sportfogadáshoz használható honlapok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum január 24, 2009, 22:24:28
www.eredmenyek.com
Itt láttam ilyeneket, de nem tudom hány napra visszamenőleg lehet megnézni.

Köszönöm ! :ok:  :great:

Idézetet írta: Boldi Dátum január 24, 2009, 21:42:53
Valaki tud olyan oldalt, ahol meglehetne nézni, hogy mik voltak az oddsok egy adott mérkőzésre, amit már lejátszottak, de nem csak azt, hogy háromesélyre, hanem hendikep és over/underre is. Tudom elég reménytelen dolog....

www.oddsportal.com


Valaki tud nekem mondani olyan oldalt ahol össze van gyűjtve melyik irodánál mennyibe kerül a be és kifizetés? megdöbbenve vettem tudomásul, hogy jónéhány híres, csak nálunk nem annyira ismert irodánál moneybookersre való kifizetés akár 15 euró is lehet, csak a díj...nem semmi...

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 26, 2009, 21:30:17
Valaki tud nekem mondani olyan oldalt ahol össze van gyűjtve melyik irodánál mennyibe kerül a be és kifizetés? megdöbbenve vettem tudomásul, hogy jónéhány híres, csak nálunk nem annyira ismert irodánál moneybookersre való kifizetés akár 15 euró is lehet, csak a díj...nem semmi...

Hát ha gondolod készitek majd én egy ilyen listát, s kint lessz ezen az oldalon.

Idézetet írta: Milan Dátum január 26, 2009, 22:16:28
Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 26, 2009, 21:30:17
Valaki tud nekem mondani olyan oldalt ahol össze van gyűjtve melyik irodánál mennyibe kerül a be és kifizetés? megdöbbenve vettem tudomásul, hogy jónéhány híres, csak nálunk nem annyira ismert irodánál moneybookersre való kifizetés akár 15 euró is lehet, csak a díj...nem semmi...

Hát ha gondolod készitek majd én egy ilyen listát, s kint lessz ezen az oldalon.

áá hagyjad annyira nem fontos, ne fáradj, de azért köszi :)

Hello!  Átfogobóbb teniszstatisztikás oldalt tudtok mondani?  ahol pl olyanok is vannak h kié a leggyorsabb szerva ki ütötte a legtöbb ászt....         

Idézetet írta: topdog Dátum január 29, 2009, 10:14:36
Hello!  Átfogobóbb teniszstatisztikás oldalt tudtok mondani?  ahol pl olyanok is vannak h kié a leggyorsabb szerva ki ütötte a legtöbb ászt....         

ki fingott a legtöbbet a pályán.... ;D

Hi!

Nagyon sok hasznos weboldal van itt. Olyat nem tud valaki, ahol megtalálható a sérült és eltiltott játékosok listája? Jó lenne, ha tudnátok olyan oldalt ajánlani, ahol az alacsonyabb ligákról is van ilyen jellegü info (pl svéd 2,3, norvég 2, izland, cseh liga stb).

Ez hihetetlen! Két nap alatt összesen két weboldalt találtam. Az egyik a Premier League, a másik pedig az amerikai bajnokság (MLS) sérültjeiről közöl adatokat. Próbálkoztam a klubok honlapjaival is, de pl a svéd vagy a norvég nyelvvel hadilábon állok...  Találtam még egy olyat is, ahol a várható kezdőcsapatokat lehet megnézni, de ez nagyon hiányos és megbízhatatlannak tűnik : football-lineups.com . Ti honnan szereztek infókat a sérült és eltiltott játékosokkal, vagy a várható kezdőcsapatokkal kapcsolatban? Vagy csak statisztikai adatok, forma alapján fogadtok? Próbáltam úgy is, hogy beütöttem a keresőbe pl, hogy Trelleborg Goteborg line up de semmilyen angol nyelvű infot nem találtam. Hihetetlen, hogy már a legutolsó vályogviskóban is van internet, de ennyit nem lehet kibogarászni. Van valami jó ötletetek??

Sérültek, eltiltottak: betinf.com
kezdőcsapatok: soccernet.com

ha pedig hadilábon állsz a svéd nyelvvel, akkor google fordítóprogram...

Sziasztok

Bátorkodom bemutatni szerény kis oldalam ami tartalmaz többek közt.

Livescore
Nagyon részletes tabellákat
Kb 500 csapt honlapja érhető el.
-live streming
-statisztikák
-bookie  buster magyarul (Jaaas által fordított)
-free tippek oldalai
-stratégiák (Ha valaki tud küldjön mert szeretnék egy jó nagy gyűjteményt össze rakni)


Remélem találtok rajt érdekes dolgokat.
Ha valakit érdekel írjon privátot vagy nézze meg a profilomba.
Mert reklámnak minősül ha ide ki teszem.


Idézetet írta: szaz72 Dátum szeptember 09, 2009, 17:20:35
Sziasztok

Bátorkodom bemutatni szerény kis oldalam ...
Már csak egy link hiányzik  :buck2:

Idézetet írta: majlath Dátum szeptember 11, 2009, 08:47:27
Idézetet írta: szaz72 Dátum szeptember 09, 2009, 17:20:35
Sziasztok

Bátorkodom bemutatni szerény kis oldalam ...
Már csak egy link hiányzik  :buck2:

Olvasd csak el, hogy még mit irt hozzászólásában.

#103 szeptember 14, 2009, 23:08:50, ngabor80
Idézetet írta: szaz72 Dátum szeptember 09, 2009, 17:20:35
Sziasztok

Bátorkodom bemutatni szerény kis oldalam ami tartalmaz többek közt.

Livescore
Nagyon részletes tabellákat
Kb 500 csapt honlapja érhető el.
-live streming
-statisztikák
-bookie  buster magyarul (Jaaas által fordított)
-free tippek oldalai
-stratégiák (Ha valaki tud küldjön mert szeretnék egy jó nagy gyűjteményt össze rakni)


Remélem találtok rajt érdekes dolgokat.
Ha valakit érdekel írjon privátot vagy nézze meg a profilomba.
Mert reklámnak minősül ha ide ki teszem.



Hello! Az oldaladon reklámozott "fizetős tipp oldalak" nagy részét csalók működtetik! 007soccerpicks, surewintips, macau soccer tips, asian insiders, tdedfootball stb mind tipikusan azok az ázsiai oldalak, amik nagyjából 30-800 USD közötti összegekért tuti AH tippeket ígérnek. Sok nemzetközi fórumon írnak róluk. Valaki létrehoz mondjuk hat-hét ilyen oldalt, és elég, ha pár ember ráharap a csalira, máris van egy kis könnyen szerzett pénzük. Thaiföldön pl a nyugat-európai fizetések kb öt százalékát keresi meg egy átlagember. Ha egy hónapban a csaló oldalaival keres 1000 dollárt, akkor máris nagyon jól járt. 99 % kamu!

ngabor!

Hülye lennék fizetni a teippekért amikor ilyen jó tipszterek vezetnek naplót itt a fórumon ;)

Mindig szívesen olvasom a tippeidet :cya: