Betfair - Beat The Drop

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Csak nekem tűnt el 3 napja, vagy megint valami linkről kellene behozni a játékot?
 :-\

Idézetet írta: curpy82 Dátum augusztus 25, 2023, 18:15:19Csak nekem tűnt el 3 napja, vagy megint valami linkről kellene behozni a játékot?
 :-\

Nálam ugyanott van, ahol eddig volt: a menüsorban a kosárlabda és a Prize pinball között.

Idézetet írta: curpy82 Dátum augusztus 25, 2023, 18:15:19Csak nekem tűnt el 3 napja, vagy megint valami linkről kellene behozni a játékot?
 :-\

En elmentettem konyvjelzokent.
https://beatthedrop.betfair.com/

Hali Srácok.
Melyik kosár meccs a tuti mára?  :beerchug:

Mintha olvastam volna olyat hogy már a 10. kérdés után ki lehet venni ami még maradt pénz, ez igaz? Vagy kötelező vegigmenni mind a 12 kérdésen?

Idézetet írta: Azta Dátum augusztus 31, 2023, 13:20:54Mintha olvastam volna olyat hogy már a 10. kérdés után ki lehet venni ami még maradt pénz, ez igaz? Vagy kötelező vegigmenni mind a 12 kérdésen?

Kötelező végigmenni a tizenkettőn.

Idézetet írta: curpy82 Dátum augusztus 31, 2023, 13:25:32Kötelező végigmenni a tizenkettőn.

The minimum number of questions for all stakes is 10.

Ez mit takar?

Idézetet írta: Azta Dátum augusztus 31, 2023, 13:41:49The minimum number of questions for all stakes is 10.

Ez mit takar?

Ez a tétre vonatkozik. Hidd el, innen én vittem végig a legtöbb nyereménnyel, és tizenkettőt kell megcsinálni.

Úgy szoktam kivenni a 10 kérdés után, hogy a felezőt választom :beerchug:
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban. 

Olvastam hogy ha tőzsde miatt azt választom hogy csak 0,02-t vonjon le 0,05 helyett nyertes fogadásonkent akkor minden ingyenes játékot stb megvonnak tőlem. Ez igaz? Akkor ez a Beat the drop játék sem lesz elérhető ha azt választom?

Miért vesznek le egy Beat the drop eseményt kezdés előtt több mint 2 órával amire már több mint ezren fogadtak, máskor meg 5 perc-el kezdés előtt még lehet tenni rá?

Újra hétnél hosszú idő után. Még szerencse, hogy van hajnali MLS.

Idézetet írta: curpy82 Dátum október 04, 2023, 23:24:44Újra hétnél hosszú idő után. Még szerencse, hogy van hajnali MLS.

Pont azt a meccset rakták be,amit elhalasztottak. >:(

Az miért van sokszor hogy már rég vége az eseménynek, és nem bírják több óra alatt kiértékelni? Direkt csinálják?
Pedig ezek nem huszad rangú események, szóval nem lenne nekik nehéz ellenőrizni az eredményt. Nagyon sokszor lemarad az ember az utána következő fogadasról, mert ülnek az előző jóváhagyásán.