Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#3780 november 22, 2023, 08:59:57, Azta
Wise kártyával fizettem be. Ki már nem engedte oda kártyásan. Jó mondom, akkor kiutalom wise-ra. De beleköt hogy az Iban szám nem 28 számjegy. Gondolom a magyart akarja mert az 28, és a lakcimem is magyar. Akkor ezek alapján nem is fogja engedni csak magyar bankszámlára a kiutalast? Segítenétek hogy kell esetleg wise-ra mégis kiutalni? Az átváltási bukó miatt kerülném a magyart ha lehet.

Ui: és utalásnál legfelül ahol Hungary van, ott a listaba nincs is Belga hogy at tudnám váltani. De ezt alapból nem értem, szó szerint minden ország van kb csak Belgium nincs.

#3781 november 22, 2023, 10:12:30, csucsu Ok: ui.:
Idézetet írta: Azta Dátum november 22, 2023, 08:49:34Wise kártyával fizettem be. Ki már nem engedte oda kártyásan. Jó mondom, akkor kiutalom wise-ra. De beleköt hogy az Iban szám nem 28 számjegy. Gondolom a magyart akarja mert az 28, és a lakcimem is magyar. Akkor ezek alapján nem is fogja engedni csak magyar bankszámlára a kiutalast? Segítenétek hogy kell esetleg wise-ra mégis kiutalni? Az átváltási bukó miatt kerülném a magyart ha lehet.

Ui: és utalásnál legfelül ahol Hungary van, ott a listaba nincs is Belga hogy at tudnám váltani. De ezt alapból nem értem, szó szerint minden ország van kb csak Belgium nincs.

Wiseról csak a kezdő bónusz miatt fizettem be, egyébként a Neteller amiről ki illetve befizetést megoldom.

Neteller <==> Betfair között  oda- vissza ingyenes a pénz mozgás.
Mindig kiveszem a nyereményt, ki tudja meddig lehet belépni még hozzájuk.

Idézetet írta: csucsu Dátum november 22, 2023, 10:03:55Wiseról csak a kezdő bónusz miatt fizettem be, egyébként a Neteller amiről ki illetve befizetést megoldom.

Neteller <==> Betfair között  oda- vissza ingyenes a pénz mozgás.
Mindig kiveszem a nyereményt, ki tudja meddig lehet belépni még hozzájuk.

Ezt elhiszem, de ahhoz hogy Netterrel legyen, gondolom megint fel kellene tölteni pénzt. Én viszont ki szeretném venni ami van és elköszönni onnan.

Idézetet írta: Azta Dátum november 22, 2023, 10:35:12Ezt elhiszem, de ahhoz hogy Netterrel legyen, gondolom megint fel kellene tölteni pénzt. Én viszont ki szeretném venni ami van és elköszönni onnan.
Idézetet írta: Azta Dátum november 22, 2023, 10:35:12Ezt elhiszem, de ahhoz hogy Netterrel legyen, gondolom megint fel kellene tölteni pénzt. Én viszont ki szeretném venni ami van és elköszönni onnan.

Pedig perpillanat a legjobb fogadóiroda.

Idézetet írta: Azta Dátum november 22, 2023, 08:49:34Wise kártyával fizettem be. Ki már nem engedte oda kártyásan. Jó mondom, akkor kiutalom wise-ra. De beleköt hogy az Iban szám nem 28 számjegy. Gondolom a magyart akarja mert az 28, és a lakcimem is magyar. Akkor ezek alapján nem is fogja engedni csak magyar bankszámlára a kiutalast? Segítenétek hogy kell esetleg wise-ra mégis kiutalni? Az átváltási bukó miatt kerülném a magyart ha lehet.

Ui: és utalásnál legfelül ahol Hungary van, ott a listaba nincs is Belga hogy at tudnám váltani. De ezt alapból nem értem, szó szerint minden ország van kb csak Belgium nincs.

Hogy jelenik meg a banki kiutalás lehetősége egyáltalán?

Én bankkártyával fizettem be még korábban, oda ugye a kifizetést elutasítja. Banki kiutalás opcióm nincs.
Chaten nem tudnak segíteni, majd küldenek emailt. Emailt nem küldenek. :(

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum november 22, 2023, 14:15:41Hogy jelenik meg a banki kiutalás lehetősége egyáltalán?

Én bankkártyával fizettem be még korábban, oda ugye a kifizetést elutasítja. Banki kiutalás opcióm nincs.
Chaten nem tudnak segíteni, majd küldenek emailt. Emailt nem küldenek. :(
Egy menupontal jobbra. Transfer néven.

Idézetet írta: Azta Dátum november 22, 2023, 15:56:29Egy menupontal jobbra. Transfer néven.

Pc-n alatta van ilyen, hogy transfer. De ott csak pókerre tudom átteni.

2,5 órát chateltem most, mire megértették (vagy nem), hogy mi a gond.
Semmi nem történt, majd fognak keresni emailben... :(

Off

Tudna valaki működő betfair linket küldeni nekem?

Vagy Magyarországon most egyáltalán nem elérhető az oldaluk?

Előre is köszönöm!

Idézetet írta: pivophob Dátum november 26, 2023, 15:56:53Off

Tudna valaki működő betfair linket küldeni nekem?

Vagy Magyarországon most egyáltalán nem elérhető az oldaluk?

Előre is köszönöm!

Nincs működő linkjük, de vpn-el (akár ingyenessel is) vagy külföldi mobilhálózaton is nyugodtan be lehet lépni, nekem és több másik fogadónak is írták, hogy ez náluk nem probléma.


Idézetet írta: pivophob Dátum november 26, 2023, 15:56:53Off

Tudna valaki működő betfair linket küldeni nekem?

Vagy Magyarországon most egyáltalán nem elérhető az oldaluk?

Előre is köszönöm!
Fórum kezdőlapon a 2-ik fórumban nézz körül.

Idézetet írta: pivophob Dátum november 26, 2023, 15:56:53Off

Tudna valaki működő betfair linket küldeni nekem?

Vagy Magyarországon most egyáltalán nem elérhető az oldaluk?

Előre is köszönöm!

Milyen internet szolgáltatónál vagy?
Nekem az aktuális korlátozás fennállása óta nem volt elérhető, csak ingyenes Opera VPN-en keresztül. Az elmúlt hónapban már azzal sem. Nagyjából egy hete Chromeból újra elérhető. Telekom szolgáltatón keresztül.


Idézetet írta: tomika1 Dátum november 26, 2023, 16:06:16Nincs működő linkjük, de vpn-el (akár ingyenessel is) vagy külföldi mobilhálózaton is nyugodtan be lehet lépni, nekem és több másik fogadónak is írták, hogy ez náluk nem probléma.


Ezt nem értem...
Én gond nélkül be tudok lépni pár hete újra, telekomos mobilnettel,chrome böngészővel.

Idézetet írta: Zsoca Dátum november 27, 2023, 10:10:21Ezt nem értem...
Én gond nélkül be tudok lépni pár hete újra, telekomos mobilnettel,chrome böngészővel.

Az valami egyedi hiba lehet, nekem ugyanezzel a konstrukcióval nem megy.

Sziasztok!

2 napja kértek cím ellenőrzést, küldtem nekik bankszámla kivonatot.

Szerintetek hány nap míg elbírálják ?

Hello!
Vki megbízható free vpn biszbaszt tudna küldeni?
Mármint a nevét. ;D
Köszönöm!