Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum július 01, 2023, 22:07:42Milyen korlátozás? Az a tiltott szerencsejáték szolgáltatókra vonatkozik. A Betfair az nem tartozik abba a kategóriába.

ezt ki tudnád fejteni? Miben más a betfair mint a bet365? Egyiknek sincs itthon licence, nem?

Idézetet írta: Schleck Dátum július 02, 2023, 18:56:42ezt ki tudnád fejteni? Miben más a betfair mint a bet365? Egyiknek sincs itthon licence, nem?

EU-ban engedélyezett irodák: bet365, betfair, Unibet és még sokan mások

EU-n kívüli, adóparadicsomban bejegyzett, sokszor kételyes hátterű irodákat tartanám a kerülendők közé. Az, hogy egyes államoknak milyen harcaik vannak, azokról nem nyilatkozunk, mert nem a mi feladatunk.

Sziasztok!

Nektek működik a kifizetés? eddig nem volt semmilyen problémám 1mp alatt rajta volt a kártyámon, de ma próbáltam és nem sikerült. Lehetséges, hogy itt is ez az új szabályozás a probléma? (bár én CIB-es vagyok és eddig nem kaptam infót)

Idézetet írta: zontana Dátum július 10, 2023, 21:11:26Sziasztok!

Nektek működik a kifizetés? eddig nem volt semmilyen problémám 1mp alatt rajta volt a kártyámon, de ma próbáltam és nem sikerült. Lehetséges, hogy itt is ez az új szabályozás a probléma? (bár én CIB-es vagyok és eddig nem kaptam infót)
IGEN biztos hogy ez a gond próbàld meg alternatív kifizetési metódussal.Neteller vagy skrill pl.
Egyébként meglepően jól szűrik ki a bankok ezeket a szàmlaszàmokat,akkor se fizetnék be sehova ha valahogy megoldanàm annak tudatàban hogy lehet a kifizetésekből semmit sem lâtok....

Idézetet írta: zontana Dátum július 10, 2023, 21:11:26Sziasztok!

Nektek működik a kifizetés? eddig nem volt semmilyen problémám 1mp alatt rajta volt a kártyámon, de ma próbáltam és nem sikerült. Lehetséges, hogy itt is ez az új szabályozás a probléma? (bár én CIB-es vagyok és eddig nem kaptam infót)

Próbáld meg a banki kiutalást.  ;)

Inkább nem írom le mi jár a fejemben a jelenlegi kormánnyal kapcsolatosan, csak abban bízok, hogy egyszer eltakarodnak ezek a férgek....

Sajnos számlára nem engedi, mert eddig csak kártyával fizettem be és, mint elsődleges befizetés oda kellene teljesítenem, de nem így nem tudok. well played... fúúú.... így kb be van ragadva mindenkinek a pénze, mert, hát ezek mindent megtehetnek...

Idézetet írta: zontana Dátum július 10, 2023, 22:21:04Inkább nem írom le mi jár a fejemben a jelenlegi kormánnyal kapcsolatosan, csak abban bízok, hogy egyszer eltakarodnak ezek a férgek....

Sajnos számlára nem engedi, mert eddig csak kártyával fizettem be és, mint elsődleges befizetés oda kellene teljesítenem, de nem így nem tudok. well played... fúúú.... így kb be van ragadva mindenkinek a pénze, mert, hát ezek mindent megtehetnek...

Ha a beallitasoknal torlod a kartyat, akkor engedi pl Skrillre. Nekem igy volt.

Idézetet írta: zontana Dátum július 10, 2023, 22:21:04Inkább nem írom le mi jár a fejemben a jelenlegi kormánnyal kapcsolatosan, csak abban bízok, hogy egyszer eltakarodnak ezek a férgek....

Sajnos számlára nem engedi, mert eddig csak kártyával fizettem be és, mint elsődleges befizetés oda kellene teljesítenem, de nem így nem tudok. well played... fúúú.... így kb be van ragadva mindenkinek a pénze, mert, hát ezek mindent megtehetnek...

Pénz soha nem ragad be. Milyen lehetőségeid vannak be-, illetve kifizetésnél?

Hali,a betfair a kedvenc irodám most akartam a napokban befizetni a szezonkezdetre de olvasva a szabályozást meg a hozzászólásokat inkább felejtős és marad a tippmix???

Idézetet írta: kaloz01 Dátum július 14, 2023, 06:39:50Hali,a betfair a kedvenc irodám most akartam a napokban befizetni a szezonkezdetre de olvasva a szabályozást meg a hozzászólásokat inkább felejtős és marad a tippmix???

Azt írod, hogy kedvenc irodád. Akkor mi gátol meg, hogy ott játssz? Elmondom: semmi.

Van megoldás a feltöltésre, és ami átkerül hozzájuk az soha nem fog beragadni, valamilyen módon bármikor megkapod, mert korrekt irodákról beszélünk, és nem tili-toli putyibettekről.

A szerencsejáték felügyelet blokkolt listáján nincs is rajta...

https://sztfh.hu/nyilvantartasok/blokkolt-honlapok/

Amikor kifizetésre megyek ugyebár ez az üzenet jön, amennyiben máshova szeretném utalni akkor meg a másik.
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban. 
Kolléga írta fentebb, hogy törölte a kártyáját és engedte máshova utalni... nem tudom egyelőre nem merem, de írok az ügyfélszolgálatnak, hogy mit javasolnak.

Engem is érdekel a megoldás, ha jutottál valamire, akkor írd már meg, légyszi!

Nem olyan egyszerű az, ahogy az admin írja. Betfair ügyfélszolgálat inkompetens, és rugalmatlan.

Attól még érdemes az ügyfélszolgálatot zaklatni minél többet, hátha fennebb kerül a probléma. Szerintem még nem értik mi történt.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 14, 2023, 11:55:28Engem is érdekel a megoldás, ha jutottál valamire, akkor írd már meg, légyszi!

Nem olyan egyszerű az, ahogy az admin írja. Betfair ügyfélszolgálat inkompetens, és rugalmatlan.

Melyik része nem egyszerű? Írjátok le konkrétan, hogy mivel van a probléma, és mi is továbbítjuk nekik.

Idézetet írta: Admin Dátum július 14, 2023, 14:08:00Melyik része nem egyszerű? Írjátok le konkrétan, hogy mivel van a probléma, és mi is továbbítjuk nekik.

Elkezded a chatet. előbb a robottal, aztán kapcsolnak egy ügynököt. - 20 perc.
Az ügynök nem érti meg a problémát- 30 perc.
Megkérdez egy kollégát - 30 perc.
Továbbra sem értik, Majd emailben válaszolnak.
Lehet soha nem válaszolnak, lehet két hét múlva.
Ott leírják, hogy nem értik a problémát. Úgy lehet kifezetni, ahogy befizettél...
Ez a gyakorlat.

A kérdés egyszerű, és fel is akartam vetni, hogy kérdezzetek rá.
Ha korábban bankkártyával fiettél be, ami most blokkolva van, akkor hogy lehet kifizetést kérni bankszámlára?
( a neteller - skrill megoldás azért nem jó, mert hiába fizetsz be onnan, akkor is előbb azt várják el, hogy bankkártyára fizess ki legalább annyi összeget, amit onnan befizettél)