Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fa..omat,GazembR!
Bemelegítő??!!!
Te mocsadék,te!:D:D
Na,most viccen kívül!
Gratulálok! :great: :great: :great:
Valahol,mindenki ilyen sikeres akar lenni,(és gazdag)mint te!
Jól nyomod a fogadást és,mint a wineket,úgy ezt sem kell megmagyarázni!
Azért az érdekelne,hogy honnan ez a brutális kezdőtőke?
Te vagy Dollár papa?!:D:D
Mert,ha igen,akkor ez egy szép barátság kezdete lehet!:D:D:D
5000 ft-ról kezdve vitted fel eddig a account moneyt?:D
Vagy a GazembRség jövedelmez ennyire jól?!:D:D
Teach me,GazembR,Teach me!!! :) :)
You are my role model! :ok: ;) :)



Köszönöm szépen, gratulációd, kérdésedre válaszolva, ez a " brutális " tőke, honnan van, hogy kb pár hónapja vagy 2, gondoltam hogy feltöltök most 2.500ft-ot és csak arra fogadok amihez értek és amit szeretek, leginkább tenisz, aztán gyarapodott, gyarapodott és ez lett, hogy már ilyen volumenű fogadásokat tudok tenni, az őszintét mondva, hál istennek anélkül is lenne töke, ilyen fogadásokat tenni saját pénzből, de, az már nem olyan, és nem, nem 5.000ft-ból hanem pont a feléből 2.500ft-ból :), a gazemberség is jól jövedelmez, amig megy utána pedig már lehet nem éri meg  ;D ;D csak módjával  ;)

Amúgy, abszolút, piros pont a bet365 irodának, tegnapi napon volt 18M huf kikérésem, a mai napon 16 óra körül megkaptam a számlára kérdés nélkül az összeset, a többit beforgattam  ma, ezt pedig kivettem, kérek egy adóbevallást és kin keservesem kifizetem azt ami nem jár nekik, ha, akarnám találnék rá megoldást, hogy ez sem történjen meg, mert mindenre van megoldás, de vállalkozásom révén, nagyobbat buknék utána ha bekövetkezne az az esetleges ha, aztán pedig szoktam mondani, ha nyerünk valamit, ne toljuk vissza a pénzt, hanem vegyünk egy olyan dolgot, amit szeretnénk, én is igy teszek, ezáltal van látszata, kézzel fogható tárgya, és jó gondolatokkal tudsz visszagondolni hogy ebből volt, és megcsináltad, márpedig én kitűztem magamban, hogy sikerülni fog a 10millió, sikerült, sőt már böven felül múltam, viszont, most kicsit nyári szünetet tartok,ha jön a mai, akkor azt is kikérem, aztán majd elkezdem újra, mert ebből a "projektem"ből tanultam a legtöbbet, most már érzem magamban azt a "tudást, önkontröllt, stratégiát, figyelmet,türelmet" ami ehhez a játékhoz kell, és bármikor megtudom csinálni újra, merész kijelentés, de újra megfogom pár hónap múlva, szóval sok sikeres fogadást kivánok mindenkinek.
Idézetet írta: mikisun Dátum május 25, 2016, 13:20:45
Fa..omat,GazembR!
Bemelegítő??!!!
Te mocsadék,te!:D:D
Na,most viccen kívül!
Gratulálok! :great: :great: :great:
Valahol,mindenki ilyen sikeres akar lenni,(és gazdag)mint te!
Jól nyomod a fogadást és,mint a wineket,úgy ezt sem kell megmagyarázni!
Azért az érdekelne,hogy honnan ez a brutális kezdőtőke?
Te vagy Dollár papa?!:D:D
Mert,ha igen,akkor ez egy szép barátság kezdete lehet!:D:D:D
5000 ft-ról kezdve vitted fel eddig a account moneyt?:D
Vagy a GazembRség jövedelmez ennyire jól?!:D:D
Teach me,GazembR,Teach me!!! :) :)
You are my role model! :ok: ;) :)

Idézetet írta: GazembR Dátum május 25, 2016, 18:09:04
Köszönöm szépen, gratulációd, kérdésedre válaszolva, ez a " brutális " tőke, honnan van, hogy kb pár hónapja vagy 2, gondoltam hogy feltöltök most 2.500ft-ot és csak arra fogadok amihez értek és amit szeretek, leginkább tenisz, aztán gyarapodott, gyarapodott és ez lett, hogy már ilyen volumenű fogadásokat tudok tenni, az őszintét mondva, hál istennek anélkül is lenne töke, ilyen fogadásokat tenni saját pénzből, de, az már nem olyan, és nem, nem 5.000ft-ból hanem pont a feléből 2.500ft-ból :), a gazemberség is jól jövedelmez, amig megy utána pedig már lehet nem éri meg  ;D ;D csak módjával  ;)

Amúgy, abszolút, piros pont a bet365 irodának, tegnapi napon volt 18M huf kikérésem, a mai napon 16 óra körül megkaptam a számlára kérdés nélkül az összeset, a többit beforgattam  ma, ezt pedig kivettem, kérek egy adóbevallást és kin keservesem kifizetem azt ami nem jár nekik, ha, akarnám találnék rá megoldást, hogy ez sem történjen meg, mert mindenre van megoldás, de vállalkozásom révén, nagyobbat buknék utána ha bekövetkezne az az esetleges ha, aztán pedig szoktam mondani, ha nyerünk valamit, ne toljuk vissza a pénzt, hanem vegyünk egy olyan dolgot, amit szeretnénk, én is igy teszek, ezáltal van látszata, kézzel fogható tárgya, és jó gondolatokkal tudsz visszagondolni hogy ebből volt, és megcsináltad, márpedig én kitűztem magamban, hogy sikerülni fog a 10millió, sikerült, sőt már böven felül múltam, viszont, most kicsit nyári szünetet tartok,ha jön a mai, akkor azt is kikérem, aztán majd elkezdem újra, mert ebből a "projektem"ből tanultam a legtöbbet, most már érzem magamban azt a "tudást, önkontröllt, stratégiát, figyelmet,türelmet" ami ehhez a játékhoz kell, és bármikor megtudom csinálni újra, merész kijelentés, de újra megfogom pár hónap múlva, szóval sok sikeres fogadást kivánok mindenkinek.
Jó, hogy írtál, mert így látszik, hogy helyén kezeled a dolgokat. 2500-ból ekkora nyerést feldolgozni elég komoly intelligencia kell, de úgy látom, neked sikerült, gratulálok. (nekem nem biztos, hogy sikerült volna)

#979 május 28, 2016, 21:29:59, firgabácsi
Azt hiszem ezt most ide tehető megint. Ma sikerült beletrafálni a szakaszgyőztesbe a Girón + 1-3. helyre is tettem a delikvenst. Hozzáteszem végre, mert utóbbi szakaszokon nem sok babér termett nekem.

http://kepfeltoltes.hu/160528/Taaramae_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tudom nem nagy összeg, de az odds már annál inkább. Tegnap volt egy megérzésem, hogy pironkova az egész estét azzal fogja tölteni,hogy felkészül Radiból. 3. game után amikor ápolták Radit, kivettem, mert nem akartam kockáztatni egy Void-ot...

Muguruzát sikerült megfogni még a torna előtti outright fogadással igen jó oddszért, de bevédtem ma élőben, ez hozzá tartozik. Azért Serena Williams ellen muszáj volt.


#982 június 09, 2016, 16:53:50, GazembR
--------------

Nem túl kockázatos mindig all-int tenni?

Idézetet írta: Irtis Dátum június 08, 2016, 21:22:02
Nem túl kockázatos mindig all-int tenni?


Deh nem, teljesen hulyeseg, nem ajanlom senkinek, en toke tornazasra hasznalom, elejen mig nem gyarapszik szepen utana modjaval, de van amikor olyan szituacio van h legyen barmennyim is fent ratolom az allint, ez igy jo  :)

Mikor fogod leírni számunkra is, hogy mi alapján válogatsz?

Egyébként gratulálok én is, hihetetlen eredmény volt ezt megcsinálni 2000,-ft ból.

Nyald meg a bokám, Gratulálok!
De töltsd már fel szegény Ipadet,mindját lemerül :D

Idézetet írta: Irtis Dátum június 08, 2016, 21:22:02
Nem túl kockázatos mindig all-int tenni?

De  ;) Annyira hogy azzal kb. csak buksz egy idő után. Ez amit itt gazember írkál, tényleg nem akarok senkit megbántani...de most komolyan, ti ezt elhiszitek? Látszik nem sok olyan ember van itt aki ebben a sportfogadásban komolyabban benne van, főleg meg aki komolyabb tétekkel játszik.
Mert ha lenne pár tapasztalt ember, akkor tudnák hogy rég kivág még egy bet365 is ilyen téteknél ha azok folyamatosan jönnek. Olvasom hogy kivesz 18 milliót, utána meg látom feltesz Roland Garroson 1.5 milliót 2x  "bemelegítésnek" ;D
Ugyan már emberek, rég bekorlátozta volna a bet365. Velem peche van, mert túl régen vagyok ebben a bizniszben, meg túl sokat láttam, ilyet is, olyat is. Nem maradhatsz meg sehol, bet365-nél sem, ilyen nyereményeknél. Az irodák se nem hülyék, se nem jótékonysági intézmények, keményen védik magukat a jó tipsterektől. Előbb korlát aztán kirúgnak a fenébe, már csak tudom  :'(
És nem, nem irigység, mert arra nincs is okom, csak tényleg gáz, de nem kicsit... gondolkozzunk már.
Bocs ha kicsit nyers voltam.

Idézetet írta: matti16 Dátum június 09, 2016, 00:03:32
De  ;) Annyira hogy azzal kb. csak buksz egy idő után. Ez amit itt gazember írkál, tényleg nem akarok senkit megbántani...de most komolyan, ti ezt elhiszitek? Látszik nem sok olyan ember van itt aki ebben a sportfogadásban komolyabban benne van, főleg meg aki komolyabb tétekkel játszik.
Mert ha lenne pár tapasztalt ember, akkor tudnák hogy rég kivág még egy bet365 is ilyen téteknél ha azok folyamatosan jönnek. Olvasom hogy kivesz 18 milliót, utána meg látom feltesz Roland Garroson 1.5 milliót 2x  "bemelegítésnek" ;D
Ugyan már emberek, rég bekorlátozta volna a bet365. Velem peche van, mert túl régen vagyok ebben a bizniszben, meg túl sokat láttam, ilyet is, olyat is. Nem maradhatsz meg sehol, bet365-nél sem, ilyen nyereményeknél. Az irodák se nem hülyék, se nem jótékonysági intézmények, keményen védik magukat a jó tipsterektől. Előbb korlát aztán kirúgnak a fenébe, már csak tudom  :'(
És nem, nem irigység, mert arra nincs is okom, csak tényleg gáz, de nem kicsit... gondolkozzunk már.
Bocs ha kicsit nyers voltam.

Tényleg ezért beregisztráltál?!   :P
Vagy csak a "saját neved" nem akarod ezen a témán elkoptatni? hehe

Mondjuk GazembR május végén még azt állította, hogy van önkontrollja és tart pár hónap nyári szünetet, de ahogy látom, végül gyorsan újra elkapta a gépszíj.   ::)

#989 június 09, 2016, 06:12:22, GazembR
Van onkontrollom, par honapnak indult , hogy miert, azerr mert mar elfaradtam agyilag a sok elo meccs vegett, napi 8-9 orat neztem es ereztem hogy faradt vagyok hozza igy kiszabdtam egy nagyobb intervalumlt direkt nagyobbat hogy " regenalodjak " persze ez meg is tortrnt csak csokkentett idotartalomban, ha jol megy nem muszaj nekem betartani amit kiszabgam magamnak mert miert, most jutottam el arra h ereztem a kipihentseget magamban h ujra eltudom kezdeni, kamunak meg nem kamu nekem aztan 8 ki mit hisz, az ado topicban is latni h direkt adoganacsadohoz fordultam h tudok adozni valszeg akkor nem par ezer ft-rol van szo, bizonygatni nem akarok nincs kinek , ha kell felteszem majd az elutalt szja + eho parost ami jocskan par millio esetleg hitetlenek szivesen kuldok pm ben kepet bankszamla kivonatrol hogy honnan erkezett s mennyi csak h megnagyobb legyen az irigyseg  amugy sofascoren utana lehet nezi a pontok ak h ezek valoban megtortentek e nezz utana h amit tette x adogatas nyert-e ha igen nincs mirol szo sot ha akarod skypen addolj es eloben kameran keresztul bemutatom a bet365 accountom ( kifizetesek, nyeremenyek : azteckha001 ) :D :great: