BL-selejtező fogadások 2016/17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 21, 2016, 13:33:59
Nemigen értek egyet az utóbbi hozzászólásokkal.
1.Az UEFA felelősségét nem firtatta senki.Ha nem kellett volna játszani az eltiltott albán csapat helyett a másodikkal akkor - játék nélkül- továbbjuthatott volna a Fradi!
2.Szerintem elkedvetleníti a fiúkat hogy kevés pénzt keresnek.Ronaldo,Messi de még néhány átlagos Bundesliga-játékos is sokkal több pénzt keres mint ők.Sokkal de sokkal több pénzt kell beletolni a Fradiba és általában a magyar klubfociba!
3.Szerintem nem rossz csapat ez és igenis bizonyítani fogják a bajnokságban!Ott erős magyar csapatok ellen játszhatnak és nem barbár balkáni csapatok ellen.

Nyuszika!

Te hol élsz? Hány éves vagy? Ki Fizet Téged?
Miért fizessek ezért a teljesítményért? Ők a kedvenceid ahogy fentebb írták több millákat vissznek haza havonta...a semmiért ( a tetoválásaik többe kerülnek, mint a te havi kereseted)
Itt már bizonyított a fradi az erős magyar csapatok ellen!!! Hű aztán mire jutott. A Fradi az elmúlt ávekben július 24-ére már rég kiesett a nemzetközi kupákból...

De Te még szurkolj ezekért a focistákért...


Idézetet írta: Nezocsa Dátum július 21, 2016, 14:13:05
Nyuszika!

Te hol élsz? Hány éves vagy? Ki Fizet Téged?
Miért fizessek ezért a teljesítményért? Ők a kedvenceid ahogy fentebb írták több millákat vissznek haza havonta...a semmiért ( a tetoválásaik többe kerülnek, mint a te havi kereseted)
Itt már bizonyított a fradi az erős magyar csapatok ellen!!! Hű aztán mire jutott. A Fradi az elmúlt ávekben július 24-ére már rég kiesett a nemzetközi kupákból...

De Te még szurkolj ezekért a focistákért...

;D ;D ;D ;D
Csak szólok hogy trollkodott, de mindegy  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 21, 2016, 15:35:43
;D ;D ;D ;D
Csak szólok hogy trollkodott, de mindegy  :D
Nem igaz!Én örülök hogy a befizetett adómat a focira költik és nem oktatásra meg egészségügyre szórják el!
És egyáltalán nem szívesen olvasok olyan gyalázkodó írásokat mint például ez:http://444.hu/2016/07/21/ezert-felesleges-a-fradiba-tolni-milliardokat A cikkhez tartozó kommentek pedig különösen fájnak,egyáltalán nem viccesek.
Amúgy az UEFÁ-ra visszatérve azon gondolkodtam:nem mi magyarok adtuk a második legtöbb focistát az EB-re?Magyar válogatott + néhány környező országbeli akin átlépett a határ vagy átlépte a határt.A legtöbbet meg az albánok!(Albán +svájci válogatott).Csoda ha már az elején összeugrasztják ezt a két nagy futballnemzetet?Ez a bosszújuk!(Kérésre részletesen kifejtem az egész összeesküvéselméletet arról hogy hogyan akadályozzák a magyar fociklubbok előretörését az irigy gonoszok!Soros,Brüsszel,stb.)

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 21, 2016, 16:16:12
Kérésre részletesen kifejtem az egész összeesküvéselméletet arról hogy hogyan akadályozzák a magyar fociklubbok előretörését az irigy gonoszok!Soros,Brüsszel,stb.)
Kérem a részletes dumát. Kíváncsi vagyok.

Idézetet írta: csabax Dátum július 21, 2016, 16:22:43
Kérem a részletes dumát. Kíváncsi vagyok.

No, erre én is kíváncsi vagyok!  :pimp:

Lol, azt hittem csak irónia... De beteg  :D

Most indulnak a legjobbak a Tour időfutamán,majd elétek tárom az igazságot amint lesz egy kis szabadidőm.Előzetesen annyit:sok irigyünk van az ortodox gazdaságpolitika sikerei miatt.Sokaknak meglepő hogy mennyi uniós és közpénzt lehet szétosztani szimpátia alapon, szakértelem és teljesítmény meg hasonló liberális badarságok mellőzésével.Ez a kivételesen sikeres stratégia nagyon jól működik a fociban is:nem kellenek nézők,nem kell teljesítmény,adjunk nekik minél több pénzt és működik a dolog!Csoda hogy irigylik?

Na pasztmek reggel még azt hittem rossz csatornát nézel, de azóta kiderült súlyosabb a probléma... :D :D :D


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 21, 2016, 16:16:12
Amúgy az UEFÁ-ra visszatérve azon gondolkodtam:nem mi magyarok adtuk a második legtöbb focistát az EB-re?Magyar válogatott + néhány környező országbeli akin átlépett a határ vagy átlépte a határt.A legtöbbet meg az albánok!(Albán +svájci válogatott).

Ez nagyon hangzatos szöveg volt az Eb alatt is, csak azt felejtette el mindenki megnézni, hogy az albán válogatottban mennyi az echte albán, mert sajnos az a helyzet, hogy nem sok. Voltak köztük svájciak, akik kb csak az állampolgársági papírokért ugrottak el Albániába, szóval ez a játékos kölcsönzés közel egálra jön ki. De amúgy szerbekkel és koszovóiakkal is erősítettet a "legnagyobb" futballnemzet, sőt még macedónjuk is volt, ha jól emlékszem. A magyar meg tök jó lenne, ha igaz lenne, de Garics Györgyön kívül szerintem egyetlen játékost sem tudnál mondani, aki magyar lett volna más válogatottban.

Idézetet írta: TiB Dátum július 21, 2016, 23:57:29
Ez nagyon hangzatos szöveg volt az Eb alatt is, csak azt felejtette el mindenki megnézni, hogy az albán válogatottban mennyi az echte albán, mert sajnos az a helyzet, hogy nem sok. Voltak köztük svájciak, akik kb csak az állampolgársági papírokért ugrottak el Albániába, szóval ez a játékos kölcsönzés közel egálra jön ki. De amúgy szerbekkel és koszovóiakkal is erősítettet a "legnagyobb" futballnemzet, sőt még macedónjuk is volt, ha jól emlékszem. A magyar meg tök jó lenne, ha igaz lenne, de Garics Györgyön kívül szerintem egyetlen játékost sem tudnál mondani, aki magyar lett volna más válogatottban.

Én nem hallottam még,de igazat adok neked ,nyilván lehetett téma.Ami a magyarokat illeti,azt  nem tudom hogy Garicson kívül ki tartja még magát magyarnak,gondoltam hogy ilyenek például mint Keserű (Románia) vagy Gyömbér (Szlovákia) talán ideszámítható.Az albánokról aztán végképp fogalmam sincs,csak az maradt meg bennem az albán-svájci meccs kapcsán-mivel általában nem nézek meccset csak megy a háttérben a tévé,esetleg hallgatom- ahogy a riporter mondta a neveket hogy kiknek a lábán jár éppen a labda abból nehéz lett volna kitalálni hogy most épp a svájciaknál vagy az albánoknál van-e a játékszer  ;D

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 22, 2016, 08:05:04
..ilyenek például mint Keserű (Románia) vagy Gyömbér (Szlovákia) talán ideszámítható.

,,Nagyapám magyar volt, és sok mindenre próbált megtanítani, de így is mindössze öt szót tudok magyarul. A vezetéknevem ugye keserűt jelent, így már előre látom a nevemmel a címlapokat: keserítsük meg a magyarok életét" - Keserű.

- Neve alapján sokan azt hiszik, hogy magyar nemzetiségű.
- "Nem vagyok az. Mindössze néhány magyar szót ismerek, ami még akkor ragadt rám, amikor kiskoromban a nagymamám falujában töltöttem a vakáció egy részét" - Gyömbér.

Tehát akkor te őket számítod magyarnak. Ennyi erővel Ben Affleck is magyar, sőt lényegében akárki, akit annak akarunk tudni. Szerintem Michael Jackson is magyar volt, mert egyszer volt Budapesten.

OK OK  :beerchug:  Én pusztán a nevük alapján gondoltam.Fogalmam sincs róla hogy ki minek vallja magát és nem is érdekel.
Ben Affleckről nem tudok,de Michael Jackson még Csatlós Miklós néven született Balassagyarmaton,ez köztudott.
Mindenben igazad van,át kell értékelnem a magyar fociról alkotott véleményem.Lehet hogy mégse annyira jó?
:cya: