Magyar Labdarúgó Válogatott 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 03, 2015, 15:40:03
Ha esetleg nem lesz hangulat, akkor azért nem feltétlenül kell majd a divatok számlájára írni. Egy ilyen után például a legnagyobb árpádsávos ősmagyar nagyultra is elveszti a lelkesedését.

! No longer available

TiB, hagyjuk már a múltat. Ami volt az volt. Holnap mi lesz? Az a kérdés.

Megvan sajnos az a rossz szokásunk, hogy a "múltban" élünk. Puskás, Aranycsapat és társai.

Vagy, hogy történelemóra is legyen: Kié volt Erdély?

Nem inkább az a fontos, hogy most mi van? S mit lehet tenni annak érdekében, hogy jó legyen?

Azért a Puskás erős hasonlat, a videó nem 50 éves. A keret lényegében ugyanaz, tehát bőven JELEN idő.

Azért hoztam fel, mert nem csak a múltba révedés a rossz szokásunk, hanem az is, hogy vagyunk maréknyi 15 millióan ebben a nagyvilágban, és elég egy kis bevándorló, magyar-román meccs, de szerintem egy nagyobb szél is elég lenne hozzá, hogy egymás ellen menjünk. Mi az hogy egy MAGYAR ember kimegy egy MAGYAR válogatott meccsre és akkor ő DIVAT. Ekkora baromságot még életemben nem hallottam. Végre teltház, elfogytak a jegyek és ennek sem örülünk, hanem egymásnak megyünk, hogy ő divat magyar (?!?!?), nonszensz ostobaság.

Ha küzdenek a srácok, lesz hangulat. Ha balfaszkodnak, nem lesz hangulat. Nem a divatokon fog múlni. Ennyi :D

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 03, 2015, 17:21:23
Azért a Puskás erős hasonlat, a videó nem 50 éves. A keret lényegében ugyanaz, tehát bőven JELEN idő.

Azért hoztam fel, mert nem csak a múltba révedés a rossz szokásunk, hanem az is, hogy vagyunk maréknyi 15 millióan ebben a nagyvilágban, és elég egy kis bevándorló, magyar-román meccs, de szerintem egy nagyobb szél is elég lenne hozzá, hogy egymás ellen menjünk. Mi az hogy egy MAGYAR ember kimegy egy MAGYAR válogatott meccsre és akkor ő DIVAT. Ekkora baromságot még életemben nem hallottam. Végre teltház, elfogytak a jegyek és ennek sem örülünk, hanem egymásnak megyünk, hogy ő divat magyar (?!?!?), nonszensz ostobaság.

Ha küzdenek a srácok, lesz hangulat. Ha balfaszkodnak, nem lesz hangulat. Nem a divatokon fog múlni. Ennyi :D

Nah álljon meg a menet. Az én szememben az a divat drukker aki kimegy a magyar válogatott meccsre bámészkodni.
Én nem azt mondtam, hogy holnap ezek lesznek kint. Én remélem, hogy nem ezek! Ennyi.
És mi az, hogy csak akkor buzdítod a csapatot ha jól áll a szekér. Buzdítani kell első pillanattól a végső sípszó utánig.

Tudod én hányszor ültem le úgy Milan meccset nézni, hogy "nah most megmutatjuk?"? Mindig! És ha kikaptak, akkor is azt mondtam, hogy sebaj, majd legközelebb.

Volt valamikor egy Galatasaray - Chelsea BL-mérkőzés, nagyon régen. A londoniak 5-0-ra nyertek Isztambulban. A török szurkolók a 0.-ik perctől a végéig énekeltek, 5-0-nál is. Le a kalappal előttük.

A Puskás hasonlatot csak azért hoztam fel, mert ha megnézed, akkor mindenki abból próbál kiindulni. De miért? Hamarosan 100 éve volt, teljesen más focit játsszanak jelenleg, de azért azt mindig oda kell mondani, hogy "bezzeg akkor".

