Magyar Labdarúgó Válogatott 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 szeptember 03, 2015, 10:59:21, csacsi1899
Én az ultrák oldalán állok az MLSZ elleni vitában, de azzal nem értek egyet, hogy nem jönnek be a románok ellen, és az nem igaz, hogy 500 jegy lett felajánlva a kártya nélkülieknek.
Minimum 500 jegy (de 1.000-et is lehetett hallani) volt félretéve, de ha a jegyirodákban eladtak mondjuk 5.000 jegyet, azt megvehette 4.500 kártya nélküli, és 500 kártyás is.
Itt inkább azzal volt gond,- és a Carpathian Brigade ezt is kommunikálta, - hogy a vidéki, erdélyi kártya nélkülieknek, akik ugyancsak megjárták Bukarestet, csak úgy volt lehetősége jegyhez jutni, ha személyesen Pestre utazik az adott napon, és ezt sokan nem engedhették meg maguknak.
Amellett, hogy valóban megérdemelték volna ezek az emberek az elővásárlási kedvezményt, erre az egy meccsre lehet el kellett volna felejteni a sérelmeket, és félelmetes hangulatot teremteni a stadionban.

min megy a vita?
foci nem létezik magyarországon.
hajrá foci!


Idézetet írta: Donwemer Dátum szeptember 03, 2015, 10:27:47
Senki sem akar 3000 ingyen jegyet már bocsánat. De ha már az ember kétszer is megjrta bukarestet,mint én pl,akkor annyi előnyünk legyen már,hogy legyen tuti jegyünk,és ne izguljunk hogy bejutunk vagy sem. Ez az 500 jegy amit felajánlottak a kártya nélkülieknek az nevetséges.Nesze semmi fogd meg jól példája.Régen persze hogy nem volt annyi hiszti mivel nem volt annyi degenerált intézkedése az emelesznek mint most.Nem volt kártya,nem volt szkenner,és nem voltak idióta büntetések rigmusok miatt.Úgy csinálnak mintha ez valami újdonság lenne,és sehol a világon nem lenne ilyen. Angliában sokkal cifrábbakat kiabálnak egymásnak,csak ezt itt nem mutatják,mert ugye nyugaton megoldották.Lényeg a lényeg,ha az ember 24 órát vonatozott vagy buszozott csak oda bukesrestbe és vissza még ennyi,akkor engedtessék már meg hogy az a 3000 ember aki testi épségét sem kímélve kiment az igenis élvezzen előnyt.Aki meg csak divatból akar kimenni,hogy majd a fészbúkon posztolgassa magát az meg várja ki a sorát.Bejártam rengeteg helyet a válogatottért,rengeteg pénzem ment rá,és időm,néha még azt is kockáztattam hogy kirugnak a munkahelyemről,de leszartam mert nekem ez a legfontosabb,hogy ott legyek az adott meccsen.

HAJRÁ MAGYAROK!


Ezt az előjogosdit akkor sem értem.
A válogatott mindenkié, és az lenne a legjobb, ha minél többen megnézhetnék. (régebben pont ezért vittek vidékre is meccseket)
Szerintem ez a 3000 ember sem érdeklődött volna ennyire, ha mondjuk a horvátok vagy az osztrákok ellen játszunk, szóval lehet, hogy inkább a románokra kíváncsiak.   ;)

Ha a "divatszurkolókat" bántjuk, akkor azokról az ultrákról is megemlékezhetünk, akiket csak akkor érdekel a meccs, ha a románokkal játszunk. 
(illetve úgy tűnik, hogy akkor sem igazán)

Mondjuk ki lehetne adni a válogatott meccsekre szezonbérleteket és akkor azokat úgyis csak az venné meg, aki tényleg kíváncsi a válogatottra, feltételek nélkül.


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 03, 2015, 10:53:52
Én az ultrák oldalán állok az MLSZ elleni vitában, de azzal nem értek egyet, hogy nem jönnek be a románok ellen, és az nem igaz, hogy 500 jegy lett felajánlva a kártya nélkülieknek.
Minimum 500 jegy (de 1.000-et is lehetett hallani) volt félretéve, de ha a jegyirodákban eladtak mondjuk 5.000 jegyet, azt megvehette 4.500 kártya nélküli, és 500 kártyás is.
Itt inkább azzal volt gond,- és a Carpathian Brigade ezt is kommunikálta, - hogy a vidéki, erdélyi kártya nélkülieknek, akik ugyancsak megjárták Bukarestet, csak úgy volt lehetősége jegyhez jutni, ha személyesen Pestre utazik az adott napon, és ezt sokan nem engedhették meg maguknak.
Amellett, hogy valóban megérdemelték volna ezek az emberek az elővásárlási kedvezményt, erre az egy meccsre lehet el kellett volna felejteni a sérelmeket, és félelmetes hangulatot teremteni a stadionban.



Aki járt hazai válogatott meccsekre eddig, az rendelkezik szurkolói kártyával, nem?
Ilyen megközelítésben tényleg csak az erdélyiek voltak hátrányban.


Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 03, 2015, 11:07:13
min megy a vita?
foci nem létezik magyarországon.
hajrá foci!

Mégis itt vagy. Én sem megyek a rác djokohoz irogatni.

Azért általában teli van a vendégszektor idegenbeli meccseken.Jó persze Feröer szigeteken nem de azért az 2-3 havi fizetésből jönne ki.

Magyarország - Románia: Itt az idő!

Sorsdöntő mérkőzés vár pénteken a magyar válogatottra. Teljes szívből szurkolunk a srácoknak, emellett meg nyereményjátékkal is várunk benneteket.

Tudom, mindig ezt mondjuk, hogy most vagy soha, de az az igazság, hogy egy románok elleni győzelmet már nagyon vár a magyar nemzet. Nem csoda, hisz utoljára 1981 május 13.-án sikerült nyernünk ellenük, azóta pedig 10 alkalommal találkozott a két nemzeti válogatott, s 4 döntetlen mellett, sajnos 6 alkalommal kellett lehajtott fővel levonulnunk a pályáról. Két évvel ezelőtt pár másodpercre álltunk a sikertől a nézőmentes Puskás Ferenc Stadionban, most viszont több, mint 20 ezer magyar szurkoló torkából szólhat a "Ria-Ria-Hungária", s újra megadatik a lehetőség a győzelemre. Olvasd tovább


Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 03, 2015, 14:16:51
Magyarország - Románia Tippjáték!

Nyeremény: 1 eredeti magyar válogatott mez + 5.000 HUF Unibet bónusz



Ha megnyerem...akkor Huszti aláírással kérném  :laugh:

Idézetet írta: kreatos Dátum szeptember 03, 2015, 14:21:00


Ha megnyerem...akkor Huszti aláírással kérném  :laugh:

Még szerencse, hogy nem a Puskáséval.  ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 03, 2015, 12:19:14

Ezt az előjogosdit akkor sem értem.
A válogatott mindenkié, és az lenne a legjobb, ha minél többen megnézhetnék. (régebben pont ezért vittek vidékre is meccseket)
Szerintem ez a 3000 ember sem érdeklődött volna ennyire, ha mondjuk a horvátok vagy az osztrákok ellen játszunk, szóval lehet, hogy inkább a románokra kíváncsiak.   ;)

Ha a "divatszurkolókat" bántjuk, akkor azokról az ultrákról is megemlékezhetünk, akiket csak akkor érdekel a meccs, ha a románokkal játszunk. 
(illetve úgy tűnik, hogy akkor sem igazán)

Mondjuk ki lehetne adni a válogatott meccsekre szezonbérleteket és akkor azokat úgyis csak az venné meg, aki tényleg kíváncsi a válogatottra, feltételek nélkül.



Aki járt hazai válogatott meccsekre eddig, az rendelkezik szurkolói kártyával, nem?
Ilyen megközelítésben tényleg csak az erdélyiek voltak hátrányban.

Erdélyiként rosszul esett, hogy nem sikerült jegyet váltanom a meccsre, bár már akkor eldöntöttem, hogy mennék, amikor egy csoportba sorsoltak a románokkal.
Erdélyből lehetetlen volt jegyet vásárolni online.

Ettől eltekintve, azzal nyugtattam magam, hogy legalább aki kimegy a meccsre, az azért tegye meg, hogy buzdítsa a válogatottat kellőképpen.

Ha ezt holnap nem hallom, vagy úgy érzem, hogy nem eléggé hangos a lelátó akkor elmehet a jó büdös picsába az összes divatdrukker.

Nehogy nekem csak azért menjen ki, hogy köpje a szotyit, s bámészkodjon, mikor én itt, Erdélyben, vérnyomásmérővel a kezemben követem a mérkőzést.

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 03, 2015, 14:59:50
Erdélyiként rosszul esett, hogy nem sikerült jegyet váltanom a meccsre, bár már akkor eldöntöttem, hogy mennék, amikor egy csoportba sorsoltak a románokkal.
Erdélyből lehetetlen volt jegyet vásárolni online.

Ettől eltekintve, azzal nyugtattam magam, hogy legalább aki kimegy a meccsre, az azért tegye meg, hogy buzdítsa a válogatottat kellőképpen.

Ha ezt holnap nem hallom, vagy úgy érzem, hogy nem eléggé hangos a lelátó akkor elmehet a jó büdös picsába az összes divatdrukker.

