Női kézilabda Eb 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Csak jelzem, hogy most még be lehet venni a nyugtatókat, hogy legyen hatása 20:30-ra  :redchug:

Amúgy szerintem ma jók leszünk, már persze ahhoz képest, az első két meccs milyen volt.  :2funny:

Idézetet írta: gerry Dátum november 08, 2022, 13:48:37Ha játszunk egy x-et, holnap személyesen elmegyek neked megköszönni!  ;D

Más:

mai tutyi: Svájc góljainak száma több mint 23,5 _ Svájc rohan, mert ez az alap taktikájuk, hogy gyors középkezdés után mennek mint a güzü gólt verni a nem felállt fal ellen, ha elfáradnak a rohanásban jön a 7-6 ellen, ami megint csak jó a tippnek mert labdavesztés után kapnak egyet üres kapuba, majd támadhatnak megint! Ezt valljuk be benézték a fogadóirodák. Nem találok rést a pajzson ez a tipp 10/10!  :D
Nekünk nem volt lendületünk de 18-at bekínlódtunk ennek a Horvát csapatnak. 25,5-re vártam a line-t, ez így nekem a kihagyhatatlan kategória 1,92

Ma nem rohantak annyira mint ellenünk, meg a horvátok is lassították a játékot, de a 7 a 6 elleni játék meghozta az overt. 24-24-nél tartunk 56. perc, sima  ;D 

https://www.nike.sk/tiket/vljzbhx6Fd1EKGuI7i1J2g?utm_source=copy&utm_medium=share-tiketu&utm_campaign=tiket&utm_content=vljzbhx6Fd1EKGuI7i1J2g

Hol volt eddig ez az akarat, hozzáállás?


Svédek az észak-macikat kopírozzák  :o:

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 08, 2022, 21:09:21Svédek az észak-macikat kopírozzák  :o:

25-23 a vége  :D

Holnapra egy Spanyol győzelem 3,5 körül fizet, aludni kell rá  ::)

A francia hollandban látok ma nagy értéket,nagyon sima francia győzelmet várok...legalább 3-4 gólosat,de simán benne van hogy megfogják őket szórni ennél bőven többel...

A franciak jobbak, nem kérdés. De a hollandokban van valami extra ami barmikor barki ellen kijohet. Pl amiko agyonvertek nem reg Oftedalekat. Nalam ez no bet meccs, mert a franciak kepesek vakon lenni.

Idézetet írta: gerry Dátum november 08, 2022, 22:11:3425-23 a vége  :D

Holnapra egy Spanyol győzelem 3,5 körül fizet, aludni kell rá  ::)

Ott van! Megcsinálták a Spanyolok! 23-21  :beerchug:

Ma egy Szlovánia győzelem + Dánia félidő / végeredmény 1,95-öt ér  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum november 10, 2022, 17:49:23Ma egy Szlovánia győzelem + Dánia félidő / végeredmény 1,95-öt ér  :beerchug:

Szlovén győzelem nem forgott veszélyben, Mi viszont 55 percig úgy tűnt csodát tehetünk, sajnos nem így lett, de legalább lehet örülni annak, hogy jött a fogadás!



Mai két meccsről:

Holland - Német - a hazai győzelemre adott 1,25 no bet, viszont egy under 56,5 1,52-ért már játszható kategória + Spanyol 2,5 hc 1,41-ért. (Románok oddsa nem tudom miért esik, de nálam még mindig a Spanyolok a favoritok)

Össz odds: 2,14

Holland - Német olyan over lett, hogy rossz volt nézni  :redchug:

Idézetet írta: gerry Dátum november 11, 2022, 19:41:01Holland - Német olyan over lett, hogy rossz volt nézni  :redchug:
Én a németeket fogtam igaz csak +1,5 ös hendyvel de az is jó pénz volt,ma rátettem a házam a norvég -2,5 ös hendyre,kiváncsi vagyok ki jön e végre a tudásbeli különbség,mert a norvégok eddig nem úgy játszottak ahogy ők igazából tudnak...



Norgék most is nagyot mentek  :o  :o  :o  :angel:

 Románia - Montenegró - Montenegró ha behúzza megvan az elődöntő, Neagut leütik az elején ha kell piros lap árán, a többit meg megoldják bírói segítséggel!

Nálam ez fix 2-es _ odds: 1,62