai meccsre számoltam.
A hangsúly a szett over 3,5-ön van.

Javitó szándékú javaslatokat is kérek.

Az 1. tensiz GHM számitásom elemzését kezdjem azzal, hogy fogalmam sincs, hogy milyen erőviszonyok vannak a tensizbe. Én valahol a Boris Beckernél ragadtam le.

1. Matchindex
Zöld és sárga meccsek mind jöttek, azt hiszem ezek , hogy papirformák voltak.
Ami érdekesnek tünik számomra, hogy azoknál  a meccseknél amelyek nem voltak kiszínezve, 5 meccsből 3-nál meglepetés szag van.

2. Setindex

Itt az over 3,5re utaztam.
80 pontig 4 meccsből 2nél volt over 3,5 , valamint...és azt hiszem van ilyen fogadás is, ( ha nincs igy, javitsatok ki). hogy a 6meccsből 5nél volt tiebreak.

Megkérem, ha valaki még mást is észrevesz, kérem irja be ebbe a topikba.

2 .sz GHM , igaz még teszt verzió...
a reggel sebtibe dobtam össze az 1est.

Kiváncsi vagyok, hogy igy mi lesz... kicsit hozzányúltam az algoritmushoz...

Amúgy pedig épitőjellegű csiszolási véleményeket kérek ....

Alakulnak a dolgok a tenisz predikcióban is.
A Wimbledoni második nap GHM eredményei.

most olvastam több biztató mesés történetet profi nagymenőkről.
Egytől egyig nem mezei tippelők. Komoly matematikus,statisztikus háttérrel stábbal rendelkeznek és programokkal.
Ennek ellenére én ezt már nem is tartom igazi fogadásnak. Fene tudja.
Kicsit elment a kedvem az egésztől ha csak így lehet nyerővé válni.