Nehogy nekem csak azért menjen ki, hogy köpje a szotyit, s bámészkodjon, mikor én itt, Erdélyben, vérnyomásmérővel a kezemben követem a mérkőzést.

Nem vénaszkenner, hanem vérnyomásmérő kéne a beléptető kapukhoz a válogatott meccsek előtt, így ki lehetne szűrni az "indokolatlanul nyugodt" szurkolókat!    ;D

Egyébként én a magyarországi "ultrák" hisztijét nem értem, ők az elmúlt egy évben semmilyen magyarországi meccsen (sem klub, sem válogatott) nem voltak kint, most meg szerintük járna nekik az elővásárlási lehetőség, mert egy idegenbeli meccsre elmentek egy évvel ezelőtt...

Ha az MLSZ - nagyon helyesen - nem gondolja meg magát a nyáron és törli el a szurkolói kártyához kötött bejutást, akkor az ultráknak esélye sem lenne most bejutni kártya nélkül. De így sem mennek.
Hja és nem csak az ultrák szívták meg, hanem a válogatott többi szurkolója is (beleértve a divatszurkolókat), hogy 1-2 válogatott meccs miatt kártyát kellett volna kiváltani, így a plusz macera miatt az előző szezonban inkább nem mentek ki a "divatszurkolók" sem.

Ezek miatt maximum azoknak járna elővásárlási lehetőség, akik a plusz akadályt leküzdve ott voltak a magyar-finn vagy magyar-észak-ír meccseken!  :)

Romániában gondolom értékesítettek jegyeket a román szurkolóknak, az oké, hogy oda nem szívesen megy a magyar szurkoló, de az MLSZ oldalán hirdetett utalvány vásárlási lehetőség sem működött? (a meccsnapon lehet állítólag jegyre váltani, miután megtörténik az azonosítás)
Vagy kevés ilyen utalványt adtak ki/el?
Most egyáltalán nem működött ez a lehetőség vagy csak kevés volt a jegy?


Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 03, 2015, 15:29:34
Romániában gondolom értékesítettek jegyeket a román szurkolóknak, az oké, hogy oda nem szívesen megy a magyar szurkoló, de az MLSZ oldalán hirdetett utalvány vásárlási lehetőség sem működött? (a meccsnapon lehet állítólag jegyre váltani, miután megtörténik az azonosítás)
Vagy kevés ilyen utalványt adtak ki/el?
Most egyáltalán nem működött ez a lehetőség vagy csak kevés volt a jegy?

Az MLSZ oldalán hirdetett utalvány, csak papíron működött. Azt is online lehetett volna megvásárolni, de elérhetetlen volt a weboldal, még akkor is amikor magyarországi IP-sek jelezték, hogy tudnak jegyet vásárolni.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 03, 2015, 15:29:34
Nem vénaszkenner, hanem vérnyomásmérő kéne a beléptető kapukhoz a válogatott meccsek előtt, így ki lehetne szűrni az "indokolatlanul nyugodt" szurkolókat!    ;D

Egyébként én a magyarországi "ultrák" hisztijét nem értem, ők az elmúlt egy évben semmilyen magyarországi meccsen (sem klub, sem válogatott) nem voltak kint, most meg szerintük járna nekik az elővásárlási lehetőség, mert egy idegenbeli meccsre elmentek egy évvel ezelőtt...

Ha az MLSZ - nagyon helyesen - nem gondolja meg magát a nyáron és törli el a szurkolói kártyához kötött bejutást, akkor az ultráknak esélye sem lenne most bejutni kártya nélkül. De így sem mennek.
Hja és nem csak az ultrák szívták meg, hanem a válogatott többi szurkolója is (beleértve a divatszurkolókat), hogy 1-2 válogatott meccs miatt kártyát kellett volna kiváltani, így a plusz macera miatt az előző szezonban inkább nem mentek ki a "divatszurkolók" sem.

Ezek miatt maximum azoknak járna elővásárlási lehetőség, akik a plusz akadályt leküzdve ott voltak a magyar-finn vagy magyar-észak-ír meccseken!  :)

Romániában gondolom értékesítettek jegyeket a román szurkolóknak, az oké, hogy oda nem szívesen megy a magyar szurkoló, de az MLSZ oldalán hirdetett utalvány vásárlási lehetőség sem működött? (a meccsnapon lehet állítólag jegyre váltani, miután megtörténik az azonosítás)
Vagy kevés ilyen utalványt adtak ki/el?
Most egyáltalán nem működött ez a lehetőség vagy csak kevés volt a jegy?

Nem volt jegy/utalvány, mert elérhetetlen volt a rendszer.

Ha esetleg nem lesz hangulat, akkor azért nem feltétlenül kell majd a divatok számlájára írni. Egy ilyen után például a legnagyobb árpádsávos ősmagyar nagyultra is elveszti a lelkesedését.

! No longer available