Fiúk, holnap ki kell menni a pályára, s meg kell mutatni. Hónapok óta megy a "csak a románokat oda-vissza". Nah, akkor tessék odatenni a csontokat és a torkokat.

Ezen kívül a személyes véleményem, hogy igenis az ultráknak helyett kellett volna biztosítani, legalább háromezret. Mert ez egy olyan meccs.
Lásd a Fradi - Zeljeznicar meccset...

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 03, 2015, 21:24:05
És mi az, hogy csak akkor buzdítod a csapatot ha jól áll a szekér. Buzdítani kell első pillanattól a végső sípszó utánig.

Hol írtam ilyet? Ha megmutatod, adok 10 millió forintot készpénzben még ma este. :D


Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 03, 2015, 17:21:23
Ha küzdenek a srácok, lesz hangulat. Ha balfaszkodnak, nem lesz hangulat.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 03, 2015, 21:33:51
Hol írtam ilyet? Ha megmutatod, adok 10 millió forintot készpénzben még ma este. :D

Válaszoltál kérdésedre, de nem feltétlenül neked szólt, hanem általánosan.

Engem pl. zavar ha valaki nem tart ki a csapata mellett 90 percig, bárhogy is játszik. Ne vedd ezt most magadra, nem kell itt egymásra mutogatni.

Gondolom te is azt szeretnéd, hogy holnap 3-0-ra nyerjünk. Persze nem így lesz, de ezt nem bánnád.  ;D

TiB, elnézést kérek. Én egy picit ilyen indulatos vagyok, főleg amikor ilyen témák kerülnek központba, s beszélek össze-vissza. Ezért néha követhetetlen amit írok.  ;D ;D ;D

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 03, 2015, 21:39:39
Gondolom te is azt szeretnéd, hogy holnap 3-0-ra nyerjünk. Persze nem így lesz, de ezt nem bánnád.  ;D

Naná hogy nem bánnám. Sőt, kegyetlen mód örülnék neki ;D Linkeltem egy bénázást, akkor most helyrebillentem a dolgokat egy nagy góllal.

Hajrá Magyarország!

! No longer available


Hisztis kurvák. Akinek nem inge, nem veszi magára!

Hajrá Magyarok!

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 03, 2015, 22:18:16
Hisztis kurvák. Akinek nem inge, nem veszi magára!


Moderátorként mindig is remekül érezted, hol a határ!   ;D

"Bánhatja, aki végül nem jött el vagy lemaradt a mókáról – ritkán látni mostanában fejvesztve menekülő magyar rendőrt".

"Négyszáz magyar ultra és huligán állt össze csütörtök este Budapesten...A körúton egy háromfős román társaság akadt a horgukra, akiket igen rendesen helyben hagytak, de ez még nem volt túl nagy fogás".

http://ultrasliberi.hu/a-roman-meccs-eloestejen-osszeallt-a-magyar-huliganunio-rajuk-tamadtak-a-rendorok-a-deakon-de-rafaztak/

! No longer available

gyerünk ultrák!


Idézetet írta: Donwemer Dátum szeptember 03, 2015, 12:20:39
Mégis itt vagy. Én sem megyek a rác djokohoz irogatni.
szia, ma djokovic meccs!
sajnos 1 időpontban lesz a 2 esemény, a focit te is felvételről nézed majd?


Lehet már tudni, hogy melyik himnusszal kezdenek?

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum szeptember 04, 2015, 17:36:27
Lehet már tudni, hogy melyik himnusszal kezdenek?

Apropó, himnusz.

A tavaly nagy felháborodást keltett az a tény, hogy konkrétan nem lehetett hallani a magyar himnuszt a füttykoncert miatt.

Akkor javasoltam, hogy a visszavágón mi, magyarok, mutassuk meg, hogy náluk mennyire civilizáltabbak vagyunk, s a román himnuszt ne fütyüljük ki.
Most olvasom, hogy hasonló cikk jelent meg a hvg.hu-n is:
http://hvg.hu/sport/20150820_Ne_futyuljuk_ki_a_roman_himnuszt_az_EBse

Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből?  ::)  ;D